Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Również powinienem dotrzeć :)...Arek88 również coś tam kilka postów wyżej pisał...liczymy na obecność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze coś ruszyło...panowiw dzięki za spotkanie...byle do kolejnego a A4ki z kk i okolic serdecznie zapraszamy!!!

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Robione długopisem...ale jest:-)

IMG_20120729_214325.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, spocik udany :) Miejmy nadzieje, ze z kazdym kolejnym spocikiem bedzie nas tylko przybywac :) No to panowie kiedy kolejny spot? :grin: pozdrowienia dla posiadaczy A4 :D

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Szefcio i Raf_kk zdjecia ze spotu udane :) Na nastepnym spocie trzeba pomyslec o jakiejs wiekszej sesji na troche ciekawszym tle :grin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nastepny spot odbedzie sie miedzy 4.08 a 18.08 to tez bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kierowcą owszem można...ale obowiązkowo trzeba z pozytywnym nastawieniem!:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie termin i postaram się wpaść. Szefcio już mi mędzi że mnie nie było. a kolega Mati pewnie też by wpadł. Tak więc czekam... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rzuca ktoś miejsce i czas, kązdy pisze czy pasi, czy nie, no i wtedy wiadomo czy bedą osoby i czy da rade sie spotkać:D Samym gdybaniem, to spota sie nie zrobi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej...odnośnie tej niedzieli nie obiecuję obecności(jakby cos miało być), ale co byście powiedzieli na zatoczkę na prostej na zalesie?:D...i nie sugeruje tym żadnych kresek(choć czemu nie) bo nie mam się czym ścigać, ale przy zachodzie jest dobry plener. A może Mc na spotkanie, a potem przejazd na ankę jakieś foty porobić....?

DAwać propozycje...będzie lista pomysłó na przyszłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: kurna jestem w robocie do 19:30 ale jak skoncze to moge sie dolaczyc... dlaczego by nie...:decayed:

Krystian nie spinaj sie, bo zrobimy spota u Ciebie na podwórku, a do tego cos na wzór polternabend (jak się to pisze to nie wiem, ale wiadomo o co kaman) i będzie :banan::banan::banan::banan: imprezowo:dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się piszę na ten polterabend też nie wiem jak się to pisze :facepalm: aż specjalnie przyjadę z gór.:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: kurna jestem w robocie do 19:30 ale jak skoncze to moge sie dolaczyc... dlaczego by nie...:decayed:

Krystian nie spinaj sie, bo zrobimy spota u Ciebie na podwórku, a do tego cos na wzór polternabend (jak się to pisze to nie wiem, ale wiadomo o co kaman) i będzie :banan::banan::banan::banan: imprezowo:dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:.

Taaaa co jeszcze.... Szymon wiem że chcesz mi Niunie podprowadzić;-P ale ja w nd o 18 też jestem zaaaaa Spotteeemmmmm:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...