Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka ziomki.

Orientuje sie ktos gdzie u nas jest jakis zaklad ktory prostuje felgi, a i przy okazji mogliby mi je tez pomalowac, lub proszkowac. Fajnie jakby mieli jedno i drugie.

Ewentualnie 18'' beda for sale jak bede za 5 Tygodni :wink:

znam oczywiście i mogę polecić jak coś PW

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka ziomki.

Orientuje sie ktos gdzie u nas jest jakis zaklad ktory prostuje felgi, a i przy okazji mogliby mi je tez pomalowac, lub proszkowac. Fajnie jakby mieli jedno i drugie.

Ewentualnie 18'' beda for sale jak bede za 5 Tygodni :wink:

Kolega ma firmę i sie tym zajmuje ale.może i Michał kogoś tam ma.

Opublikowano

Dobra, to napisze tutaj. Potrzebuje wyprostować, zrobić pare otarc i najlepiej wyproszkowac na biało 4 felgi 19"

ehasa6a3.jpg

Ewentualnie może być lakierowanie.

Do ugadania tez czy mam felgi dostarczyć z lub bez opon.

Potrzebuje to zrobić w pierwszych 2 tygodniach Lipca.

Potrzebuje wiedziec czy klapie w tym terminie i oczywiście " hał macz?" Ile kosztuje ta usługa.

Jak to wasi znajomi to moglibyscie sie dla mnie podpytac i dać mi znać na PW?

Z góry dzięki! :)

Opublikowano

W kadlubcu za okolo 500 zl komplet ci zrobiJa mialem jeden rant krzywy to w tej cenie bylo 18 fele

Opublikowano

dawid i jak tam furka już gotowa ? :wink:

Opublikowano

No do soboty ma byc gotowa ale ja bede dopiero w srode w pl:PWiec na nastepny wek mozna sie ustawic;)

Opublikowano
W kadlubcu za okolo 500 zl komplet ci zrobiJa mialem jeden rant krzywy to w tej cenie bylo 18 fele

W gogolinie? Masz numer od niego?

Opublikowano

Kadlubiec ( mala wioska ) obok gora sw anny on tam ma oponki fele itpWiec z gogolina niemasz dalekoA nr obecnie niemam niestety

Opublikowano

Panowie gdzie w naszych okolicach są jakies fajne miejscówki na sesje bo muszę coś ustrzelić żeby zgloszenia na zloty wyslać

Opublikowano
Panowie gdzie w naszych okolicach są jakies fajne miejscówki na sesje bo muszę coś ustrzelić żeby zgloszenia na zloty wyslać

ciężko coś znaleść sensownego jakie ruiny by się przydały ale nic nie ma hehe

Opublikowano

I to jest ten bol wlasnie.

Opublikowano

coś się pomyśli jeszcze :naughty:

Opublikowano

Moze zimna wodka tam gdzie te bunkry sa w lesie;)

Opublikowano
Moze zimna wodka tam gdzie te bunkry sa w lesie;)

a da się wjechać :wink:

Opublikowano

A okolice Strzelec lub Tarnowa Opolskiego?

Opublikowano

kurde coś poszukamy :wink:

Opublikowano

Potrzebowal bym to na jutro chyba ze pogody nie bedzie to jeden chu...

Opublikowano

o 19 pod amfiteatrem w Opolu robimy spota, jak ktoś chętny to zapraszam

Opublikowano

witam pany może dzisiaj jakaś małą sesja ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.