Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy ja to ja. Myślę że ja to ja czyli Dajmon.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto stoi w garażu na Odkrytej 48 na pierwszym pietrze grafitowym avantem B6 'wos....' z ramkami z przodu:-D

Xperia

Opublikowano

120982b6a260765166481f10b4025742.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dziś ok.1:40 ul.Moniuszki,zaparkowany czarny sedan (chyba B8 2.7tdi na WBR**** z klubowymi ramkami.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gdzie wy śmigacie hehe Często mijam A4 ale na klubowych blachach 1 na 1000 :D

Opublikowano

Kto dziś po 16 parkował na Łukowskiej pod Millenium? B6 z usyfionym lewym tylnym narożnikiem :wink:

Opublikowano

Dzisiaj w miejscowości Łabunie koło godziny 11 wymijałem się z niebieską B5 w avancie na numerach WGM**** z klubowymi ramkami :hi:

Opublikowano

moze to moskal , po swoja b5 tez zawitał do zmc

Opublikowano

To na bank nie ja, ja leczyłem kaca o tej porze :decayed:

Opublikowano

To na bank nie ja, ja leczyłem kaca o tej porze :decayed:

Może nie pamiętasz hahahah
Opublikowano

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać;)

Opublikowano

Widziana - wczoraj chwilę przed 16 przy 1-go sierpnia / czarny Avant B6 na blachach TOS ***** z ramkami, pani kierownik w środku... pozdrawiam!

Opublikowano

A ja dzisiaj obtrąbiłem ciemne B6. Po tym jak kierownik (wiek 60+) gestykulował lewą i prawą ręką, w której trzymał kapelusz, załapałem że to nie klubowe (mimo, że bardzo zadbane) auto. Minutę później wyszło tak, że staliśmy obok siebie na światłach...

Dziadek opuszcza szybe i jedzie z litanią, że żaden gówniarz nie będzie go pouczał jak ma jeżdzić...!

Aż musiałem zjechać do McDonalda, żeby nie zsikać się w spodnie ze śmiechu. [emoji14]olew:

Opublikowano

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Opublikowano

Około 8:30 Aleje Jerozolimskie w stronę centrum na wiadukcie za Łopuszańską - czarny Avant B7 WPR na lewym pasie - za późno zobaczyłem. Pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać ;)

to moglem byc ja :)

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie :)

Tyle, ze ja avant ;) Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz :)

Edytowane przez wustyle

Opublikowano

19 lutego przed 15 Trasa Lublin Warszawa

Kopcące B6 kombi WK24xxx jechałem Skodą, pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać ;)

to moglem byc ja :)

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie :)

Tyle, ze ja avant ;) Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz :)

LOL, może i avant :) wreszcie ktoś ustrzelony się ujawnia. POZDRO! :wink:

Edytowane przez jcwpl

Opublikowano

Wczoraj około godz. 16-stej,na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mijałem srebrną ładną A4 B6 Avant sline. Pozdrawiam kierownika.

Opublikowano

dziś widziane w Bydgoszczy na Pomorskiej ciemne B5 avant tablice GLE i ramki klubowe ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.