Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A kto mi trąbnął jakieś 15 min. temu na ul.Wyszyńskiego w okolicy Derkomu...?

Ciemny avant B6...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Oj już oczy nie te.

to po tym Twoim czeskim spirytusie :hi:

Opublikowano
S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

Myślisz że kopulowały? :grin:

Opublikowano
S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

Tak się właśnie zastanawiałem czyje to auto :naughty:

Również pozdrawiam :wink:

Opublikowano
S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

Myślisz że kopulowały? :grin:

Raczej niewinnie na siebie zerkaly :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj na stacji w ORLEN w Kadzidle a4 b5 sedan 1.8T quatrro 180KM na numerach PK

Wczoraj w Wilkasach na ulicy chłopak z dziewczyną zatrzymali się(pytali mnie o drogę) a4 b5 kombi tdi numery WD i nietypowa wlepa BATTALION B5 z boku na szybie.pozdrawiam

Opublikowano

wczoraj we Władysławowie: najpierw ciemne/czarne B5 Avant, blachy WGM, ramki klubowe i przednie lampy US. a dalej też ciemne (koloru dokładniej nie pamiętam) B6 Avant, bez znaczka Audi z tyłu, blachy WB. pozdrawiam obu właścicieli :hi: niestety tylko widziałem auta, w przeciwnym wypadku stanąłbym żeby zagadać :wink:

Opublikowano
Dzisiaj na stacji w ORLEN w Kadzidle a4 b5 sedan 1.8T quatrro 180KM na numerach PK

Wczoraj w Wilkasach na ulicy chłopak z dziewczyną zatrzymali się(pytali mnie o drogę) a4 b5 kombi tdi numery WD i nietypowa wlepa BATTALION B5 z boku na szybie.pozdrawiam

:arrow2:http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/

Opublikowano
Wczoraj w Niedrzwicy widziany Zielony Avant LUB z ramkami klubowymi . Najpierw stał przy groszku a zaraz odjechał w stronę kraśnika . Mijałem , Krzyczałem na CB ale zero odzewu : ) Pozdrawiam :D

Również pozdrawiam :) a CB pewnie nie włączone było i dlatego nie odpowiedziałem

Opublikowano

dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

Opublikowano
dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

kolega Kanu z Łodzi :wink:

Opublikowano
dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

to samo B7 widziane w Gdyni na wysokości stacji Orlen przy Bodedze :wink:

kolega "obmachany" pozdrawiam :wink:

Opublikowano

W Radomiu sedan B5 LRY sedan ramki klubowe ul 25 czerwca pozdro

Opublikowano

Moja była B5:giveheart:? Czarny sedan na prosiakach?

Opublikowano

Dzisiaj niespełna godzinę temu w Janowie Lubelskim jasny (piaskowy) B6 avant z ramkami klubowymi a w nich tablice RNI ... Pozdro z chodnika:decayed:

Opublikowano

No no Twoja :decayed:

Opublikowano
dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

to ja pozdrawiam, opuszczałem deszczowy Władek :)

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

to samo B7 widziane w Gdyni na wysokości stacji Orlen przy Bodedze :wink:

kolega "obmachany" pozdrawiam :wink:

wypatrzony w korku :wink: pozdrawiam również :hi: myślałem, że będzie luz i nie pojechałem okrężną drogą przez Puck a potem do Rumii i Trasy kwiatkowskiego no i sie nastałem... ale potem już pełen luz i but :decayed:

Opublikowano

Stal ktos teraz srebrnym B6 sedan na stacji w okolicy Bialobrzeg w strone krk lampy led z tylu

Opublikowano

Brązowe B5 na WJ widziane przy lotosie optima na wylocie na Gdańsk że stolicy:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Brązowe B5 na WJ widziane przy lotosie optima na wylocie na Gdańsk że stolicy:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Właśnie też na to auto patrzę ale kolega chyba tu nie czyta bo już kiedyś pozdrawiałem :-) Pozdrowienia dla kierownika w razie co

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.