Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj (wtorek) pod tesco w lublinie LKR xxxx avant czerwone fele i na szybie pisało coś o cyckach :wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

432a6fc617c3c43b71325fb174b79b6f.jpg

:polew:

Opublikowano

Wandej to nie Division :decayed:

Opublikowano
Wandej to nie Division :decayed:
:polew::polew:
Opublikowano

A ja dzis rano Nosba bialasa widzialem w Wawie na Woronicza.. pozdro600 ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Opublikowano

Pozdrowienia dla klubowicza który porusza się Audi A4 B6 lub A6 srebrną na blachach RNI 52RS z tyłu na klapie pod lampą po lewej stronie naklejka lub magnes :D Stałem za Tobą na światłach w Stalowej Woli obok mostostalu na ul. Jana Pawła :) PS. Ford Transit SIÓDEMKA :)

Opublikowano

Wczoraj pod Biedroną :decayed: na Targówku czarne B5 z białymi znaczkami 0000 i lusterkami :hi:

Opublikowano

pozdro dla Pana władzy z radzynia ktory mnie zatrzymał, darował mandat i chwile zagadał o a-czwórce :) może ma konto tu może nie ale i tak pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj o około godziny 21 widziane b7 2.0 w TDIku ramki klubowe przed pizzerią w Łuszczanowicach woj.łódzkie pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

pozdro dla kierownika czarnej b6 sedan spotkanej wczoraj na powstańców/wrocławska w wawie ok 11, klubowe ramki były :hi:

Opublikowano
Pozdrowienia dla klubowicza który porusza się Audi A4 B6 lub A6 srebrną na blachach RNI 52RS z tyłu na klapie pod lampą po lewej stronie naklejka lub magnes :D Stałem za Tobą na światłach w Stalowej Woli obok mostostalu na ul. Jana Pawła :) PS. Ford Transit SIÓDEMKA :)

Trzeba było wołac na CB:) do następnego :)

Opublikowano

Dzis pod Hala Pilkarska na Bemowie ciemny sedan B6 na blachach WF, ramki klubowe, ledy z tylu, 18" RS4. Czyje to? Raczej nie adamooo :)

Opublikowano

Toc Adas sie tak daleko od chałupy nie zapuszcza :grin::kox:

Opublikowano

w wawcie spotkałem byłego białasa Nosba, czyje to teraz jest ?

Opublikowano
Toc Adas sie tak daleko od chałupy nie zapuszcza :grin::kox:

On nie ma ledow już:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
w wawcie spotkałem byłego białasa Nosba, czyje to teraz jest ?

Nie ma go na forum, jest na innym. Wlasciciel z Piaseczna.

Opublikowano

Moglby zdjac naklejke z szyby z nickiem Nosba imo..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 23:40 ----------

Pozdro dla kierownika b7 z num. Wb537... widzianego na niepodleglosci przed minuta :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Opublikowano

Dziś wyhaczyłem około 10:40 na Grójeckiej/Niemcewicza ,w stronę Placu Zawiszy (A4 B6 avant) chyba czarne rej WOT .... ramki klubowe były , pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Pozdro dla własciciela niebieskiego avanta b5 na avusach, z wlepą polish works i rejestracją WGM widzianą w Radomiu przy ul. Gazowej. Aż miło oglądać takie fury :D

Opublikowano
Pozdro dla własciciela niebieskiego avanta b5 na avusach, z wlepą polish works i rejestracją WGM widzianą w Radomiu przy ul. Gazowej. Aż miło oglądać takie fury :D

a pozdrawiam , pracuje tam :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.