Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok no ja już że tak powiem na nogach, spoczko majk wpadnę :)

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aj chcialem 2.7 ni turbo do mojego wlozyc to mechanik stwierdzil ze wszystko bym musial zmienic bak,licznik wydech itp wogole najlepiej bitego kupic wiec odpuszczam..

Wiec zostanie dalej 3.0 tylko i prawdopodobnie mojego moze sie bedzie oplacalo zrobic

To sobie zapodam zderzaki sline albo s4 :)

Opublikowano

no to spoko nie wkładasz tego 333KM?

Opublikowano

No raczej ten sam bedzie...myslalem ze mniejsza koszta beda a mam jeszcze inne wydatki wiec bede dalej zamulal 3.0 :P

Opublikowano

to jak robimy coś w piątek??

Opublikowano

w sobotę na odrzańskich ogrodach na dolnym parkingu jest zlot vaga:naughty:

Opublikowano

sobota odpada - mam robotę

Opublikowano
Aj chcialem 2.7 ni turbo do mojego wlozyc to mechanik stwierdzil ze wszystko bym musial zmienic bak,licznik wydech itp wogole najlepiej bitego kupic wiec odpuszczam..

Wiec zostanie dalej 3.0 tylko i prawdopodobnie mojego moze sie bedzie oplacalo zrobic

To sobie zapodam zderzaki sline albo s4 :)

jeżeli chcesz moc to 1.8 T albo 2.7 BT napisz do nosba on ogarniał 2.7 BT w b6 i powie ci co i jak

Opublikowano

Pisalem z flyer to uznal ze moj mechanik sie nie zna:P

Opublikowano

3,0 kosztuje podobne pieniadze w zakupie jak 2,7T. Wymieniac silnik i tak trzeba. Rozrzad , olej , uszczelnienia wypadaja w kazdym. Twoj mechanik to typowy przyklad "znawcy" : nie robilem tego ale wiem jak to zrobic :) Zaden bak , licznik itp. Silnik + kosmetyka po drodze.

Opublikowano

To bys sie pochwalil a nie :)

Opublikowano

2.7 dawaj wież mi nie pożałujesz

Opublikowano
3,0 kosztuje podobne pieniadze w zakupie jak 2,7T. Wymieniac silnik i tak trzeba. Rozrzad , olej , uszczelnienia wypadaja w kazdym. Twoj mechanik to typowy przyklad "znawcy" : nie robilem tego ale wiem jak to zrobic :) Zaden bak , licznik itp. Silnik + kosmetyka po drodze.

to by był unikat w b6 bo kolega ma w opisie FWD + 2,7 TT ostro by smarzyło kapcięta :P chyba że se Quattro dołoży :P

Opublikowano

No zalozylbym tylko ten mechanik co u niego lezy sie nie zna na rzeczy jutro jade popytac u innych

Opublikowano

i jak tam panny po weekendzie ?:wink:

Opublikowano

A znacie jakiegos mechanika ktory by mi tego swapa ogarnal?

Opublikowano
i jak tam panny po weekendzie ?:wink:

jak u mnie to było spokojnie :) w piątek odwiedziłem Łukasza :)

Opublikowano

zna firmę jeśli chcesz ?, może Frimuś ale nie jestem pewien wiec pytaj

Opublikowano

jak chcesz swap'ować na 2,7 to rozważ Q bo bez tego nie będzie tej frajdy...w B6 można dołożyć Q...w B5 niet;/

.

.

.

ale pomysł swapa tak czy siak zacny:naughty:

Opublikowano

Lepiej kupić już z quattro b6 a dokładać to co fabryka nie dała . Chyba że kolega ma naprawdę wypasiona i dobrze utrzymaną wersję. Idzie założyć 2.7 bez Quattro , w A6 chyba występowały ze skrzynią do ośki .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.