Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mrogal :wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pozdrawiam kolegę widzianego dziś w Puławach za dworcem kolejowym,który jechał ciemnym sedanem B6.Krótka pogawędka była,niestety nie miałem czasu bo byśmy dłużej pogadali.

wysłane za pomocą tapki

A i ja również pozdrawiam :wink: nie zaglądałem tu wcześniej bo mi z głowy wyleciało ale widzę że już chłopaki powiedzieli co i jak :decayed:

Opublikowano
16.10 w środę ok. 12.00 przy ul. Hutniczej w Gdyni :)

http://s23.postimg.org/omqg4dzzb/Audi_klub_1.jpg

Codziennie tam stoi, między 8.oo, a 17.oo. Pozdro.

Wysłane z telefonu...

Na przyszłość będę wiedziała :decayed:

Opublikowano
Który kolega z Chełma dzisiaj [19.10] ok 15 zaparkował niedaleko mojego bloku przy szkole górniczej w Łęcznej. Czarny avant B5 z naklejką sprzedam na tylnej szybie i polish work na przedniej , na tylnych bocznych vlepa klubowa :naughty:

http://i41.tinypic.com/1z20txj.jpg

dobraa smata :slina:

Opublikowano

Tymczasem o 15 w wola parku :)ypubujum.jpg

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

Trochę nie na czasie, ale pozdrawiam kolegę, który 11.10.13 zaparkował przy RCKiK w Katowicach przy ul. Kozielskiej 15 przed godziną 7 i chyba tak samo jak ja oddawał krew w szczytnym celu :) A4 B7 Avant Czarne z klubowymi ramkami z tyłu, felgi chyba 18" nisko siedział :)

Opublikowano

Wczoraj między 14.30 a 15 na drodze Piaseczno-Góra Kalwaria-Kołbiel mijałem się z B6 na WKZ numerach.pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi spotkanego w Wawie w tamtym tygodniu (tablice rej. zmienione dla dobra wszystkich), ale TOS prawdziwe :wink::

201310171283.jpg

image hosting websites

Opublikowano

Dziś w południe widziany avant B6 WOT**** widziany Al.Solidarności/Towarowa.Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi ze Szczecina który jest razem ze mną w Konotopie.

Opublikowano
Pozdrowienia dla kolegi ze Szczecina który jest razem ze mną w Konotopie.
tylko tam spokojnie :decayed:
Opublikowano

Czersk, centrum widziana ladna b6 w avancie, pelen s-line na blachach NE. Ramki i naklejka na bocznej szybie. Godzina 9.10.

Opublikowano
Czersk, centrum widziana ladna b6 w avancie, pelen s-line na blachach NE. Ramki i naklejka na bocznej szybie. Godzina 9.10.

Pewnie Adadur.

Opublikowano

wczoraj pod wieczór 100km przed Gdanskiem ciemne B6 , kierownik próbujacy bezskutecznie otworzyc maske...

Opublikowano
wczoraj pod wieczór 100km przed Gdanskiem ciemne B6 , kierownik próbujacy bezskutecznie otworzyc maske...

Bujaj się, to nie ja:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:grin::wink:
Opublikowano
wczoraj pod wieczór 100km przed Gdanskiem ciemne B6 , kierownik próbujacy bezskutecznie otworzyc maske...

widziałem na google maps że ostro dymiło spod maski i strażacy jechali:grin:

Opublikowano

Dziś na wylocie z TOP w kierunku Staszowa ładna parówa B5 ;)

Opublikowano

ok 6:30, jadące z Głębockiej, a później S8 w kierunku centrum, zielone B5 na BL **** z wlepką na klapie :hi:

Opublikowano

No to unikat Ci się trafil bo na BL są tylko 3 auta klubowe. My tu ślady całujemy. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.