Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla właściciela srebrnej B6 sedan na blachach ONY z ramkami klubowymi, namierzonego wczoraj w Kłodzku przy galerii Twierdza.

Edytowane przez maxim

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po co piszesz numery

Opublikowano

a co, to jest jakas tajemnica? numer tablic to nie kod pin do karty płatniczej.... jakoś inni wrzucaja foty i nie zamazuja numerów

Opublikowano

a co, to jest jakas tajemnica? numer tablic to nie kod pin do karty płatniczej.... jakoś inni wrzucaja foty i nie zamazuja numerów

A jeszcze inni wrzucają foty i zamazują numery. Wystarczyło nie podawać jednego albo dwóch znaków.

Tablica rejestracyjna nie podlega ustawie o ochronie danych osobowych ale nie każdy sobie życzy żeby na publicznym forum wrzucać nr, datę i miejscę.

Powodów jest wiele.

Opublikowano

a co, to jest jakas tajemnica? numer tablic to nie kod pin do karty płatniczej.... jakoś inni wrzucaja foty i nie zamazuja numerów

A jeszcze inni wrzucają foty i zamazują numery. Wystarczyło nie podawać jednego albo dwóch znaków.

Tablica rejestracyjna nie podlega ustawie o ochronie danych osobowych ale nie każdy sobie życzy żeby na publicznym forum wrzucać nr, datę i miejscę.

Powodów jest wiele.

+1 :thumbup1:

Opublikowano

Numery usunięte. Pasuje?

Opublikowano

Pozdro dla kolegi w zielonawym avancie b6 z ramkami na NGI. Skrecales z wolskiej w prymasa dzis o 6:25. Obtrabilem cie moze slyszales ;D

Opublikowano

a co, to jest jakas tajemnica? numer tablic to nie kod pin do karty płatniczej.... jakoś inni wrzucaja foty i nie zamazuja numerów

A jeszcze inni wrzucają foty i zamazują numery. Wystarczyło nie podawać jednego albo dwóch znaków.

Tablica rejestracyjna nie podlega ustawie o ochronie danych osobowych ale nie każdy sobie życzy żeby na publicznym forum wrzucać nr, datę i miejscę.

Powodów jest wiele.

Hahahhahahahahahhahaha :D

No tak uwazaj bo do paki Cie zamkne jak gdzies na miescie namierze i podam numery date i miejsce :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646

Opublikowano

potem sie dziwią że samochody kradną jak wiedzą jaki numer rejestracyjny, gdzie codziennie stoi i jak długo bez właściciela

Opublikowano

[emoji106] popieram piotreos !

Opublikowano

Nie róbcie halo, bo nie każdy to robi albo jak jedzie na tapatalku to jak ma wymazać nr rej., potrzebny by był jakiś program do edycji i na telefonie gimnastykowałby się z zamazywaniem, czy zrobienie zdjęcia akurat w tym miejscu oznacza, że cały czas tam stoi przez przesady jak złodziej chce to ma lepszy temat "Moja A4" do wyłapania sobie "ofiary" i tam to się zgodzę, że nie można podawać nr rej.

:hi:

Opublikowano

Dużo było przypadków ze ukradli auto albo jakieś jego wyposażenie bo zdjęcia danego auta z numerami zostały wysyłane na fora, nawet przez samego właściciela.

A fotek z trasy, kto komu każe od razu wrzucac na forum, stanie sie cos jak ktoś wklei po powrocie do domu? Jak można nie ujawniać tablic to po je na siłę upubliczniac

Wiadomo ze nie zawsze da się ukryć wszystko, zdjęcia ze spotów, zlotów... ale można się postarać aby takich udostepnien było mniej

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Odpowiem tak "zabijecie ten temat" takimi sformułowaniami

Opublikowano

Jak dla mnie fotka z trasy gdzie widać nr to nie problem ale jak ktoś pisze czy wrzuca fote z nr że codziennie auto stoi tu czy tam to już przesada i w tej kwestii popieram ukrywanie nr

Opublikowano

Okolice Bielska b6 avant rej sbi.

Opublikowano

Lublin JP2 o 7:30 srebrne b5 lks z ramkami, obtrabione

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chwilę temu zielony sedan B5 LOP... Zaparkowany przy pętli Szczęśliwice. Pozdrowienia dla kierownika

Opublikowano

Srebrny/szary avan B6 WOR na wiadukcie Modlińska/Płochocińska o 10:30

Pozdrowienia dla Kierownika! :)

Opublikowano

Chwilę temu zielony sedan B5 LOP... Zaparkowany przy pętli Szczęśliwice. Pozdrowienia dla kierownika

I ja czesto kolege widuje ale sie tu jeszcze chyba nie ujawnił.
Opublikowano

Właśnie mijałem na trasie Leszno-Wrocław jadące w kierunku Leszna ciemne B8 avant rej KOS z ramkami klubowymi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.