Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pozdro dla Wandeja i jego b6. Dzieki za rozmowe :D

Wyslane sandalem z maslem.

Również pozdrawiam:hi:Miło poznać kolejnego pozytywnie zakręconego gościa:wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pozdro dla Wandeja i jego b6. Dzieki za rozmowe :D

Wyslane sandalem z maslem.

Również pozdrawiam:hi:Miło poznać kolejnego pozytywnie zakręconego gościa:wink:

Takich ja my nie brakuje :D

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano

Srebrne B5 Avant, klubowe ramki, przed 19 pod lidlem w Chwaszczynie, któż to?

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z a4 b7 avant ze srebnymi relingami dachowymi i poczatek nr. rejestracyjny LPU. widzianego dzisiaj w łodzi na ul.wydawniczej na przeciwko castoramy okolo godziny 16

Opublikowano

siema wszystkim ,ale cisza od wczoraj

Opublikowano

Dziś w nocy ul.Smolna w Warszawie(tyły klubu Sogo) zaparkowany avant B7 na RKL****.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Dziś 6:30 ,Parafianin driftujący na rondzie rady europy.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z niebieskiej S4:slina: na klubowych ramkach, w Energy Gazie na Ostrobramskiej ok 18

Opublikowano

Warszawa arkadia godzina 19 parking -2 poziom zolty, b6 avant, szary na wy z ramkami klubowymi i wlepa. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano
Warszawa arkadia godzina 19 parking -2 poziom zolty, b6 avant, szary na wy z ramkami klubowymi i wlepa. Pozdrawiam.

jedna fura na spocie była :shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

Bylo nas trzech ten stal w innym miejscu :)

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

W lublinie dzisiaj na zemborzyckiej ok 11:10 znudzony kierowca czarne A4B5 srebrna ramka tablicy i na niej naklejka klubowa

Opublikowano

Pozdro dla kierownika z czarnej B5 w sedanie na WRA otrąbionego dzis na Jana Pawła.

Opublikowano

Pozdrowił kierownika w grafitowym (taki jak u mnie) sedanie b7 2.0T ramki klubowe, na drodze s8 mniej więcej miedzy Tomaszowem a Warszawą widziana wczoraj koło 9 rano, rejestracja albo SK albo W. nie pamiętam dokładnie szybko przeleciałem ;)

Opublikowano

Godzina 16, wyjeżdżając z firmy w Brzesku, przed nosem przejechała granatowa B5 sedan na tablicach KBR. Ramki i wlepa klubowa. Pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Dziś w Ostrowcu Św pozdrawiam kierownika którego wpuściłem na rondku koło THM. Czarna B6 sedan z nalepeczkami...

Opublikowano
Pozdrowił kierownika w grafitowym (taki jak u mnie) sedanie b7 2.0T ramki klubowe, na drodze s8 mniej więcej miedzy Tomaszowem a Warszawą widziana wczoraj koło 9 rano, rejestracja albo SK albo W. nie pamiętam dokładnie szybko przeleciałem ;)

To pewnie ja, leciałem na Wawę i byłem mega niewyspany więc nie widziałem nic poza pasem przede mną:decayed:

Opublikowano

I chyba miałeś sporo osób na pokładzie pozdrawiam :)

Opublikowano

Dziś ok.15:00 ul.Mysliwiecka zaparkowany szary avant na WN***** z klubowymi ramkami przy Stadionie Legii.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Pozdro dla obtrąbionego kierownika czerwonego kondona B5 dzisiaj w Siewierzu koło 15:00 :wink: Kierownik chyba zajarzył o co chodzi :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.