Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

eeee tam :> na pocczatek mam przewidziane inne mody :naughty:

jeszcze coś na jesień/zimę rezasz czy dopiero na wiosnę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masz umówiony termin? to jak masz jechać do rogala to chyba ogarnę temat logów i po weekendzie będzie można się podpiąć do Twojego trumniaka ;) chyba że Sylwek lub Marcin mieliby czas Ci to zrobić, oni z Vagiem bardziej obeznani i doświadczeni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam , byłem u niego osobiscie wracajac z rzeszy zajechałęm ,bo dodzwonic się to masakra , juz łatwiej w lotka wygrać :polew:

damy rade z logami.

a spot hallowenowy jest jakis przewidziany? wrzuc jakies info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam , byłem u niego osobiscie wracajac z rzeszy zajechałęm ,bo dodzwonic się to masakra , juz łatwiej w lotka wygrać :polew:

:polew: :polew:

można by było zrobić jakiegoś spota ale na razie nikt nic na ten temat nie pisze :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy kiedy SPOTa robimy?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 09:21_________________________________________________Johny.. Niedziela na 18? Każdy zdąży wytrzeźwieć po sobocie i się poleci do plazy posiedzieć..[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 09:22_________________________________________________albo sobota na 16-17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w niedziele wcześniej nie dałbym rady bo w sobotę na pewno na jump idę i nie wiem w jakim stanie z niej wyjdę :przebiegly:

18 to taka w miarę bezpieczna godzina :decayed:

chyba że sobota.. czekamy aż reszta się wypowie i wszyscy wspólnie zadecydujemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee dzis jupm w Bramie , wpadajcie .

aha i pytanie poza konkursem kto ma bose z was ? [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:56_________________________________________________filip ty masz w a6 swojej bose? bo u mnie cos padło i nie wiem co czy radio czy wzmak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brama odpada :thumbdown: za mało miejsca, ciężko przejść, tłok, i zawsze jak tam jestem to jakaś muzyka, która mi się nie podoba..

Filip dziś raczej plaza bo od nas nie ma komu do Ełku jechać.. a już mi się znudziło ciągle dawać komuś mój samochód i jeszcze nikt nawet nie pomyśli żeby się zrzucić na wachę, a kosztuje mnie to trochę - dość sponsoringu :gwizdanie:

Także wpadaj do Suwałk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker, a że tak zapytam skoro w Plazie to przyjedziesz tam swoim autem ?

Johny, w A6 nie mam BOSE, a nawet jakbym miał to niewiele bym pomógł bo w A6 C6 BOSE wykonane jest w innej technice- światłowodowej i są 2 suby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny sorki za szczerość :polew:

Filip do Plazy jest od nas ok 15-20 min z buta więc fury nie biorę, a i zawsze w drodze piwko sie wypije i się pogada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...