Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz widziane b5 avant kawowe, ze stara wlepka na parkingu wola park wwa. Rejestracja LUB

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kierowce czarnej b6 sedan z naklejka ecusoft z boku przed chwila na parkingu pod Magnolia.

Opublikowano

15 min temu czarny avant na WA 433.. Popylal w stronę Leoncina, mryglem awaryjkami ale kierownik nie zczail. Przyznać się kto!

Opublikowano

Dzisiaj HUGO widziany pod felicity na parkingu. Pozdrawiam prezesa :hi:

Opublikowano
Dzisiaj HUGO widziany pod felicity na parkingu. Pozdrawiam prezesa :hi:

To Ty zaparkowałeś za mną? :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj HUGO widziany pod felicity na parkingu. Pozdrawiam prezesa :hi:

To Ty zaparkowałeś za mną? :decayed:

Tak jakoś wyszło :wink: ...mało miejsca było :grin:

Opublikowano

Kolejny raz b6 sedan GKA mijany za bytowem w stronę Jasienia :hi:

Opublikowano

Dzisiaj ok godz 18ej na wlocie do Opatowa od strony Ożarowa mijana A4ka B6 Avant w czarnym lub granatowym kolorze i nr rej. RJA...

Opublikowano

Dziś po 22 ul.Tamka przy Biedronce widziany czerwony avant na WU.Pozdr.

Opublikowano
Dzisiaj ok godz 18ej na wlocie do Opatowa od strony Ożarowa mijana A4ka B6 Avant w czarnym lub granatowym kolorze i nr rej. RJA...

Pewnie Harry wracał do domu ;)

Opublikowano
Dzisiaj ok godz 18ej na wlocie do Opatowa od strony Ożarowa mijana A4ka B6 Avant w czarnym lub granatowym kolorze i nr rej. RJA...

Pewnie Harry wracał do domu ;)

tak jest :decayed: przyznaję się :wink: , to ja jechałem , wracałem z Bałtowa do domu :grin: , kolor mam granatowy i nr rej to RJA 24009 :wink:

IMG_1094.jpg

Pozdrawiam.....

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Dzisiaj ok godz 18ej na wlocie do Opatowa od strony Ożarowa mijana A4ka B6 Avant w czarnym lub granatowym kolorze i nr rej. RJA...

Pewnie Harry wracał do domu ;)

Arbam a skąd wiedziałeś że to ja ?? :eusathink::jerk: , qrcza nie wiedziałem że jestem śledzony aż z Wrocławia :grin:

Opublikowano

Skojarzylem po blachach i jak mówiłeś ze latasz po całym kraju. No i w niedziele ostatnio od nas wyjeżdżałes do chaty

Opublikowano
Skojarzylem po blachach i jak mówiłeś ze latasz po całym kraju. No i w niedziele ostatnio od nas wyjeżdżałes do chaty

acha po tym fakcie skojarzyłeś hehe , no tak zgadza się , jeszcze nie raz w twoje rejony wpadnę , a jutro z rańca znów uderzam Zamość-Hrubieszów :facepalm:

Opublikowano

Chwile temu na Wirażowej i pózniej do Żwirek srebrny avant b7 sline WN... z białymi ramkami klubowymi. Pozdro

Opublikowano

Czyje to zielone b5 stoi na wjeździe do biblioteki uph Siedlce? Na blachach LB...

Tam czasem straż kosi ludzi bo jest zakaz postoju

Opublikowano

Przed chwila widziany czarny sedan b6 na wpr z ladna gleba i klapa us w pruszkowie przy bp. Pozdro :)

Opublikowano

dzisiaj po 16 chwile skrzyżowanie wołoska Woronicza srebrne a4 WRA kombi z ramkami klubowymi poleciało na wzrost na Woronicza a ja skręcałem w lewo w wołoska

Opublikowano

Kto tam dzisiaj pomykał na A2 w kierunku warszawy srebrnym S4 B6 USA rej GMB 5xyx. w okolicach Strykowa, oczywiście poruszał się przepisowo :wink:

Pozdro,

Opublikowano

To pewnie była plebanskiego

Opublikowano
dzisiaj po 16 chwile skrzyżowanie wołoska Woronicza srebrne a4 WRA kombi z ramkami klubowymi poleciało na wzrost na Woronicza a ja skręcałem w lewo w wołoska

a widziałem Twoje autko też dziś na Woronicza, ładnie się prezentuje z tymi czarnymi listwami z S-ki, koło 18 założone ?

pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.