Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie pkd blokiem czasami staje granatowy avant na wgm tez na avusach ale czy naklejka jest na szybie to nie pamietam musze zobaczyc.

Wysłane z mojego LG-E610

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
U mnie pkd blokiem czasami staje granatowy avant na wgm tez na avusach ale czy naklejka jest na szybie to nie pamietam musze zobaczyc.

Wysłane z mojego LG-E610

w Radomiu ?

Opublikowano
w wawcie spotkałem byłego białasa Nosba, czyje to teraz jest ?

Nie ma go na forum, jest na innym. Wlasciciel z Piaseczna.

Oj chyba nie z Piaseczna :whistling:

Opublikowano
U mnie pkd blokiem czasami staje granatowy avant na wgm tez na avusach ale czy naklejka jest na szybie to nie pamietam musze zobaczyc.

Wysłane z mojego LG-E610

w Radomiu ?

Nie z warszawy z bemowa jestem.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kudowa Zdrój, granatowe B5, tablice bodajże DKL. Pozdrowienia :wink:

Opublikowano

dzisiejsze godziny poranne wszystkie autka oznakowane z rameczkami lub naklejkami klubowymi:

1. pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta B5 z naklejkami MR motors, tabl. rej. WI..., którego wpuściłem przed siebie na Alei Prymasa Tysiąclecia około 8.00-8.15 :hi:

2. ciemny (czarny) avant B6, tabl. WOT... spotkany na Hynka w stronę Łopuszańskiej około 9.00 :hi:

3. ciemny (granatowy) avant B5, tabl. W... zaparkowany przy ulicy Radziwie, boczna Obozowej :hi:

Opublikowano

8a7e2e9u.jpg

Wczoraj 17:30 pod Tesco w Lublinie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wczoraj ladny B6 Avant przed szkola na przepiorki (Wawa Wlochy). Zauwazylem ramki. Kto to?

Opublikowano

Jaki kolor?

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

bieniek a raczej jego auto widziane wczoraj w galerii baltyckiej na 1 poziomie kolo myjni..

pozdrowienia kolego:decayed:

Opublikowano
bieniek a raczej jego auto widziane wczoraj w galerii baltyckiej na 1 poziomie kolo myjni..

pozdrowienia kolego:decayed:

:hi:

Opublikowano
Moglby zdjac naklejke z szyby z nickiem Nosba imo..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 23:40 ----------

Pozdro dla kierownika b7 z num. Wb537... widzianego na niepodleglosci przed minuta :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

NOSB performance to reklama jego warsztatu, projektow

https://www.facebook.com/pages/Nosb-Performance/226817620715480?fref=ts

Opublikowano

Przed chwila widziany kolega w zielonym sedanie b5 przy hali wola w warszawie. Wlepka po prawej stronie, rejestracja LOP

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kto kręcił się przy aldiku na czechowie w lublinie niebieską B6 na kołach (chyba) z rs6 c5?

Opublikowano

Niebieska pod aldikiem to moja a felgi nic specjalnego;) ale ja zwróciłem uwagę na ładne sreberko s4 z naklejką:)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrawiam Kierownika A4 Chyba czarnej :P Na pewno w Kombi i na pewno na blachach LKS . Leciał z Łęcznej do Lublina dośc szybko chyba :D zaraz za radarem na górce Cię widziałem :D krzyczałem na CB ale wyjątkowo duży hałas był ;/

Opublikowano
Niebieska pod aldikiem to moja a felgi nic specjalnego;) ale ja zwróciłem uwagę na ładne sreberko s4 z naklejką:)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Z daleka rzucają się w oczy:wink:

S4 z naklejką to była ta obok - granatowa :decayed: Srebrna to mój były kopciuch, teraz ojca.

Podszedł bym, ale akurat dywany trzepałem... :whistling:

Opublikowano

To ta z tymi fajnymi felami była granatowa czy srebrna? Bo rzeczywiście stały obok siebie i już nie wiem która co miała a głupio było stanąć i obcinać hehe:D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W czwartek w Lublinie ustrzelony klubowicz

a9e9eva7.jpg

Naskrobane telefonikiem

Opublikowano
To ta z tymi fajnymi felami była granatowa czy srebrna? Bo rzeczywiście stały obok siebie i już nie wiem która co miała a głupio było stanąć i obcinać hehe:D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

S4 to ta granatowa, w podpisie masz link do niej ;)

A fele są paskudne, przynajmniej mi się nie podobają i są cholernie zniszczone, ale na zimę wystarczą :decayed:

taki wzór: http://img607.imageshack.us/img607/9271/dsc04644eu.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.