Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem za, jesli chodzi o Opole to miejsce mi jest obojetne, kwestia jeszcze pogody.

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

i co? i znowu d*pa? w kategorii watkow/postow jestesmy na ostatnim miejscu. jedyni ktorzy nawet tysiace nie przekroczylismy. dlatego chyba nie ma sie co dziwic, ze trudno tu o jakis spot :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie spocik to ja też się pisze i nawet dziś:-))) a jak kiedyś tam będzie w strzelcach to na bank, K-K też. Ja mam tylko na grillu nasze klubowe logo. A props grilla jest pogoda brać mięcho, sprzęt i można by dziś połączyć spota z grillowaniem;-)))) albo na Pławniowicach, albo na Malince w Opolu. tylko odzywać się kto ma czas....

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Ja do 17 nie zdążę jak już to 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś o 17 bede na pewno, na 19 jestem umówiny, ale mozna dziś pogadać na temat grilla na spocie.

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

no to zrobmy o 18 , najwyżej przełoze na 20 moje spotkanie.

to ja bede o 18 pod amfiteatrem w Opolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja też się zjawie;-))) na 100% tylko jak bym się ciut spóźnił to nie odjeżdżaj;-)

Umówmy się na tym parkingu koło lodowiska pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja;-)) będę na bank to do zobaczenia. mam nadzieje że jeszcze ktoś się ruszy, bo ja mam ok 40 km i przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja z chęcią bym przyjechał ale troszkę daleko ,a dopiero teraz zobaczyłem ,że w opolu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Dziś zamówiłem SuperSporta od PUMY:banan:

ja rownierz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chlopaki ale nie dalem rady. gdyby wczoraj ktos sie jeszcze odezwal to bym inaczej ten dzien zaplanowal. myslalem jednak ze zdaze ale niestety... nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spot się udał, było nas aż dwóch;))) ale pogadaliśmy sobie, pooglądaliśmy swoje niunie. Także było git:))) Następnym razem przyjeżdżać ludziska, a będzie jeszcze lepiej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...