Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W pionkach widziane b7 avant na myjce z ramkami klubowymi. Pozdro

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bongod namierzony wczoraj przy Wrocławskiej. Machałem, ale gapiłeś się gdzieś w siną dal.

Aaa jechałem czarną A3 :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Widziałem ale nie poznałem hahaha

Potem widziałem pod tesco na górczewskiej b6 klubowe :) pozdrawiam , zacne się prezentowała .

Opublikowano

Dzisiaj kolo 14 w Tomaszowie Lubelskim ustrzeliłem klubowa audiówke d4c0f6ffea3e9063881302538e83de83.jpg

Wysłane z kalkulatora

Opublikowano

Dzis koło 11 wlot do Parchowa od strony Bytowa niebiesku sedan b6 na gby pozdrawiam

Opublikowano

9:27 na a2 w stronę warszawy szare/grafitowe a4 b6 rej CG. Wyprzedzałeś mnie za zjazdem na Skierniewice w stronę waw .

9:27 na a2 w stronę warszawy szare/grafitowe a4 b6 rej CG. Wyprzedzałeś mnie za zjazdem na Skierniewice w stronę waw .

Opublikowano

B6 avant srebrne z ramkami na WJ widziane na parkingu przy pętli na wołoskiej.

PS: I boberek widziany przy magnolii w pomiechówku land roverem ;)

Opublikowano

Widziałem ale nie poznałem hahaha

Potem widziałem pod tesco na górczewskiej b6 klubowe :) pozdrawiam , zacne się prezentowała .

Sie ma - jak fura z profilu się zgadza, to chyba byłem ja :decayed: ...stałeś na stacji tescowej a ja się turlałem parkingiem w stronę MM? - ogarnąłem od razu że klubowicz, miałem sam napisać, ale jakoś się nie składało. POZDRO!

Edytowane przez jcwpl

Opublikowano
:D
Opublikowano

Pozdrowienia dla Kierownika wiśniowego / czerwonego avanta B7 na rejestracji K... (nie pamiętam:) ) widzianego wczoraj na południowej obwodnicy wawy około 18:00.

Opublikowano

Baniocha czarny b6 sedan WPI zaparkowany przy drodze w strone Góry Kalwarii

Pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika audi b5 na WPN***5 który stał pod CH Targówek. :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj około 14:00 na Górczewskiej skrzyżowanie z Płocką ciemne a4b6 s-line NGI.... z klubowymi ramkami. Jechałem motocyklem.

Opublikowano

Dzisiaj w ostatniej chwili a4b6 w łecznej na swiatlach pozdro

Opublikowano

Dzis w wwa na warsaw night racing widziane ciemne b6 sedan na WND z ramkami. Kolega stanal naprzeciw mnie a potem odjechal moze nie widzial ramek ;) ladnie zółte halo wyglądaly. Pozdro.

Opublikowano

Dzisiaj pod arena w Lublinie czarna b6 kombi nr. LRY, fajna bryczka ;)

Opublikowano

Dzis w wwa na warsaw night racing widziane ciemne b6 sedan na WND z ramkami. Kolega stanal naprzeciw mnie a potem odjechal moze nie widzial ramek ;) ladnie zółte halo wyglądaly. Pozdro.

Pozdro ;-) a Ty byłeś srebrnym b5 na WB? Parę fur z klubu widziałem :-P dzięki dzięki, staram się jak mogę żeby fura godnie reprezentowała klub :-D
Opublikowano

Nie nie granatowy mam ale na WB zgadza sie ;)

Edytowane przez Olszak86

Opublikowano

A no to może i był granat :-P wybacz ale od wczoraj nie śpie :-P

Opublikowano

Dzisiaj pod arena w Lublinie czarna b6 kombi nr. LRY, fajna bryczka ;)

Dzięki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.