Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że łapiemy się w podziemiach Plazy. :wink4:

taaa , tam chociaż można się pościgać :decayed: , może ochrona do nas będzie się dopierd.......... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli łapiemy się ok. 17:00 w podziemiach Plazy. Postaram się nie spóźnić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega Kasjan będzie reflektował, to się razem złapiemy i polecimy do BS :gwizdanie: i bylibyśmy o 17 na parkingu w Plazie strefa żółta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypalił spot? ;)

zastanawiam się czy nie kupić jakichś dobrych ledowych postojówek, świecących coś w porównaniu do lamp dziennych i nie jeździc tak po norwegi bo z tego co widziałem to sporo ludzi tak jeździ, tylko ktoś mi mówił że przy świtłach do jazdy dziennej nie powinien palić się tył, ale jak patrze tu na te nowe audi to widać że z przodu palą sie świtała dzienne ale z tylu światala też maja poodpalane, więc już nie wiem o co tutaj chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sorki panowie ale wyskoczyła mi pilna robota. Byłem przejazdem w Plazie ok. 16:30, myślałem, że kogoś już spotkam ale niestety nie mogłem czekać więc pojechałem. Kasjan napisał mi sms'a, że jemu tez nie uda się być na spocie bo dostał zlecenie z roboty w ostatniej chwili.

Następnego postaram się już nie opuścić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Kasjan puścil sms-a, że nie da rady. Myślę, że w okolicach Bożego Narodzenia można coś zorganizować :wink4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:24_________________________________________________Pany, tak wczoraj z Johnym gadaliśmy na spocie w Plazie, że w tym sezonie można by się wybrać większą grupą na Ogólnopolski do Bukowiny :gwizdanie: Jak się jedzie w kilku 1 autem to koszt istotnie się zmniejsza. Grzesiek pewnie będzie chętny, ja również bym się wybrał, bo na prawdę zacna impreza :good: Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki potrzebuje kupić oscyloskop,

Ty byś lepiej w końcu na spota się pofatygował a nie :bicz3: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pierwsze slajdy :quattro: na śniegu zaliczone :kox: a więc sezon zimowy 2011/2012 uważam za otwarty. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pierwsze slajdy :quattro: na śniegu zaliczone :kox: a więc sezon zimowy 2011/2012 uważam za otwarty. :decayed:

Włąsnie miałem sie pytać,ale już znam odpowiedz. :cool1::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem :embarrassed: zalatany jestem jak cholera i nie w głowie mi takie rzeczy. żeby doba miała 36h to może by mi się udało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu ostatnio taka cisza?

bardzo dobre pytanie :decayed:

jak tam ? u wszystkich już zimówki na pokładzie ? ja za tydzień w sobotę wymieniam olej, filtr oleju i powietrza i auto do zimy gotowe, ew. jeszcze jak mrozy się zaczną to uszczelki czymś się potraktuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...