Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wlepki klubowe mam nie na klapie a na szybkach z tylu

tam też , ale na klapie musowo żeby Cie od tyłu widzieli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj w Kretowinach czarna B5 sedan przed liftowe tylnie światełka nr rej WPR .... chyba naklejka na tylniej kalapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla kierownika srebrnego sedana b6,zuważyłem tylko ramki klubowe,jadącego najprawdopodobniej nad morze mijaliśmy się w szczecinku na wiadukcie kolejowym,miłego wypoczynku,pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego avanta B5 - widziany dwukrotnie w piątek 17. Raz w Mińsku Maz. pod BP, raz w drodze do Mińska, przy Trawiastej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alcapone namierzony w sobotę w południe w Łynie pod spożywczym :>

mogłeś mu powiedzieć ,ze sie małolaty o niego na forum pytały :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj wieczorem na dolinie 3stawów widziałem A4 B5 Avant , ciemny kolor-chyba czarny :) rejestracja SK... naklejka po lewej stronie na tylnej klapie . czemu kolega nie wpada na spoty ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę ze srebrnego Avanta B6 na numerach DGL widzianego dzisiaj około 8:30 na Woronicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika czarnego oszpolierowanego B6 LLB**** z rameczkami klubiastymi widzianego dziś przed 9 na B. Czecha :decayed: skręcałeś w jakąś bramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi mydlo :hi: , pogadaliśmy sobie na CB w Kościerzynie on leciał na Bytów z Gdańska, a ja od strony Łeby w kierunku Wdzydz, ale tak jakoś fale poniosły, że pogawędkę elegancką ucięliśmy na ogólnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego avanta B5 - widziany dwukrotnie w piątek 17. Raz w Mińsku Maz. pod BP, raz w drodze do Mińska, przy Trawiastej.

Ja również pozdrawiam :wink4: i dzięki za przypomnienie o światełkach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek jadę z Wrocka do Zielonej ( zaczynam Urlop )

śmigam swoim nowym nabytkiem (myślę sobie sprawdzę ile mi będzie palił na trasie ).

Prędkość 100-130km na wysokości Lubina mijam dokładnie taką samą A4 jak moja, patrzę a za chwilę ona mija mnie no to długo nie myśląc i ja ruszyłem do boju, po chwili patrzę w tylne lusterko i mam niebieściutkie światełka :(

koleś dostał 10pkt i 400zł ( jechał 147km )

ja dostałem 10pkt i 500 (jechałem 157km )

osobiście mi powiedzieli że jechali za mną troszkę dłużej i mogli mi dorzucić jeszcze za wyprzedzanie na pojedynczej ciągłej oraz brak kierunków przy wymijaniu no ina dodatek powiedzieli że lewy stop mi nie działa.

Później dogoniłem go i podziękowaliśmy sobie tym razem już bez ścigania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Avanta B6 widzianego wczoraj około 21.30 na BP przy Powstańców Śląskich. Numerów nie pamiętam - wracałem z kolegami z imprezy firmowej, byłem w stanie lekkiej nietrzeźwości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla koleżanki z czarnego B5 1,8T Quattro , przyciemniane szybki , czarna skóra , fajna felga, na blachach ETM XXXX , stała obok mnie wczoraj pod Inter Carsem w Wawie na Płowieckiej około 14:00 :papa:

A miała klubową i była blondynką :naughty: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla koleżanki z czarnego B5 1,8T Quattro , przyciemniane szybki , czarna skóra , fajna felga, na blachach ETM XXXX , stała obok mnie wczoraj pod Inter Carsem w Wawie na Płowieckiej około 14:00 :papa:

Tak to ja. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z czarnego sedana na feldze 17" blachach WGM GW *5 . Puszczałem Cię przy deptaku jak wyjeżdżałeś z parkingu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...