Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika bordowej B5 w avancie, ramki klubowe - na Grochowie w Warszawie. Skręcałeś ok. 16.30 z Chłopickiego w Szaserów w kierunku Szpitala :D

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zielony sedan B5 LOP naklejka klubowa na klapie, W-wa, Szczęśliwice. Dzisiaj około 8.00. :hi:

Opublikowano

Również pozdrawiam niedalekiego sąsiada ze szczęśliwic :-)

Opublikowano

Kolege na LOP tez spotkałem ze dwa razy, raz przy hali wola raz na lazurowej przy s8 ale nigdy nie bylo odzewu ;)

Opublikowano

Może kupił auto z naklejką i nie zagłębiał się w temat?

Opublikowano

Mozliwe ;)

Opublikowano

Dziś przed 17:00 ul.Kobielska widziany srebrny avant B6.

18:00 ul.Radzymińska kierunek Marki zielony sedan B5 na BL*****. Pozdrawiam kierowników :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Konopnica ok 18 021e9f6e471499c91b6d2b813799a29b.jpg

Ramki klubowe z tylu

Edytowane przez wojci

Opublikowano

Zaparkowane na ul.Spacerowej srebrne A4 B5 Avant WE..... z przyciemnionymi szybami, ramki klubowe. Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

czarne B6 avant rej KOL xxxxx, ramki klubowe z tyłu, mijałeś mnie ok 14 na S8 zaraz za wezłem konotopa :) ja jechałem prawym pasem w szarym A3, pozdro :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika B5 w Nogaro Blue na blachach OB/OP(nie pamietam) dwururka w dół to pewnie 1.9 albo 2.5 tdi :)

Felgi to chyba w chromie albo za***isty połysk mają 18 cala chyba :)

Ramek nie miał więc ciekawe czy jakiś kolega z forum :)

A widziany koło 15-17

Edytowane przez kubson

Opublikowano

Dzisiaj pod arena w Lublinie czarna b6 kombi nr. LRY, fajna bryczka ;)

Ja widziałem pod Tesco chyba klapa US

Opublikowano

Właśnie "goniłem" czerwone RS4 B7 na s8 od konotopy ... Przy 220 ładnie odmrugał machnal ręką i wklepał dalej, odchodził tak samo jak od 0 [emoji2][emoji2] wlepa była na klapie z tyłu ale rej nie ogarnalem :P

Mocowo na okolo 600hp i slychac bylo kompresor ;)

Jak ktoś zna to dajcie znac, musze wziac nissana na konfrontacje ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika ,mijanego dziś około 16-stej ,na skrzyżowaniu Kartuskiej - Morskiej w Gdyni w srebrnej A4 Avant nr.GPU

Opublikowano

Takie widuję dwie. Jedną ma banita wladi a drugiego właściciela nie znam :)

Opublikowano

Takie widuję dwie. Jedną ma banita wladi a drugiego właściciela nie znam :)

Drugą ma banita domin :grin:

Opublikowano

B6 w Piotrowicach przód źle spasowany[emoji12] 39a0c9484045533d99da03e7dbf418de.jpg

Opublikowano

Takie widuję dwie. Jedną ma banita wladi a drugiego właściciela nie znam :)

Drugą ma banita domin :grin:

To się zgadza Endrju :) Ale to nie ten rejon (Domin) :) A poza tym, przepraszam, ale to są nasi Kumple, więc tu nie wypada o tym pisać...

Edytowane przez trzacha197444

Opublikowano

Takie widuję dwie. Jedną ma banita wladi a drugiego właściciela nie znam :)

Drugą ma banita domin :grin:

To się zgadza Endrju :) Ale to nie ten rejon (Domin) :) A poza tym, przepraszam, ale to są nasi Kumple, więc tu nie wypada tym pisać...

A co on takiego napisał , czego Tu nie wypada pisac ???

Opublikowano

Po co to wielkie "tu"? Piszę w żartobliwym tonie :) Z resztą nie ma co rozwijać tematu bo nie o to chodzi w tym wątku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.