Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed chwilą na Podchorążych w Gdyni srebrny sedan B6 GA.. z klubowym ramkami.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ledy z tylu to Resztek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Nie zwróciłem uwagi.

Parę minut temu B7 avant w ładnym s-line na GWE i ramki klubowe. Na Chrzanowskiego w Gdyni

Opublikowano

Wczoraj, godzina 20.10 w Poznaniu na wylocie na piłę, a4 b6 sedan EBE rejestracja chyba, ramki klubowe, mijałem jak policja Cie zatrzymała, gdyby nie Ty to ja bym się nadział :D

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

W Katowicach na przeciwko dworca PKP zaparkowana czarna B5 sedan SM ...78 na klubowych ramkach. Widziałem 40 min temu ;)

Opublikowano

Dziś w Warszawie ul. tunelowa obok dworca zachodniego A4 B5 srebrna z ramkami i fajnym felmi ok 13.20 . Podro dla kierownika. ;)

Opublikowano

Dziś w Warszawie ul. tunelowa obok dworca zachodniego A4 B5 srebrna z ramkami i fajnym felmi ok 13.20 . Podro dla kierownika. ;)

Pozdrawiam, nie widziałem Cie :wink:

Edytowane przez Danny Way

Opublikowano

Przed chwila na Estakadzie Kwiatkowskiego czarna B8 rej. GA...pozdro dla kierownika ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Wczoraj w Warszawie kolo CH blue city okolice 16 widziane B6 avant srebrne sline na numerach WE.Ja jechałem A3 wiec byłem anonimowy.pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj w Warszawie kolo CH blue city okolice 16 widziane B6 avant srebrne sline na numerach WE.Ja jechałem A3 wiec byłem anonimowy.pozdrawiam

Czyżby PIXI był na zakupach...?
Opublikowano

Wczoraj w Warszawie kolo CH blue city okolice 16 widziane B6 avant srebrne sline na numerach WE.Ja jechałem A3 wiec byłem anonimowy.pozdrawiam

Trzeba było mrugnąć .... pozdrawiam również :hi:

Wczoraj w Warszawie kolo CH blue city okolice 16 widziane B6 avant srebrne sline na numerach WE.Ja jechałem A3 wiec byłem anonimowy.pozdrawiam

Czyżby PIXI był na zakupach...?

Yes siur :decayed:

Opublikowano

Chyba i ja w koncu musze zalozyc ramki albo wlepe bo mega duzo ludzi z forum w Wwa widze, czasami mrugne to sie dziwnie patrza ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

wczoraj w Łodzi na skrzyżowaniu marszałków B7 -> LPU 18...

Klubowe ramki zdaje się szary avant.

Opublikowano

wczoraj w Łodzi na skrzyżowaniu marszałków B7 -> LPU 18...

Klubowe ramki zdaje się szary avant.

właściciel wywoływany ale jeszcze sie nie odezwał, codziennie stoi pod Castoramą przy wydawniczej

Opublikowano

wczoraj o 20:30 spotkane srebrne b6 avant klubowe ramki rej. TKN na górczewskiej/powstańców w Wawie :) zatrąbiłem z szarego a3 jak przemykałem obok lewym pasem

Opublikowano

Dzisiaj na łopuszańskiej w wwa - szary ladny avant b6 na rej ZS*****

Mrugałem i nic ;)

Edytowane przez grzesiek646

Opublikowano

Dzisiaj na łopuszańskiej w wwa - szary ladny avant b6 na rej ZS*****

Mrugałem i nic ;)

światłami trzeba było mrugać nie oczami :wink:

Opublikowano

Mrugalem nie raz :P jeszcze spory kawalek jechales za mna :) to przez ta mgle :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jeszcze spory kawalek jechales za mna

zonk :wink: na pewno nie ja :) ale pozdrawiamy kolegę z b6 :hi:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Przyznać się, kto jeździ czarną RS'ką B5 po Legionowie? :wink: Albo jeździł bodajże w ten poniedziałek (8.12)? Widziany na wiadukcie kolejowym, było jedno ładne pociągnięcie na 2-gim biegu od tego wiaduktu w stronę centrum legionowa :thumbup1: drugi przejazd spokojny już :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.