Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem właśnie.i tvn24 też mówili.jak będę w strzelcach zrobimy jakiś spot.:naughty:

tyle razy tam byłem i nikogo na ramkach klubu lub chociaż naklejka na tylniej klapie nie widziałem a tyle :audi::a4fan: widziałem a często jestem bo raz na miesiąc zawsze.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj jechałem z gliwic i do zjazdu k-k, pyskowice zaplacilem 1,60 zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od zjazdu z Pyskowic do zjazdu Strzelce Op.- Olszowa kolejne 1,50 jechałem kilka dni wcześniej. czyli masz cenę:-)

Ja też pisze się na spota w Strzelcach jak coś;-) a dziś na dniach Ziemi Strzeleckiej będzie ktoś?? może tam mały spocik był by ok:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie Panowie.jak będę na pewno spota zrobimy.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki...kupować ramki klubowe, to będziemy wiedzieć komu mrugać:D Tyle A4 na ulicach, że musi ktoś być z forum. Mati, Ty jeździsz granatowym avantem...bo coś mi się zdaje, że na wysokości Starego Koźla, Brzeziec kilka razy Cie widziałem. Tak czy inaczej, prezentuje sie zacnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie moje okolice bo jestem z Dziergowic jest za spotkanie się w końcu bo jeździ sporo A4 w k-k

kurde ja cię nie widziałem :kwasny::naughty:

ja ramki mam a tak to migać migać panowie to się szybciej poznamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jechałem akurat audicą tylko pajerem:) Ja mam czarnego niewyróżniającego się sedana...na 1BA...:P Ostatnio lampy na zespolone udało się wsadzić...w sumie ok 3h od wjechania do garażu...więc nie ma źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie jakiś spot w Strzelcach to ja chętnie przyjade z Opola, tylko wcześniej dajcie znać. Ja na Opolu też nie widziałem nikogo z klubowymi ramkami tylko chłopaków z vagteamu

a ja tak często bywam w tamtych okolicach.:whistling:w strzelcach i Chróścicach :naughty: i nikt mnie nie obczaił.mam ramki naklejkę.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w strzelcach jestem co środe - taka praca. a tak to smigam po części woj. ja też mało co widze auta z naklejkami klubowymi, za to duzo widze z vaga opolskiego chłopaków

jak będę dam znać.to zrobimy mini spota.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym chetnie wpadl na jakiegos spota ale jestem srednio co 2-3 miesiace w Opolu i to na kilka dni. Wiec ciezko trafic z jakims spotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem średnio raz w miesiącu na wekend u teściów.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem chętny jestem z kk ale do opola to 30min drogi wiec chętnie przyjadę zobaczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kk, moglibyśmy się ustawić na chwilę pogadać i oblookać co tam nasze autka mają tu i ówdzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ja ostatnio spotykam sie w Opolu o 19 pod amfiteatrem w piatki, tak jak to kiedys bywało - czasem pojawi się ktoś. w ten piatek nie bedzie na pewno zlotu bo jest mecz na Euro, ale za tydzień będe tam na 100%. wstepnie mozna sie umowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...