Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Na pług trochę za wcześnie:D...też niestety swój lekko urwałem i nie ma kiedy zobaczyć czy to ślizgi czy co...jest widoczna szpara między zderzakiem i błotnikiem. Pewnie będzie trzeba rozwiercić otwory ślizgów i podciągnąć slizg wyżej. A jak rozwiązałeś sprawę mococwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz okazalo sie ze gromadzenie gratow nieraz poplaca.

Mialem drugi kpl.zawieszenia w graciarni i co sie okazalo z mocowaniem innym niz to ktore bylo w moim avancie,malo tego okazalo sei ze pasuje P&P to gwintu i do zalozenia :decayed: Głupi ma szczescie.

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

Poka swojego furaka 90 czy 110km lub more :wink:

Rownierz masz gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-czarnulka-skora-17-czeka-gwint-229820/

Mam nadzieje, że jeszcze jest 110:kox:

Na razie allroad...puma ma jakieś problemy z dostawą i jeszcze tydzień poczekam...ale jak będzie to się pochwale:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-czarnulka-skora-17-czeka-gwint-229820/

Mam nadzieje, że jeszcze jest 110:kox:

Na razie allroad...puma ma jakieś problemy z dostawą i jeszcze tydzień poczekam...ale jak będzie to się pochwale:D

Napewno 110 jak nie kilka kucy wiecej :wink:

A czyli bedzie gleba dopiero,fajnikutko.

Sluchaj jesli znasz jakis ziomkow z a4 b5 to pytaj sie o sprzeyny sportowe H&R bodajze -30 bo mam do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam jeździ b5-tką...popytam:thumbup1:

A co do kucy to zobaczymy ile wypluje...jesień/zima jakiś programik:) Myślałem tez nad wycięciem kata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblookamy autka jak się w końcu przyszły piątek uda...oby:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie oby..ku..mac..w innych miastach sie spotykaja organizuja wypady itd..jest ogolnie fajnie a tu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmobilizować ludzi od OK przes OST, OKR do OP. Ja jestem żeby w piątek skoczyć gdzieś, gdzie się da jakiegoś grilla rozpalić i posiedzieć chwile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaj to teraz pojechales :grin:

Mi sie marzy zorganizowac krotkiego spota a ty o grillu mowisz :wink:

Wiem jak jest nim=by oki piatek a tu nagle cos wypadnie i d*pa zbita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa bo ostatnio co chwile grill i troche przesiąknąłem tematem i mi sie udzieliło...krótka forma spota jak najbardziej...trzeba by sie poznać i może w (mam nadzieję) niedalekiej przyszłości w kilka autek przejechać się i przyjrzeć modelowym spotom u kolegów w gliwicach?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbierać się panowie bo w Opolskim nic się nie dzieje.:whistling:

narazie cisza w Opolu , ale jak był spot to było nas 2:)

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

osobiście też wole przyszły tydzień, bo jutro audi jedzie do lekarza i nie wiem jak długo tam postoi - najprawdopodobniej gotowy będzie na sobotnie popołudnie

A na co choruje?

wiesz co kilka rzeczy się pozbierało:

- ucieka mi gaz z klimy, znalazłem wyciek na łączeniu- chyba zimmering uszkodzony trzeba wymienic

- stop lewy - zarowka do wymiany

- rozkręcić i przeczyścić mechanizm wycieraczek (przod) bo lewdo już chodza po szybie

I dlatego mechaniorowi go zostawiasz,a samemu nie mozna ?? :kox:

z klima okazało się że jest chłodnica do wymiany i jakiś tam przewód od klimy, a pozostałe rzeczy przy okazji niech robią. Wychodzę z założenia że jak się na czymś nie znam to nie ruszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no... Za dużo to sie nie dzieje w naszej okolicy... :P

ja działam na dwóch forach i z tamegobyło b.duzo zlotów itp. chociaż ostatnio jest spokojnie i nic się nie dzieje

drugie forum to zapewne jakiś vag.u nas w nowym sączu nie potrzeba vaga samych a4 z forum jest koło 15.:naughty: będę w strzelacach zrobimy spontana ale dopiero w sierpniu.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dawniej bywałem co dwa tygodnie teściów tam mam teraz będę w sierpniu bo teraz nie dam rady jechać syn mi się urodził i małego nie chcę ciągnąć tyle km.ale na pewno napisze jak będę jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...