Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czy warto zakupic 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze powiem że IMO 1.8T to silnik - ideał :good: Ciężko go zepsuć, łatwo zchipsować i pali rozsądne ilości PB. Co to jest 4 czy 5l różnicy na 100 km ? :tongue4: Ja bym tam się nie zastanwiał....

:hi:

PS Gaz to zło :evil:

Opublikowano

Następny mój samochód, B7 znaczy, będzie również 1.8T - quattro rzecz jasna... przez chwilę zaświtało mi 3.0TDI, ale cenię sobie spokój i możliwość zrobienia prawie wszystkich ewentualnych napraw w garażu :naughty:

Opublikowano

Następny mój samochód, B7 znaczy, będzie również 1.8T - quattro rzecz jasna... przez chwilę zaświtało mi 3.0TDI, ale cenię sobie spokój i możliwość zrobienia prawie wszystkich ewentualnych napraw w garażu :naughty:

Popieram w 100% - też mam taki zamiar w niedalekiej przyszłości :wink4:

Co do tematu, tak jak koledzy podpowiadają: sprawdź swój motor, może jakaś błachostka się sypie i cię wq....wia, a poźniej zastanawiaj się czy kupić 1,8T.

Opublikowano

Gregorydokładnie tak pisałem wcześniej, że trzeba znaleźć dobry zakład montujący lpg, ale wiesz zawsze jest ryzyko. Ja po swoich doświadczeniach z lpg nigdy już go nie zamontuję :wallbash:

Kolego

Jeśli znajdziesz dobry zakład to nie ma żadnego ryzyka :)

Opublikowano

Kolego azev17, to już moje drugie auto z silnikem 1.8T i bardzo sobie je chwale. Miałem wcześniej passata z tym silnikem i byłem zadowolony :>. To potem zachciało mi się coś mocniejszego i kupiłem bmw 525 z motorem 170 koni, to była porażka, owszem fajny dźwięk itd.. ale to nie było to co 1.8T :no:. Sprzedałem po trzech miesiącach. No i powróciłem z powrotem do 1.8T. :>...

Ja osobiście polecam :good:

Opublikowano

Następny mój samochód, B7 znaczy, będzie również 1.8T - quattro rzecz jasna... przez chwilę zaświtało mi 3.0TDI, ale cenię sobie spokój i możliwość zrobienia prawie wszystkich ewentualnych napraw w garażu :naughty:

A w B7 nie ma już TFSI? Jeśli tak to odsyłam do tematu:

http://www.racingforum.pl/Czy-silniki-FSI-to-Puszka-Pandory--t72935.html

Ja myślałem nad zakupem w przyszłości 2,0TFSI, ale teraz mocno się nad tym zastanawiam.

Podobno stary 1,8t w B6 to ostatni z dobrych, trwałych silników. Z nowymi 1,8TFSI i 2,0TFSI może być różnie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

W modelu B7 do rocznika 2005 były jeszcze silniki 1,8T (zwykłe 1,8T).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.