Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Konstantynowie Łódzkim na ul 1go Maja o godz 13,40.Ciemne b5 ESI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdro dla kierownika czarnej B6 avant WU6434* spotkanego pod Wola park.

Trąbiłem ale nie zajarzyłeś chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis lekko po 6 rano na "7" przed Radomiem od strony Grójca wyprzedzałem granatowe B5 w sedanie z naklejką klubową "3D" na klapie i przednimi HID-ami bez mała co najmniej 12000k bo swieciły sie na niebiesko jak policyjne koguty :kox: pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila na gorczewskiej widziany kolega w b6 avant czarnym z ramkami na RKL. Trabilem niewiem czy kolega ogarnal. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano 7:18 Pani blond w granatowym b5 kombi na blachach WL, klubowe ramki ul Waryńskiego przed skrzyżowaniem z Batorego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po poludniu pod Maximusem widziany zaparkowany czarny avant s-line B7 na WY..... z klubową ramką.Pozdrawiam,ja stałem dalej bo obok nie było miejsca :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski sedan B5 WPR chwilę temu na trasie Aleje Jerozolimskie-węzeł Salomea. Mrugalem ale chyba Kierownik nie widział. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy srebrnego avanta b6,widzianego dziś na ulicy Zgierskiej o godz 20,15.Skręcił w Murarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz granatowy avant B7 WN...F pod Blikle'm na Kabatach. Trumna i bagażnik dachowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 16:00 stacja BP przy Toruńskiej widziane czarne B7 avant z klubowymi ramkami.Centralnie przejechales przede mną ;-) Pozdrawiam.

Miał wlepke na tylnej klapie dziecko w aucie i ładne fele?? :decayed:

Rejestracja WWL..... Szedlem przy stacji a kolega zawijał przy myjni Bp i podjechał pod odkurzacz...

Jak czarna felga + czarne lampy z tyłu to mogłem to być ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czyje to auto,może ktoś kojarzy,przewija mi się po lublinie i nie mogę dopatrzeć właściciela a dowiedział bym się szczegółów o aucie,ciekawi mnie tylko czy właściciel jest w klubie

http://images65.fotosik.pl/873/df52704145cfc1b7m.jpg

też widziałem kolegę w Lublinie - ładnie się prezentuje - pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi spotkanego dzis w drodze do Wawy...bardzo ladna b6 na WA w wersji USA :D

Witam i również pozdrawiam:). Bobas mi strajkował po drodze strasznie, bo partyjkę na poboczu na Twojej szachownicy byśmy trzasneli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 7:40, skrzyżowanie S2 i al. Krakowskiej pas do skrętu w stronę Raszyna, czarny avant B7 tablice W.... chyba WY... rameczki klubowe. Przeleciałem obok prawym pasem i mrygnalem awaryjkami, VW B6 CC. Pozdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi spotkanego dzis w drodze do Wawy...bardzo ladna b6 na WA w wersji USA :D

Witam i również pozdrawiam:). Bobas mi strajkował po drodze strasznie, bo partyjkę na poboczu na Twojej szachownicy byśmy trzasneli:)

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Moze bedzie jeszcze okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój piękny spotkał dziś b7 GTC 84RN coś przed 14 pozdrawia:wink:

Czarne i szary zderzak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 23 zaparkowany ciemny avant B6 na WG***** z klubowymi ramkami,przy salonie Ferrari-Rondo de Gaullea.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...