Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziś rano b6 na okrzei Zamość niebieskie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Pewnie sedan z dziennymi... :kox:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziś rano b6 na okrzei Zamość niebieskie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Pewnie sedan z dziennymi... :kox:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

i brzydka baba za pasażera. :grin:

to daroo26 , ale ostatnio w du pie nas ma i nie zagląda na forum :kox:

Opublikowano

w sobotę w Sierakowicach późnym wieczorem widziane czarne B6 sedan na klubowych ramkach GKA 07... duży pan za kierownicą :wink:

Opublikowano

wczoraj tj. 12.08 około 7 rano skręcające ciemne b5 avant z rej. LRY ze żwirek w banacha w wawie :decayed:

Opublikowano

wczoraj widziany srebrny avant b5 z rej. ZLO ..... na ul.1Maja :decayed:

Opublikowano
Dziś rano b6 na okrzei Zamość niebieskie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Pewnie sedan z dziennymi... :kox:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

i brzydka baba za pasażera. :grin:

to daroo26 , ale ostatnio w du pie nas ma i nie zagląda na forum :kox:

Sedan ale d*pą stał do mnie więc dziennych nie widziałem

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
wczoraj tj. 12.08 około 7 rano skręcające ciemne b5 avant z rej. LRY ze żwirek w banacha w wawie :decayed:

to ja:hi:

Ciebie też widziałem, znaczy Twoja dupke tylko TOS:grin:

Opublikowano

Czarny AVANT B7 na klubowych ramkach. Blachy FZI ..... Zbąszyń, dzisiaj koło 17

Pozdro.

Opublikowano

Wczoraj okolice trasa z A2 do Jarocina czarna A4 z klubowymi ramkami na numerach PN ..... Stała przy jakimś sklepie bądź sali

pozdro

Opublikowano

Dzisiaj Bukowno koło basenu, przy lodach (Karolczyk) w godzinach 17-18, B6, rej SJ... na klubowych ramkach... who????

Opublikowano

Wczoraj w Niedrzwicy widziany Zielony Avant LUB z ramkami klubowymi . Najpierw stał przy groszku a zaraz odjechał w stronę kraśnika . Mijałem , Krzyczałem na CB ale zero odzewu : ) Pozdrawiam :D

Opublikowano

cezar milo bylo sie spotkac poznac na stacji bp w łomży ;) poznalem po ramkach i bajera poszla ;)

Opublikowano

Czerwone b5 LZ w Zawadzie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Znak rozpoznawczy w postaci rameczek dziala zawsze:-) Fajnie ze wyczailes. Milo bylo poznać i pogadać. Pozdrawiam i do nastepnego:-)

Opublikowano
Czerwone b5 LZ w Zawadzie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Damian albo ex-B5 naszego moderatora...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Wczoraj wieczorem Sherlock wychodził z pizzy w toważystwie uroczej małżonki - pozdrowiony "długimi".

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano
Czerwone b5 LZ w Zawadzie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Damian albo ex-B5 naszego moderatora...

ex b5 M. , Damian ma A na końcu. :wink:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Wczoraj wieczorem Sherlock wychodził z pizzy w toważystwie uroczej małżonki - pozdrowiony "długimi".

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

czułem się pozdrowiony :naughty:

Opublikowano

A kto mi trąbnął jakieś 15 min. temu na ul.Wyszyńskiego w okolicy Derkomu...?

Ciemny avant B6...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano
A kto mi trąbnął jakieś 15 min. temu na ul.Wyszyńskiego w okolicy Derkomu...?

Ciemny avant B6...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Oj już oczy nie te.

Opublikowano
Znak rozpoznawczy w postaci rameczek dziala zawsze:-) Fajnie ze wyczailes. Milo bylo poznać i pogadać. Pozdrawiam i do nastepnego:-)

oby jak najszybciej :naughty:

Opublikowano

Dziś po 24:30 widziany granatowy sedan B5 na WJ47**4 jadący Al.Solidarności i skrecajacy w Jana Pawła.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.