Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na 7-mce widziane ciemne B5 avant na kolorowych felgach blachy WSE.

Leciałem polo. Pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś na Niepodległości niebieski Avant B6 na WWE, jechałem z przeciwka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Garwolinie srebrny sedan b5 na glebie przedlift, czarny grill, jakieś wlepki na szybie , nie wiem czy klubowy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

27.07 ok.13:00 na trasie S7 w kierunku trójmiasta sedan B5 z ramkami klubowymi, tablice chyba WSI..., kolor wiśniowy, jakieś stickery na tylnej szybie, najpierw mnie wyprzedził, potem się zrewanżowałem i mignąłem awaryjkami. Moja A4 to auto z podpisu z dodatkami od S4.:decayed:

28.07 w Rewie przy plaży obok budki z wurstem - czarne B7 avant z ramkami klubowymi, numeru rejestracyjnego nie pamiętam ale chyba miejscowy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w Wawie na popularnej ok. 17 widziane b7 avant z ramkami na BSI. Popatrzyłem, potrąbiłem ;] Pozdrawiam. 21:00 na górczewskiej widziane czarne B6 avant na RKL z ramkami. Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika srebrnego b6 w avancie z ramkami klubowymi który objeżdżał w piątek rondo w Kołbieli przez Kąty :D

Na blachach WI lub WJ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pozdrawiam :wink: Jechałem na spota nocnej jazdy.

No ja niestety widzialem na fb że spot bd ale nie miałem czasu dotrzec. Może kolejnym razem chodź byłem raz na tym spocie i wiecej razy jakoś nie było. Nie ma kto tego ruszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że data już odległa ale 26 lipca przed południem w Toruniu na blachach CT widziałem poruszającego się w przeciwnym do mojego kierunku, srebrnego sedana B5 z klubowymi ramkami (droga 91 lub 15) uciekałem nią przed bramkami wjazdowymi zakorkowanymi na 5km... wjechałem następnymi bramkami na autoban bez stania... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Gąbinie koło Płocka widziane czarne B7 avant na numerach WP. Przepuściło mnie jak wyjeżdżałem na ulicę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila widziane ciemne b5 sedan na dobrej glebie i duzej feli na ESK w warszawie przy ul. Powstancow Slaskich. Zjezdzales do lidla przy ratuszu na bemowie. Pozdro :)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 13.00 w Bielsku koło Płocka zielony avant b5 ,jechałem czarnym leonem więc nie trąbiłem ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne b5 LZA R... dziś pod Tesco Lublin, kierowniczka za kółkiem, brak listew dolnych na drzwiach i ramki przód-tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z mijanki w jastarni, niebieskie b6 w sedanie robi robote. :wink:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu któregoś dnia rano na Iłżeckiej na wjeździe do F szary/grafit B6 Avant z ledami z tyłu i ramkami... pozdro

Poniedziałek rano jeśli dobrze pamiętam ~8 na S8 w kierunku Konotopy - mijane na środkowym pasie zielonkawe B5 z ramkami na blachach ELC?

Dzisiaj 16.45 staliśmy obok siebie na światłach przy Karcelaku w stronę Arkadii - czarny avant B6 na ksenonie, ciemne szyby, ramki klubowe - środkowy pas ja jechałem prawym - machnąłem (z czarnej octavii III)ale kolega gadał przez kom (bluetek by się przydał :P) i odbił na żelazną..... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...