Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam chlopaki slychac u Was ?

Ja dzis mialem przyjemnosc przejechac sie kumpla Allroad-em C5 2.7 Biturbo 250 KM ktora jest na sprzedanie, w automacie z zawieszeniem pneumatycznym, naprawde jak bym mial kase z checia przytulil bym takie autko :decayed: . Wstepnie chce za 24 tys zl i zebym innych planow nie mial na najblizsze 2 lata to bym pogonil swoje autko i dolozyl.. ale to nie takie proste hehe :wink: .

U mnie wosk juz na zime jest na aucie, zimowki odmalowane na czarno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

C5 jak najbardziej. Ale ten pneumat jakos mnie odstrasza... ja juz swoja rozbieram i za essss sie ogladam skromnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Chłopy

Dziś tak z Sylwkiem się zgadaliśmy , może by jakigoś spota wymodzić cooo ? Fajna pogoda , może już ktoś chce się zimówkami na aucie pochwalić itd ? co wy na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Chłopy

Dziś tak z Sylwkiem się zgadaliśmy , może by jakigoś spota wymodzić cooo ? Fajna pogoda , może już ktoś chce się zimówkami na aucie pochwalić itd ? co wy na to :D

Dla mnie ok. Moze byc i w tygodniu to i Fylyp sie moze zjawi. Akurat ja to nie mam czym sie chwalic. Sie uwst3czniam w modach ;p Sylwek na sobote bedzie ciezko, ale jutro zadzwonie jeszcze jak juz bede wiedzial co i jak.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy, felga, zderzak praktycznie sprzedany ;p. Na wzmacniacz i skrzynie i skore mam chetnych ale jeszcze nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a nie chcesz takiej skrzyni ?

DSC_0585.jpg

Od razu mowie, dachem nie faluje :decayed: Jeden chetny byl ale podlaczyl u siebie w passku w kombi B5 i " eee.. dach nawet nie faluje, a na moim starym jotbelu pieniadze lataly " :wink: Mam jeszcze jednego chetnego ale musial bym wyslac a nie chce ryzykowac z wysyłka, wole aby ktos posluchal i po prostu kupil i byl tez zadowolony. Moze byc tez zamiana na jakies lampy z bixem oczywiscie z doplata z mojej strony. :wink:

A co do spota, bardzo chetnie ale chyba nie wypali, w sobote mialem posiedziec w garazu ale inne sa obowiazki, a w niedziele mam mini rodzinne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profi robota.:good:

Nie żebym poganiał :wink: ale masz jakieś info co do zakończenia roboty?

Ja wczoraj wymieniłem u siebie z obu stron wahacze typu banan bo stukało coś niemiłosiernie - dzisiaj jechałem do pracy to już jest cisza. Ale jest też i zła wiadomość - pada mi maglownica. Wyciek z lewej strony i stuki przy ruszaniu kierownicą, nawet na pracującym wspomaganiu.:kwasny::facepalm: Karol - wymieniałeś magla u siebie, daj znać jak Ci się spisuje, gdzie brałeś i ile kosztowała przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Tak zgadza się, robiłem magiel chyba z 2 lata temu. Magiel dawałem do regeneracji, teraz już nie pamiętam nicku z allegro bo dawno było:kwasny: mam tylko telefon zapisany: 604297953, zadzwoń zapytaj co i jak. Moja maglownica po po regeneracji chodzi bez zarzutów. Płacisz za magiel+kaucja, przysyłają Ci drugi, potem kurier zabiera Twój magiel, a oni po otrzymaniu oddają Ci kaucję. Z wymianą jeżeli masz kanał poradzisz sobie z pewnością, jest chyba nawet opis na forum. Pilnuj by był teraz płyn w zbiorniczku żebyś zaraz pompy nie zajeździł:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Co do pompy to niestety kilka tygodni temu walnął mi wąż powrotny z magla do zbiorniczka i przejechałem kilka kilometrów bez płynu. Co ciekawe przy braku płynu pompa chodziła bardzo cicho. Po uzupełnieniu płynu wspomaganie chodzi dobrze, pompa nie hałasuje. Problem jest w samej maglownicy - przecieka i ma ten nieszczęsny luz.:facepalm: Kumpel mechanik robi tak, że demontuje i wysyła do regeneracji gdzieś w Polskę. Minus taki, że samochód na co najmniej 3-4 dni uziemiony. Niestety tym razem chyba będę musiał dać do roboty dla niego - sam nie będę miał kiedy tego zrobić a w połowie listopada mam operację i przez najbliższe kilka miesięcy nie ma szans na jakieś samodzielne dłubanie przy aucie, co najwyżej płyn do spryskiwaczy będę mógł sam uzupełnić (pod warunkiem, że baniak nie będzie miał więcej niż 1 litr).:kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek mysle ze sobota najblizsza na pewno.

No to fajnie. W sumie to i dobrze, że się przesunęło bo w tą sobotę co była to i ja nie za bardzo miałem czas. Więc jak coś to czekam na tel w piątek czy działamy.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...