Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdrowienia dla kierownika granatowego avanta B5, ktorego wpuscilem na wlochach przed tunelem :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyje B6 w avancie stało dziś samotnie na Domaniewskiej ok. 6.30? :decayed:.. Blaszki WWY....

Pozdrowienia dla właściciela :hi:...

moje, a raczej mojego śfagra :decayed: bo moje się jeszcze naprawiało...

też pozdro :good:

Opublikowano

Wczoraj czarne b7 sedan na obwodnicy Elbląga rej. WI .....

Opublikowano

przyznać się, kto dziś ze mną śmigał Modlińską granatowym avantem WL, B5, z przepalonym ledziorem z tyłu? :decayed:

Opublikowano

Moskal widziany dzisiaj pod salonem fryzjerskim w gloskowie

Opublikowano

Moskal widziany dzisiaj pod salonem fryzjerskim w gloskowie

Moskal zawsze w poniedziałki idzie przyklepać siwizne :decayed::D

Opublikowano

czarne B7 avant WX54** widziane na statoilu w Kozienicach okolo godziny 18:30 nalepka klubu na klapie. Pozdrawiam wlasciciela :)

Opublikowano

dziś ok. 21 na Czerniakowskiej w WWA zielone B5 LKY :hi:

Opublikowano

dziś ok. 21 na Czerniakowskiej w WWA zielone B5 LKY :hi:

A nie LRY przypadkiem? Ja śmigałem Czerniakowską ok 21:10 Ale Jedyne Audi które widzialem to nowe S8 :kox:

Jak to mnie widziałeś to :hi:

Opublikowano

wczoraj ok 14:30 czarne B5 ze starymi rameczkami na blachach WM$#@%, stało sobie obok McDolanda w Wesołej :decayed:

Pozdro generalnie :>

Opublikowano

Moskal widziany dzisiaj pod salonem fryzjerskim w gloskowie

To Pauliny zakład , jest tam codziennie

Moskal zawsze w poniedziałki idzie przyklepać siwizne :decayed::D

:polew: :polew: :polew: :polew:

Nosfer w niedziele stwierdził że mam siwizne jak pilot z jakiejś gry na Commodore64 w którą dawnooo temu grał.

A tak na marginesie to zobaczymy chłopcze jak bedziesz w moim wieku, pewnie bedziesz stary pomarszczony i łysy a nie ładny, przystojny, lekko szpakowaty :decayed:

Opublikowano

wczoraj ok 14:30 czarne B5 ze starymi rameczkami na blachach WM$#@%, stało sobie obok McDolanda w Wesołej :decayed:

Pozdro generalnie :>

To Obsession pracuje tam...

Opublikowano

dziś ok. 21 na Czerniakowskiej w WWA zielone B5 LKY :hi:

A nie LRY przypadkiem? Ja śmigałem Czerniakowską ok 21:10 Ale Jedyne Audi które widzialem to nowe S8 :kox:

Jak to mnie widziałeś to :hi:

Chyba masz rację LRY. Jechałem za Tobą(?) kawałek od Chełmskiej.

Niestety narazie tylko B6 ;)

:hi:

Opublikowano
Cytat: Kolkov Dzisiaj o 02:20

wczoraj ok 14:30 czarne B5 ze starymi rameczkami na blachach WM$#@%, stało sobie obok McDolanda w Wesołej decayed

Pozdro generalnie cheesy

To Obsession pracuje tam...

a nie w Siedlcach?

Opublikowano
Cytat: Kolkov Dzisiaj o 02:20

wczoraj ok 14:30 czarne B5 ze starymi rameczkami na blachach WM$#@%, stało sobie obok McDolanda w Wesołej decayed

Pozdro generalnie cheesy

To Obsession pracuje tam...

a nie w Siedlcach?

W wesołej.

http://www.a4-klub.pl/smf/minsk_mazowiecki_28_maja_godz_2030_parking_przy_kosciuszki-t43672.150.html

Strona 11

Opublikowano

czarne B7 avant WX54** widziane na statoilu w Kozienicach okolo godziny 18:30 nalepka klubu na klapie. Pozdrawiam wlasciciela :)

Również pozdrawiam :hi:

Powrót z wesela i kolejna kawa ;)

Opublikowano

Buba

to nie Ty czasem lamales komus kregoslup u mnie na osiedlu po godz 22? :naughty:

zdjcied.th.jpg

Opublikowano

Niet. Maine :audi: jest srebrne i nie jest obklejone

Opublikowano

dzisiaj Wal Miedzeszyński g.18.30 w strone Warszawy

czarne (albo brudny granat) B7 Avant na dużej feldze, chyba 3.0 TDI, blachy WT XXXX [ramki klubowe]

jechalem za , mrygalem dlugimi ale kierownik mnie olal ... :confused4:

Opublikowano

jechalem za , mrygalem dlugimi ale kierownik mnie olal ... :confused4:

jak cała reszta :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.