Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś zamówiłem SuperSporta od PUMY:banan:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co coś jutro zrobimy?? napisałem też na Opolu że jest propozycja spota w czwartek

Opublikowano

ja jestem za, jesli chodzi o Opole to miejsce mi jest obojetne, kwestia jeszcze pogody.

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

i co? i znowu d*pa? w kategorii watkow/postow jestesmy na ostatnim miejscu. jedyni ktorzy nawet tysiace nie przekroczylismy. dlatego chyba nie ma sie co dziwic, ze trudno tu o jakis spot :facepalm:

Opublikowano

pogoda dziś jest spoko, robimy coś?? ja od 15 jestem wolny, jakieś propozycje??

może pod amfiteatrem? godzina 17?? kto chętny??

Opublikowano

ja musze spadac teraz... jak do 17 wroce to ja spoko

Opublikowano

to ja podjade o 17 pod amfi, poczekam chwile żeby nie było:)

Opublikowano

Jak będzie spocik to ja też się pisze i nawet dziś:-))) a jak kiedyś tam będzie w strzelcach to na bank, K-K też. Ja mam tylko na grillu nasze klubowe logo. A props grilla jest pogoda brać mięcho, sprzęt i można by dziś połączyć spota z grillowaniem;-)))) albo na Pławniowicach, albo na Malince w Opolu. tylko odzywać się kto ma czas....

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Ja do 17 nie zdążę jak już to 18...

Opublikowano

ja dziś o 17 bede na pewno, na 19 jestem umówiny, ale mozna dziś pogadać na temat grilla na spocie.

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

no to zrobmy o 18 , najwyżej przełoze na 20 moje spotkanie.

to ja bede o 18 pod amfiteatrem w Opolu

Opublikowano

dobra ja też się zjawie;-))) na 100% tylko jak bym się ciut spóźnił to nie odjeżdżaj;-)

Umówmy się na tym parkingu koło lodowiska pasuje?

Opublikowano

spoko bede czekał, na przeciw toropolu jest parking, bede czarnym B6 avant

Opublikowano

Tak jak ja;-)) będę na bank to do zobaczenia. mam nadzieje że jeszcze ktoś się ruszy, bo ja mam ok 40 km i przyjadę.

Opublikowano

no ja z chęcią bym przyjechał ale troszkę daleko ,a dopiero teraz zobaczyłem ,że w opolu;/

Opublikowano

Szefcio daj znac czy doszedl mail

Opublikowano

i jak spot panowie??

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Dziś zamówiłem SuperSporta od PUMY:banan:

ja rownierz :naughty:

Opublikowano

sorry chlopaki ale nie dalem rady. gdyby wczoraj ktos sie jeszcze odezwal to bym inaczej ten dzien zaplanowal. myslalem jednak ze zdaze ale niestety... nastepnym razem.

Opublikowano

No spot się udał, było nas aż dwóch;))) ale pogadaliśmy sobie, pooglądaliśmy swoje niunie. Także było git:))) Następnym razem przyjeżdżać ludziska, a będzie jeszcze lepiej:D

Opublikowano

koniecznie

Opublikowano

spot udany, szkoda tylko że frekfencja nie dopisała, może w przyszłym tygodniu - zobaczymy.

Opublikowano

na nastepny to bede mogl w sierpniu dopiero

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.