Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj w Łodzi (około 18) na przeciw parkingu Castoramy przy Piłsudskiego zaparkowna B7 (przyciemniane szyby na tyle) na blachach LPUxxxx z ramką klubową :wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś koło 19 B6 kombi GD z wlepą division Gdańsk ul.Piastowska od razu widać że autko klubowe bo świeciło z daleka, spacerowałem w strone Oliwy :decayed:

Opublikowano
Dziś koło 19 B6 kombi GD z wlepą division Gdańsk ul.Piastowska od razu widać że autko klubowe bo świeciło z daleka, spacerowałem w strone Oliwy :decayed:

Grzegorz ;-) grzes283

Opublikowano
Dziś koło 19 B6 kombi GD z wlepą division Gdańsk ul.Piastowska od razu widać że autko klubowe bo świeciło z daleka, spacerowałem w strone Oliwy :decayed:

Gdzies Ty sie wypuscil? :decayed:

Opublikowano
Dziś koło 19 B6 kombi GD z wlepą division Gdańsk ul.Piastowska od razu widać że autko klubowe bo świeciło z daleka, spacerowałem w strone Oliwy :decayed:

Gdzies Ty sie wypuscil? :decayed:

Pije specjala przez 2 dni ;) wyjazd służbowy

Opublikowano
image.jpg Już kilkukrotnie widziane od soboty :)
Opublikowano

Chłapowo ul. Wladyslawowska, dwa domki dalej odemnie stoi srebrny sedan b5 (albo s4 albo stylizowany na s4) na STA z klubowymi ramkami. Pozdro dla kierownika.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Chłapowo ul. Wladyslawowska, dwa domki dalej odemnie stoi srebrny sedan b5 (albo s4 albo stylizowany na s4) na STA z klubowymi ramkami. Pozdro dla kierownika.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

To wez polowke i idź do niego a nie piszesz tutaj:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zaparkowane niebieskie B6 w sedanie na WWL dziś na Niepodległości.

Opublikowano
pewnie to był Hugo wylot Lublin - przed kalinówką koło 10tej - pozdro ;]

Przyznaję się bez bicia. Pozdro :)

Opublikowano

W czwartek wieczorem na Saskiej Kępie na ulicy Zwycięzców zaparkowane B6 sedan z boxem na dachu i na klapie bagażnik na rowery na białych felgach RS. To nie adamooo?

Opublikowano
W czwartek wieczorem na Saskiej Kępie na ulicy Zwycięzców zaparkowane B6 sedan z boxem na dachu i na klapie bagażnik na rowery na białych felgach RS. To nie adamooo?

To auto jezdzi?:co:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
W czwartek wieczorem na Saskiej Kępie na ulicy Zwycięzców zaparkowane B6 sedan z boxem na dachu i na klapie bagażnik na rowery na białych felgach RS. To nie adamooo?

To auto jezdzi?:co:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeździ jeździ, widziałem go na początku czerwca.

Opublikowano

Kto stał na Puławskiej na wysokości basenów, avant B6 z wlepa na klapie, ciemne fele? Pozdr...

Xperia

Opublikowano

Dziwnów szary avancik b6 numery CB ***AN ktoś na urlopie ???

Sent from my iPhone

Opublikowano

może to nie jest typowe spotkanie na drodze, ale...

1405070648_by_Asia.jpg?1405095185

Opublikowano
:hi: ja dziś przeleciałem trasę Karpacz-Poznań i nikt mnie nie widział :kwasny:
Opublikowano

Nie tylko Ciebie nikt nie widzi[emoji3][emoji3]

Opublikowano

Widziany w piątek b7 czarne na blachach EKU na obwodnicy Słupcy oraz b5 na parkingu stała niedaleko wilcznej zderzak esa obrysy usa

Opublikowano

Dzisiaj w Mragowie widziany ladny czarny b6 avant, pakiet s line gleba felgi chyba firmy Thomason na rej. PGS :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.