Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj na A1 widzialem domin79 chyba jechal do wladiego swoim Q

c81f9f7b9cffb805ab1c4985a136dc95.jpg

Sent from my Iphone 6

wariaty :D autostradą śmigacie , Domin79 jak tam quattro spisuje się

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis niedaleko urzedu skarbowego czerwone B7 avant na numerach LU nie pamietam dokladnie o ktorej

Opublikowano

2 stycznia o 14 godzinie w Zakopanym idę sobie z walizką do pociągu a po ulicy Jagielońskiej przemknęło pomodzone B7 avant ciemne z dwoma kominami z tyłu na numerach SRB. Czyje to???

i jeszcze w okolicach sylwestra też na tej ulicy widziałem B5 avant zglebione na numerach NOS, ale śnieg tak padał że nie widziałem czy ma ramki

Edytowane przez Przemots

Opublikowano

Nie śmigał ktoś może dziś koło południa z piaseczna w stronę góry kalwarii srebrnym B6 avant? rej WPY ,ściema szyb i na biedronkach - ramek nie było, ale wycieraczka z q5 na tylnej szybie siedziała :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj około 10:45 A2 na wysokości Socho w stronę Warszawy, czarna A4 B7 2.0T Quattro, srebrna listwa na klapie, ktoś z tąd? :)

Opublikowano

wczoraj na A1 na parkingu koło KFC czarne B6 sedan na tablicy DW ;) cwiara?

Opublikowano

wczoraj na A1 na parkingu koło KFC czarne B6 sedan na tablicy DW ;) cwiara?

zgadza sie, zjechal po ¼ kurczaka :grin:
Opublikowano

chyba nie, bo stał za KFC na normalnym parkingu :decayed: jakbym był swoim to bym zjechał, ale byłem wieziony jako pasażer więc lipa :(

Opublikowano

RS4 B7 czerwone - rejka WZ, w strone warszawy wisłostradą dzisiaj rano na wysokości Mostu północnego , ktoś stąd? :)

Opublikowano

wczoraj na A1 na parkingu koło KFC czarne B6 sedan na tablicy DW ;) cwiara?

Ćwiara ma DWR więc to nie on.

Dziś w Wawie na Grójeckiej spotkane czarne B6 Avant WWE 52**** z tyłu na klapie po prawo wlepka klubowa i z tyłu na szybach wlepy.

Kierowniczka jechała z dzieckiem , stałem obok kawałek dalej

Pozdrawiam

Opublikowano

wczoraj na A1 na parkingu koło KFC czarne B6 sedan na tablicy DW ;) cwiara?

To ja. :) najpierw tank na shelu a pozniej b-smart. Żołądek zaczal pracowac dopiero po melanżu w Helu :grin:

DWR ... Musialem zjechać bo nie wyglądałem zeby do srodka wejsc :D

Opublikowano

310c49ede36462ad434bb69282164f31.jpg

Zaległe spotkanie w sylwestra jakiś klubowicz bawił się w Magnacie pod Zamościem. Pozdr

Opublikowano

Szlachta

Opublikowano

wczoraj na A1 na parkingu koło KFC czarne B6 sedan na tablicy DW ;) cwiara?

To ja. :) najpierw tank na shelu a pozniej b-smart. Żołądek zaczal pracowac dopiero po melanżu w Helu :grin:

DWR ... Musialem zjechać bo nie wyglądałem zeby do srodka wejsc :D

to "R" nie zauważyłem w tablicy.. szkoda, że nie jechałem swoim to bym zjechał.. a tak to kumpel się spieszył do Bydgoszczy :kwasny:

Opublikowano

20150105_131635.jpg

5.01.2014r. Koło godziny 13:15 w Zamościu koło jednostki wojskowej. Puszczałem Cie na lewy pas :wink: .

Pozdrowienia :)

Opublikowano

Dziś Warszawa ul Wawelska ok 10.50 B6 taka błękitna Avant. wyglądająca lub jest eSką. :D z ramkami. Pozdro. :decayed:

Opublikowano

MAT1000 widziany dzis kolo 13 przy zjezdzie z s8 w kierunku powazkowskiej, pozdro ;) i kolega w kawowym avancie b5 na WR zaparkowany przy Kochanowskiego.

Opublikowano

Pozdrawiam :) Nie zauważyłem, bo rozkraczone BMW skupiło moją uwagę.

Opublikowano

Kurde nie mial sie gdzie rozkraczyc. Ja jechalem w strone bemowa ;)

Opublikowano

dziś 14:15 parking carrefour zakopianka Kraków, czarne b8 na klubowych ramkach:)

rej: SGL...:)

Edytowane przez treczKu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.