Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 9 na 7 przed Płońskiem spotkane ciemnoniebieskie b5 z wlepą na klapie WU ****** . Pozdrawiam kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdrowienia dla klubowicza a4 b6 czarny avant s-line na rejestracji OK ...... Przejeżdżałeś dzisiaj rano w stronę Gutkowa(w Olsztynie). Ja siedziałem na zatoczce i dostawałem mandat :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio to auto na giełdzie w Mokrem

Podzro dla kierowcy czarnego b6/7 widziany w sobotę ok 12 na wyjeździe z Wa-wy w kierunku Zakrętu stał z dwoma innymi autami na poboczu a ja dreptałem w korku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na 7mce jakaś niewiasta mi machała widząc mój pojazd :decayed: Ktoś od nas czy to po prostu efekt podniecenia moim autem? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Pozdro z bialego busa :-)uqa7apus.jpg

Domin nic mi nie mówiłeś że masz białego busa :D , a to rondo to czasem nie ta droga co ja jadę do Ciebie nad wprost , a w prawo to jakby jechał na Góra Kalwaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika szarej A4 B6 Avant ze zdesiem s line z produ z rejestracją GD .....R, jechałeś za mną w Sopocie ok godz. 14.30, nie dawałem znaka bo nie widziałem podkładek z A4 klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Radomsku między 20-21 widziane a4 b7 srebrny sedan 1,8T o numerach SC... z ramkami , wyprzedziłem zrobiłem " :papa: " ale chyba kierownik nie dymyślał się o co chodzi . . . Jechałem białym jednośladem

Przyznawać się kto to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika z b6 widzialnego wczoraj na rogu Głuskiej i Wyzwolenia w Lublinie ok. godz 11.30. Kolega pozdrawial, ja nie zdążyłem, za późno zauważyłem ramki...

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez viruslu63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy ok 1:00 czarne B6 z WWY przyczajone na Macu w Małopolu.

Pozdro dla ziomka :hi:

BTW kiedyś chyba się ganialiśmy na drodze do Gulczewa :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś w końcu ciemne chyba bordo niskie b5 sedan z pluszakiem w zderzaku na trasie z Lublina przed radzyniem... Pozdro.

update, w drodze powrotnej tez widzialem kolege na obwodnicy kocka koło 18stej :)

a no i pozdro dla niebieskiej rs4 b5 jedacej w ciecierzynie zaraz przed miejscem gdzie byl wypadek, akurat odjezdzalem z przeciwka kiedy pytalem wczesniej czy nikomu nic sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny RS4 B5 (nie wiem czy prawdziwy) na tablicach FZI. Mijaliśmy się za chlastawą koło fabryki IKEA (dawny Sweedwood). Kawałek dalej straż sprzątała ulice po wypadku.

Pozdro dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 16:40 Warszawa Powiśle widziany czarny avant B7 na TK6**6F z wlepka na klapie.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje b5 avant srebrne na numerach EL na Przejazdowej w Pruszkowie mijałem? Felgi kolorowe , zderzak S4 i gleba.

Edytowane przez Przemots
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przejechał mi przed oczami czarny avant B7 z ramka z tylu i WPR... Na placu Zawiszy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila na Marsa. B7 avant na WWL, ramki klubowe. Ja skrecalem A3 w Chelmzynska a kolega w prawo.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...