Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro do kogos kto zaparkowal pod Echo Carrefour w Olkuszu dzis niedaleko paczkomatu przy Rossmanie ;] Cabrio z logo klubu na tylnej klapie :) fotke mialem cyknac przy wyjsciu ale juz zniknelo :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Łodzi na Wojska Polskiego przy Łagiewnickiej o 6,30 ,w ciemnym B5 sedan, antena od SB na klapie. :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z avanta DSW.... spotkanego dziś we wrocławiu na legnickiej na wysokości magnolii ok 15.

Opublikowano

Pozdro dla kolegi spotkanego na A4 w Katowicach ok

11.20 w szarej B6 Avant na klubowych ramkach i bytomskiej rejestracji :) Obtrąbiłem jadąc lewym pasem ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Łodzi na Wojska Polskiego przy Łagiewnickiej o 6,30 ,w ciemnym B5 sedan, antena od SB na klapie. :hi:

To ja dzisiaj tam przelatywałem w tej godzinie ciemny granat i cb na środku klapy. Pozdrawiam

Opublikowano
Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Łodzi na Wojska Polskiego przy Łagiewnickiej o 6,30 ,w ciemnym B5 sedan, antena od SB na klapie. :hi:

To ja dzisiaj tam przelatywałem w tej godzinie ciemny granat i cb na środku klapy. Pozdrawiam

Jak ja to napisałem SB :doh::facepalm::polew: czyli na pewno to Ty byłeś :wink:

Opublikowano
Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Łodzi na Wojska Polskiego przy Łagiewnickiej o 6,30 ,w ciemnym B5 sedan, antena od SB na klapie. :hi:

To ja dzisiaj tam przelatywałem w tej godzinie ciemny granat i cb na środku klapy. Pozdrawiam

Jak ja to napisałem SB :doh::facepalm::polew: czyli na pewno to Ty byłeś :wink:

dokładnie ja o tej godzince czasami tam przelatuje ale nie zawsze mam cb na klapie

Opublikowano
Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Łodzi na Wojska Polskiego przy Łagiewnickiej o 6,30 ,w ciemnym B5 sedan, antena od SB na klapie. :hi:

To ja dzisiaj tam przelatywałem w tej godzinie ciemny granat i cb na środku klapy. Pozdrawiam

Jak ja to napisałem SB :doh::facepalm::polew: czyli na pewno to Ty byłeś :wink:

dokładnie ja o tej godzince czasami tam przelatuje ale nie zawsze mam cb na klapie

Ja CB trzymam zwykle w środku a antenę na klapie no ale jak kto woli:grin::wink:

Opublikowano
Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Łodzi na Wojska Polskiego przy Łagiewnickiej o 6,30 ,w ciemnym B5 sedan, antena od SB na klapie. :hi:

To ja dzisiaj tam przelatywałem w tej godzinie ciemny granat i cb na środku klapy. Pozdrawiam

Jak ja to napisałem SB :doh::facepalm::polew: czyli na pewno to Ty byłeś :wink:

dokładnie ja o tej godzince czasami tam przelatuje ale nie zawsze mam cb na klapie

Ja CB trzymam zwykle w środku a antenę na klapie no ale jak kto woli:grin::wink:

ja też mam cb w środku ale na pewno wszyscy zrozumieli o co chodziło

Opublikowano

Wczoraj wieczorem namierzony pod LM, a później pod Praktikerem.

etuhaqa4.jpg

--------------------------------------------

Dodatkowo dziś przy Poleczki granatowy sedan B5 na blachach z WPU.

Pozdro :hi:

Opublikowano

Około godziny temu upolowany Rafal_ pod skarbówką w Janowie Lubelskim.:hi:

Opublikowano

upolowany kolega ze srebrnego avanta b6 na blachach DLA 63.... z wlepą na klapie we Wrocławiu na placu legionów ok 14.30-15. Pozdrowionka

Opublikowano

Lsniacy PARAF o 16:25 na przeciwko Castoramy

Opublikowano

Prawdopodobnie Flyera fura upolowana na Orlenie w Radomiu ok 17-ej:wink:

Opublikowano
Prawdopodobnie Flyera fura upolowana na Orlenie w Radomiu ok 17-ej:wink:

Yep :)

Opublikowano

B6 avant na blachcach TKI widziany dziś na prochnika w Łodzi:)

Opublikowano

Wczoraj ok 7 rano w Słomnikach ciemne B6 w Avancie , blaszki KMI 44.. Ramka klubowa z tyłu. Kolega pozdrowiony przez CB , jechałem mazdą jako zbombardowany pasażer :hi:

Opublikowano
Lsniacy PARAF o 16:25 na przeciwko Castoramy

Dzisiaj?

To znaczy, że ze spotu o tej porze mogłem wracać...

A tobie kolego to baty na dupe się należą, bo jak można być w okolicy i zajrzeć na spocik?!

Wstydź się, wojci.

Opublikowano

W sobotę po 1:00 widziany ciemny sedan na WE*****z klubowymi ramkami,zaparkowany na ul.Brackiej (między Nowogrodzką a Żurawią). :hi:

Opublikowano
Wczoraj wieczorem namierzony pod LM, a później pod Praktikerem.

http://img.tapatalk.com/d/14/03/07/etuhaqa4.jpg

--------------------------------------------

Dodatkowo dziś przy Poleczki granatowy sedan B5 na blachach z WPU.

Pozdro :hi:

ja z żonką buszowaliśmy po sklepach jej avantem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.