Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każdy termin jest dobry, zawsze można zrobić spota spontana albo skryto spota jak to się we Wro mówi :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Wszystkich...

Mam troche wolnego czasu....Będę na Carrefour dzisiaj

Pozdrawiam

Opublikowano

:hi:

ja też zajade może nas będzie więcej

pozdro dla wszystkich :a4fan:

Opublikowano

I po spotkanku....

Jednak nie byłem sam :)

Dzienx dawcav6 za przyjazd...

Ogólnie można skleić kolejną datę może jeszcze ktoś dojedzie...

tyle że w innym miejscu... :)

propozycja za Orlenem (piasty)...

na końcu parkingu Kauflanda...

parking przed pływalnią...

może na jutro ktoś ma propozycje :gwizdanie:

Pozdrawiam

Opublikowano

:hi:

jestem za nie widze problemu najlepiej chyba przed pływalnia :good:

dogadamy sie jeszcze [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:58_________________________________________________ :shocked:

jaka tu cisza masakra KK zamarło albo wszystkich porwało ufo :shocked:

tyle pisania tyle sporów i niedomówień a tu taka cisza zgroza

JOKER żyjesz co tam u ciebie słychać że nic nie piszesz ???

pamiętasz tego srebrnego avanta z naklejką b5 batalion podejrzewam że to bardzo dobra koleżanka kolegów z gliwic :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jestem za nie widze problemu najlepiej chyba przed pływalnia :good:

dogadamy sie jeszcze [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:58_________________________________________________ :shocked:

jaka tu cisza masakra KK zamarło albo wszystkich porwało ufo :shocked:

tyle pisania tyle sporów i niedomówień a tu taka cisza zgroza

JOKER żyjesz co tam u ciebie słychać że nic nie piszesz ???

pamiętasz tego srebrnego avanta z naklejką b5 batalion podejrzewam że to bardzo dobra koleżanka kolegów z gliwic :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

.................ta...............srebrny avant :gwizdanie:

Opublikowano

magiczne słowa srebrny avant :polew: :polew:

i od razu jakie ożywienie długo nie trzeba było czekać na reakcje :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Witam :)

Pamiętam srebrnego avanta... :) rejestracja była SG :)

ale faktycznie na KK coś cichutko... i co z założycielem tematu??? :kwasny: mugłby się odezwać...

ludzie dziś kulki święcą :)

Opublikowano

:bry:

założyciel tematu je...ł focha chyba i przeszedł na forum eu testowe :polew: :polew:

zobaczymy może ktoś sie zjawi to sie coś zorganizuje :good: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________aaaaaaaaaaaaa i wesołych jaj

Opublikowano
  • Autor

Załozyciel tematu nie j...ł focha tylko ostatnio nie ma czasu na nic. Za to mody poszly lekko do przodu:)wiec moze teraz wy zaoferujecie spotaknie w jakims terminie a ja sie chetnie dostosuje :)

Opublikowano

Witam Wszystkich...

Arturo 86...jeden nieoficjalny spocik niestety cie ominął :gwizdanie:

ogólnie dziękujemy że założyłeś wątek bo wierzysz przynajmniej w to że można by coś zorganizować w naszej mieścinie :)

jestem na tak...

co do organizowania... ja nie biorę na siebie odpowiedzialności...wiadomo każdy chce miło i bezpiecznie spędzić czas... :)

...z racji tego że nie ma zbyt wielu chętnych...

(a nawet jeśli przyjechałby jeden chętny do pogadania to wiem że z godzinkę zawsze można miło pogadać :) )

nie potrzeba wielkiego parkingu...dlatego będę w:

Sobotę o godz. 18 - parking przy krytej pływalni...

jak ktoś będzie chciał podjechać pogadać ...

w razie czego będę na CB na kanale 10

pozdrawiam :)

Opublikowano

:hi:

niestety w sobote mi nie pasuje syn ma urodziny i będzie feta syta :gwizdanie:

Joker może dasz sie namówić na niedziele wieczorem byłbym chętny

aaaa i nie chwal sie że masz CB :polew: :polew:

Opublikowano

W sobote pogoda niedopisała... padało i padało...

pozatym dzień jakiś taki czarnobiały ze względu na wydarzenia...masakra...

dziś niestety dawcav6 nie dam rady...

w kolejny weekend może coś zaplanujemy :)

pozdrawiam :)

Opublikowano

:hi:

spoko nie ma sprawy odezwij sie w okolicy czwartku to coś wspólnie ustalimy może jeszcze ktoś dołączy

Opublikowano

żyjący i chetni do życia i spotkania...odezwijcie się :)

to coś zorganizujemy w któryś wolny dzień :)

pozdrawiam Wszystkich :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

:hi:

siema Joker coś zadko tu ostatnio zaglądasz

szczelaj terminem zobacze czy spasuje i chętnie zajade do KK

może jeszcze sie ktoś ogarnie i wpadnie na spota miejsce tak jak gadaliśmy

przed basenem tylko dzień i godzina :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 11:25_________________________________________________a tu dalej cisza :thumbdown:

ciekawe jak by napisał że podepne pod vag każde auto i sprawdze je za darmoche w K-K ale na pewno by było chętnych :tongue4:

Opublikowano

spotkanie w KK??

ja się pisze :)

poznać klubowiczów i pogadać zawsze warto

więc czekam na jakieś konkrety zwłaszcza, że daleko nie będę miał :>

Opublikowano

niestety były już próby zorganizowania spota w KK tylko jakoś chętnych nie było

raz tylko sie spotkaliśmy i po wszystkim zobaczymy jak będzie więcej chętnych to można coś zorganizować

tylko niestety KK to taka martwa mieścina :tongue4:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.