Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciało mi się mazać rejestracji...

DSC_4012.jpg

Mała obcierka- zahacza o kawałek zderzaka i ciągnie się do łączenia z drzwiami- listwa na ćwiartce też ucierpiała.

DSC_4013.jpg

A to felga...było tak na całej powierzchni...ranty OK!

DSC_4014.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Poważnie myślę o malowaniu całości...lakier jest w średnim stanie więc jak położe nowe ly9b to może wyjść średnio...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to miales pecha... lepiej moze bylo wziasc z ubezpieczalni...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spot za***isty dwoch nas bylo :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Seba i luk chopie na czele :a4fan:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

Rafal- kurcze przykro mi ze doszlo do awrii twej besti :facepalm: z drugiej strony cale szczescie ze nic groznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też szkoda, bo się w sumie nastawiłem, a tu lipa...jestem pewien, że wkrótce się spotkamy:thumbup1:

Posio- jasne, że byłoby lepiej brać z ubezpieczalni, ale wracali młodzi(normalni, nie jakieś cwaniaki) okazali skruchę itp. itd. grzecznie, spokojnie i jakoś mnie tak sumienie ruszyło, że policzę tak, żebym nie był stratny, a po 2 gość nie miał AC, więc i tak musiałby płacić ze swoich. Machnąłem ręką i wziąłem kaskę. Mam nadzieję, że kiedyś do mnie ktoś tak samo podejdzie:whistling:

Nie mniej jednak lewa ćwiara do malowania. Myślę, że 14 lakier nawet po polerce nie będzie taki jak malowany element i kusi mnie malowanie całego...70-80% kosztów pokryje wczorajszy incydent:D A jakby zrobić u kolegi to i trochę zostanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot spoko pogadaliśmy, obejrzeliśmy auta i gdzieś ok.20 pojechaliśmy do domu bo troche nas burza przegoniła. tzrba było podjechać i powiedzieć to byśmy poczekali jak odwoziłeś gościa. Ale to nie pierwszy i nie ostatni spot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle ze nie..

Ani namiaru na siebie nie mamy a wiadomo bywa ze cos wypadnie i mozna sie spoznic te 2 h :grin:

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 17:55 ----------

Panowie i panie wybieracie sie w ten weekend na zlot?!

Jesli tak to zorganizujmy sie tak aby wspolnie sie zebrac!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kumplami audikiem 90 i golf 2:decayed: jak masz ochotę się zabrać to nie ma problemu zawsze razem lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy się za bardzo czym chwalić bo nasze samochody nie są jakieś za***iste ale chcemy jechać zobaczyć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest wlasnie boloaczka kazde,nie tedy droga.

Niewarzne ze jedni maja takie bryki ze cenka opada niewiem maja za duzo kasy a malo bowiazkow czy jak no niewarzne a ty masz powiedzmy glasa ale nadal jest do audi i hu...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak będziesz miał ochotę się zabrać to dzwoń 697778343:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak będziesz miał ochotę się zabrać to dzwoń 697778343:decayed:

Spoko.

zobaczymy jak sie wszystko pouklada.

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2012 at 23:23 ----------

sdgd.jpg

Rafal 18' profi.40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET felgi i szerokość? I jak wysoko nadkole od ziemi? Dzięki...Może na weekend się uda zamontować gwint:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET felgi i szerokość? I jak wysoko nadkole od ziemi? Dzięki...Może na weekend się uda zamontować gwint:whistling:

Wbijaj domnie to zmontujemy i obalimy po browarku :decayed:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

18' 8,5j a et musze sprwadzic bo nei chce cie oklamac,wiem ze juz przy zakupie sie jeb..i mi tarlo wiec teraz bede musial luknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja...jestem za! Tylko oby mocowania doszły:P

btw. Gwint się prezentuje...:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...