Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wieluń czarna b6 sedan EWI naklejka klubowa :whistling:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz na Puławskiej koło metro wilanowska granatowy sedan B6 z ramkami FG... Pozdro

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

VPLD wczoraj o 13 skręcający z Orkana pod Tesco w Lublinie

Miażdży Twoja fura :)

Opublikowano

Srebrny avant B6 blachy WPR za Rykami w stronę Żyrzyna sobota koło 10.30-11.00. Gadałem na CB ale brak odpowiedzi :decayed: Potem mrygnąłem awaryjkami i gapiłem się jak wyprzedzałem :decayed: Pozdro ze złotego VW B6 CC :wink:

Opublikowano

Przemots, pisał że jakiś passat go wyprzedził:decayed::wink:

Opublikowano
Srebrny avant B6 blachy WPR za Rykami w stronę Żyrzyna sobota koło 10.30-11.00. Gadałem na CB ale brak odpowiedzi :decayed: Potem mrygnąłem awaryjkami i gapiłem się jak wyprzedzałem :decayed: Pozdro ze złotego VW B6 CC :wink:

Pozdrawiam.Mrugnąłem światłami długimi. Cb miałem przyciszone i zajęty rozmową z pasażerem

Opublikowano
Paraf ianin w Podkrasnem leciał od strony Izbicy ok 18:15

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

N i e m o ż l i w e.

B5 stało w garażu.

Chyba musisz przebadać sobie swoje paczały...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Wczoraj na rondzie w Chełmie czarna (brudna) B6 w sedanie czarne szybki, ramki LC 488** chciała "wepchnąć" do miasta busa z przyczepką :grin: którym jechałem :wink:.

Bandycki Chełm

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

to w takim razie jest jeszcze jedno czarne b5 z ramką z przodu i numerami LZ....... i jakby naklejką na masce ale mogło mi się zdawać

Opublikowano

Ok 16:00 na Pl. Zbawiciela, namierzone ciemne B6 w avancie na ori 16'' pomazanych na czarno. Blachy EL ****. Pozdro :gicior:

Opublikowano

Wczoraj 17:30 na Slaskiej w Lodzi, srebrny avant pod monopolowym malym sklepikiem :)

Sent from s3mini :)

Opublikowano
to w takim razie jest jeszcze jedno czarne b5 z ramką z przodu i numerami LZ....... i jakby naklejką na masce ale mogło mi się zdawać

Z przodu mam czarną ramkę BEZ ŻADNYCH NAPISÓW a z tyłu B5 BATTALION.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

znaczy kto inny wygladał jak Twój :D

Opublikowano
znaczy kto inny wygladał jak Twój :D

Mam bliźniaka. Będę prezydentem.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano
znaczy kto inny wygladał jak Twój :D

Mam bliźniaka. Będę prezydentem.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Tylko samolotami nie lataj. :D

Opublikowano
znaczy kto inny wygladał jak Twój :D

Mam bliźniaka. Będę prezydentem.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Tylko samolotami nie lataj. :D

Na pewno nie takimi, które na tabliczce znamionowej mają napis MADE IN CCCP...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

Pozdrawiam kierowniczkę czarnego Avanta B7 z trumną na dachu WN XXXXX, której dziś zwracałem uwagę na wypadającą tablicę rejestracyjną :)

Opublikowano

Dzisiaj koło m1 w Czewie widziana czarna b6 na klubowych ramach rej początek DDZ..... Pozdrawiam :)

Opublikowano

Dziś przed 11 na Świętojańskiej granatowe b5 , stare ramki :)

Chyba Lepski ;)

Opublikowano

Pozdrowienia dla B6 sedan rej. WD...., z klubowymi ramkami i wlepa na klapie, spotkanej dzisiaj ok 10:20 na estrady

Opublikowano

Pozdro dla Wandeja i jego b6. Dzieki za rozmowe :D

Wyslane sandalem z maslem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.