Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zielone B5 Avant LRA*** ze starymi ramkami namierzone dziś ok 18 niechlujnie zaparkowane przy ul. Aluzyjnej na Tarcho :tongue4:

To brat jeżdzi nią po Wawie a niechlujnie parkuje bo niski zawias i cięzko jest nia gdziekolwiek zaparkować. Pozdro

uuuu to musisz opierdzielić brata, bo podjechał pod konkretny krawężnik :tongue4:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Kto to się buja po rzeszowie i na trasie rzeszów-łańcut, czarnym sedanem b5 z anteną cb na klapie bagażnika, balachami KNS ***** i nalepką A4-klub.pl ????

Opublikowano

Witam

Kto to się buja po rzeszowie i na trasie rzeszów-łańcut, czarnym sedanem b5 z anteną cb na klapie bagażnika, balachami KNS ***** i nalepką A4-klub.pl ????

Pewnie kulek :) hmm :mysli: tylko CB on nie ma :) ale na 100% czarny ?

Opublikowano

PIXI w swoim S-rebnym grzechotniku na Dolnej :tongue4:

Opublikowano

Siwe B5 na blachach ZS w Słupsku na stacji diagnostycznej.

Pzdr

Opublikowano

PIXI w swoim S-rebnym grzechotniku na Dolnej :tongue4:

Mario też widziałem Ciebie i Twoją kuchenkę gazową :polew: :laghing2:

Opublikowano

Witam

Kto to się buja po rzeszowie i na trasie rzeszów-łańcut, czarnym sedanem b5 z anteną cb na klapie bagażnika, balachami KNS ***** i nalepką A4-klub.pl ????

Pewnie kulek :) hmm :mysli: tylko CB on nie ma :) ale na 100% czarny ?

no nie jestem pewny koloru, ale ciemny sedan z naklejką forumową. W każdym bądź razie zachaczyłem o niego już kilka razy.

Opublikowano

Koło godz 9:00, widziany czarny avant na WU przy Żeraniu FSO na światłach z klubowymi ramkami, mijany przez Moją rudą B5 na WL(kierunek Legionowo).

Opublikowano

Ciemny granat lub niebieski sedan upolowany w piątek przy rondzie we Władysławowie blaszki LOP pozdro

Opublikowano

Spanky widziany dziś o 13:40 jadący w stronę Starej Miłosnej :decayed:

Opublikowano

dzisiaj godzina ok 13.30 pod Lubinem czarne albo granatowe a4 avant z wlepka klubowa tablice DLU :) pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj czarny avant B6 , body S4 (lub ori eSa) rej. EBExxxx , Piotrków Tryb. ok godz. 20.00 wylot na Łask

Opublikowano

Ciemny granat lub niebieski sedan upolowany w piątek przy rondzie we Władysławowie blaszki LOP pozdro

a na CB wymieniłeś zdanie z nim ? :P Jeśli tak to ja :)

Opublikowano

pozdrawiam kolesia z Mrągowa który brał dziś ślub swoim ŁADNYM a4 avant koloru ceglasty metalik.PS ZROBIŁEM BRAMĘ I DOSTAŁEM 2 FLASZKI WESELNEJ

Opublikowano

Pozdrowienia dla pary z prawdopodobnie ciemnozielonego sedana w B5 widzianych minimum trzykrotnie na drodze z Władysławowa do Chłapowa. Numer rejestracyjny LKS, ramki i naklejki klubowe. Trąbiłem, lecz przez te ciemne szyby nie widziałem reakcji.

Opublikowano

a ja dziś widziałem w katowicach na swojej ulicy (traktorzystów) przy której mieszkam czarne B6 avant z ramkami klubowymi :hi: jak kolego to przeczytasz to zapraszam na spoty bo szczerze to nie kojarze furki :chytry:

Opublikowano

Spanky widziany dziś o 13:40 jadący w stronę Starej Miłosnej :decayed:

a i owszem :naughty: ... ale ja nie widzialem ... :confused4:

Opublikowano

Granatowe kombi na blaszkach WCI 44*W spotkane na drodze do Ciechanowa dziś po 15 klubowe ramki widoczne były kto to taki przyznać się?Awaryjki puściłem ale nic to nie dało.

Opublikowano

Korzen widziany po 17:00 na Piłsudskiego na wysokości Urzędu Miasta Siedlce.

Opublikowano

Korzen widziany po 17:00 na Piłsudskiego na wysokości Urzędu Miasta Siedlce.

Nawet trąbił :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.