Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika szarego/grafitowego sedana B6 SCI LC... towarzyszącego dziś po 17 na wiślance gdzieś między Pawłowicami a Żorami. To nie pierwsze nasze spotkanie na tej trasie tylko albo kierownik nie widizał pozdrowionek albo w furze klubowej jeździ niezrzeszony :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B5 srebrny avant WF 50**A widziany dziś około 17.00 zaparkowany na Odolańskiej ( ramki klubowe )

przyznać się kto to ??? :naughty:

Opublikowano

13 albo 14 sierpnia w Gdyni pod akwarium widziałem czarnego/ciemnego ? sedana B5 LKS.

Poza tym 9 sierpnia gdzieś w okolicach obwodnicy Gdańska widziałem czarne B5 Avant bez relingów ale nie wiem jakie blachy.

Opublikowano

3 albo 14 sierpnia w Gdyni pod akwarium widziałem czarnego/ciemnego ? sedana B5 LKS.

Również go widziałem.

Poza tym 9 sierpnia gdzieś w okolicach obwodnicy Gdańska widziałem czarne B5 Avant bez relingów ale nie wiem jakie blachy.

Miejsce data i opis auta mi pasuje, tylko że nie czarny a ciemny granat??

Opublikowano

B5 srebrny avant WF 50**A widziany dziś około 17.00 zaparkowany na Odolańskiej ( ramki klubowe )

przyznać się kto to ??? :naughty:

juz pytalem kiedys - bez odzewu :wink4:

Opublikowano
Poza tym 9 sierpnia gdzieś w okolicach obwodnicy Gdańska widziałem czarne B5 Avant bez relingów ale nie wiem jakie blachy.

Miejsce data i opis auta mi pasuje, tylko że nie czarny a ciemny granat??

Ja akurat leciałem tamtędy ale 8go sierpnia. Opis auta by pasował do mojego. Tablice LKR

Opublikowano

Być może zagapiłem się trochę bo parę metrów wcześniej na zwężce z dwupasmówki babka wjechała w barierki i jakoś mi umknęło jaki to był kolor (może ciemny granat) i jakie blachy :)

Stała z pieskiem i oglądała szkody :gwizdanie:

To było 9 sierpnia około 8-9 rano.

Aha kolega stał chyba z dzieckiem i żoną. Tak mi się wydawało.

Opublikowano

To było 9 sierpnia około 8-9 rano.

Aha kolega stał chyba z dzieckiem i żoną. Tak mi się wydawało.

Z dwójką dzieci :) Wszystko pasi. Namierzyłeś mojego szwagra :good:

Opublikowano

W ostatnia sobote [15.08.09] spotkalem granatowego sedana B5 w Nidzicy o godzinie 12:30 :) - naklejka klubowa na klapie, blachy NNI. Jechalem za Toba, a pozniej Ty skreciles w prawo na rozwidlenia :wink4:

Opublikowano

B5 srebrny avant WF 50**A widziany dziś około 17.00 zaparkowany na Odolańskiej ( ramki klubowe )

przyznać się kto to ??? :naughty:

juz pytalem kiedys - bez odzewu :wink4:

Zobaczymy jeśli nie będzie odzewu to zdejme ramki z furki WF50**A i sprzedam :polew:

Opublikowano

Piotrów Trybunalski, ul. Łódzka,około 14:30 ciemnogranatowe B5 sedan, ramki klubowe! :hi: :hi:

Opublikowano

Pozdro. dla sedana czarnego dzisiaj w Jaworzenie tablice SJ dałem sygnał :hi:

Opublikowano

Po Krakowie B5 ciemne -za kierownicą kolega w mundurze :) ostro się spieszył

Opublikowano

Pozdrówka dla kolegi w czarnym avancie B7 na krakowskich numerach, z którym cielismy dziś dość szybko na S1 do Cieszyna. Sorki za radyjko, ale moje CB się zatyka jak ktoś jest blisko i ch** słychać.

Opublikowano

Avancik.....sliczno czerwony B6 rano RZESZOW --> LANCUT .....numerki LTM....oczywiscie klubowicz :> na spocie sie widzimy :hi:

Opublikowano

Sedanik B5 TSK6*NK. Kolo godziny 18.50:D ul niepodległości Skarżysko:D Pozdro:D

Opublikowano

Bordowy sedan (KNS) na obwodnicy Rzeszowa kolo kina Helios, pozdrawia :hi: srebrny avant (RZ) z Rzeszy...

Opublikowano

Pozdro dla kiermana czarnej B5 w Avancie mijanej wczoraj na A4 w kierunku na Bolesławiec, gdzieś tak w wieczornych godzinach, koło 19-20 chyba jakoś :hi: Wymijaliśmy Cię lewym pasem, B5 Avant śliwkowy ze srebrnymi kloszami z tyłu :cool1: Akurat autko kolegi, moje jeszcze się "hospitalizuje" :tongue4:

Opublikowano

audieds.th.jpg

pozdrowienia dla "przyłapanego" w Bornym Sulionowie na Zlocie Pojazdów Militarnych ;-)

Opublikowano

piątek 21.08.2009 godz. coś około 16:10 widziane w Tczewie w korku do świateł na wlocie od Gdańska czarne B6 na seryjnych alu 15' numery rejestracyjne WE????? (tyle pamiętam)

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.