Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kogo wczoraj (przed południem) z ramkami (b5) namierzyłem (Grójecka/Instalatorów) wymieniliśmy się "pozdrowieniami" i "długimi , awaryjnymi" ....... Pozdrawiam :decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w srode kolo 15:30 spotkany czarny sedan b5 rej. WGM z klubowymi ramkami na a2 przed zjazdem na pruszkow jadac w strone wawy. ja sie kulalem w grafitowym a3 prawym pasem :decayed:

Opublikowano

Czarny avant b5 LZ na Sadowej w Zamościu ok 15:15

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego sedana B6 na blachach WO który leciał Piłsudskiego w Łomży na wysokości szpitala w czwartek wieczorem

Xperia

Opublikowano
w srode kolo 15:30 spotkany czarny sedan b5 rej. WGM z klubowymi ramkami na a2 przed zjazdem na pruszkow jadac w strone wawy. ja sie kulalem w grafitowym a3 prawym pasem :decayed:

Pewnie musti.

Opublikowano

Musti ma granatowego avanta.

Opublikowano
w srode kolo 15:30 spotkany czarny sedan b5 rej. WGM z klubowymi ramkami na a2 przed zjazdem na pruszkow jadac w strone wawy. ja sie kulalem w grafitowym a3 prawym pasem :decayed:

Pewnie musti.

To nie ja , cały dzień siedziałem przy aucie a tego auta nie znam :whistling:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Musti ma granatowego avanta.

dokładnie tak :wink4:

Opublikowano
w srode kolo 15:30 spotkany czarny sedan b5 rej. WGM z klubowymi ramkami na a2 przed zjazdem na pruszkow jadac w strone wawy. ja sie kulalem w grafitowym a3 prawym pasem :decayed:

Pewnie musti.

To nie ja , cały dzień siedziałem przy aucie a tego auta nie znam :whistling:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Musti ma granatowego avanta.

dokładnie tak :wink4:

ja, śmigałem po felgi :decayed:

Opublikowano

małysz WE 316CK wlepa klubowa widziany na bramkach a1 w toruniu pozdro z czerwonego dafa:wink:

Opublikowano

Czarny sedan B5 na WPU z ramkami klubowymi mijany wczoraj rano na trasie Marki-Nieporęt. Pozdrawiam

Opublikowano

Przed chwilą namierzone pod McDonaldem na Wilanowie srebrne S4 B6 na blachach GMB z naklejkami ze Stasindy.

Pozdro pozdro :hi:

Opublikowano
Przed chwilą namierzone pod McDonaldem na Wilanowie srebrne S4 B6 na blachach GMB z naklejkami ze Stasindy.

Pozdro pozdro :hi:

Plebanski.

Opublikowano
Dziś po 23 zaparkowany ciemny avant B6 na WG***** z klubowymi ramkami,przy salonie Ferrari-Rondo de Gaullea.Pozdr.

Dziś ponownie widziany.Czas i miejsce to samo.Pozdr.

Opublikowano

Przed chwila na Żołnierskiej czarny avant b6 z ramkami - trabilem z przeciwnego pasa. Pozdro!

Opublikowano

Przed chwilą namierzona Flyerowa padaczka :przebiegly:

aqutyjy3.jpg

Opublikowano

Dzisiaj rano na Chełmżyńskiej namierzony czarny avant b6 WWL chyba nawet kierowniczka za sterami siedziała :wink:

Opublikowano
Kogo wczoraj (przed południem) z ramkami (b5) namierzyłem (Grójecka/Instalatorów) wymieniliśmy się "pozdrowieniami" i "długimi , awaryjnymi" ....... Pozdrawiam :decayed:

:hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla klubowicza w czarnej B6 który odwiedził Center-car i TOMa77 na Wrocławskiej w Warszawie :wink: Moje CC wisiało na "wieszaku" i spowalniacze się zmieniały :wink: pozdr :hi:

Opublikowano

Wczoraj Górczewska zjazd na A2 w kierunku Poznania ok 13:30 kierowniczka w środku mrugnąłem długimi i zatrąbiłem :wink: Pozdrawiam

4aed41cac71f7dfamed.jpg

Opublikowano

Przed chwila czerwony AVANT B6 sline z ramkami klubowym pod centralnym w Wwa ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.