Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołączać sie do grupy spolecznosciowej grupa opolska,to później tam wrzucimy fotki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie caly tydzien :grin:

Skwar burze i grad ba,zapomnialem dodac pioruny ktore napierdalaja w slup przed domem :facepalm: I co wcale nudno nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z opola miała zdjęcie jak trzyma grad wielkości piłek golfowych:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wez mi nawet nie mow.

Niczegos sie tak nie boje jak gradobicia i zeby mi auto ojebalo dookola :facepalm:

Na cale szczescie wczoraj z kolega pokrylismy dach blacha w pomieszczeniu gospodarczym i na sam wiczor jakos z problemami ale udalo mi sie tam wcisnac miedzy rusztowania:kwasny: ba 15 minut puzniej jak jeb....gradem,fakt ze byly to ziarenka ale..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w pracy mam klime:banan:

Jesli moge spytac czym sie zajmujesz?

Klima dostep do forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w dziale handlu/produkcji w firmie produkującej narzędzia skrawające z węglika spiekanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie spodziewałem się. Byłem tu na wycieczce z rokiem z polibudy, aby poznać na własne oczy czym jest proces produkcyjny. Złożyłem podanie poczekałem z 3 miechy(byłem jeszcze na dziennych) i zadzwonili dokładnie w dzień urodzin, gdzie kolejny semestr(II stopnia) zaczął się tydzień przed telefonem :grin: Przy aktualnym rynku pracy grzechem byłoby odmówić...w lpaździerniku na polibude do opola na zaoczne...także będę przejazdem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam na spocie?

Niestety nie było mi dane się z Wami spotkać...powód prosty- stłuczka...

Jadę sobie relaksacyjnie(co by się za dużo owadów nie zatrzymało na rejestracji:grin:), a za mną jedzie passat, a za nim bus.

W pewnym momencie bus rozpoczął wyprzedzanie i w momencie jak był w połowie paska to kobieta nim kierująca nie zauważając go również zaczęła wyprzedzać. W efekcie na lewym pasie były 2 auta...przy skrajni bus i przy osi pasek. Bus ledwo, a by zaliczył rów więc zjechał do środka taranując nieco paska, a ten siłą rzeczy mnie...:thumbdown: Dziewczyna zapewne spojrzała we wsteczne lustro, a bus był w martwym punkcie to ona ogień...zamiast w tej sytuacji hamować to jej chłopak mówi, że dodawała gazu...

Szkody:

Bus: delikatnie wgnieciona przednia prawa ćwiartka(zaraz przy drzwiach)

Pasek: urwane lewe lusterko, przrysowane przednie+tylne drzwi z obu stron i lekko prawy fragment zderzaka

Moje audi: przerysowane przednie lewe nadkole i delikatnie 3 ramiona przedniej lewej felgi. Na zdjęciu felga brudna z opony paska(miał chyba felge 6J bo balon, że hej). Gdyby nie to byłoby po mojej feldze.

Skończyło się małymi uszkodzeniami, a mogło być nieciekawie- szczególnie dla kierowcy busa.

Przez całe zdarzenie, które było o 18:20 zaraz za tabliczką krapkowice i brakiem gotówki musiałem podjechać ze sprawcą do zawady i tam finalizować. Z miejsca zdarzenia wyjechaliśmy koło 19. Wracałem do krapkowic i stały dwie B6stki. To było gdzieś o 20. Odwiozłem gościa od busa na parking biedronki i chciałem podjechać się przywitać, ale koledzy się już zmyli:kwasny:

Jaki z tego morał? Patrz w lusterka i nie wsadzaj kobiety za kierownice paska:grin:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pech ile zarobiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...