Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

tez sie pochfalę.

wczoraj wtrwałem

http://allegro.pl/alufelgi-firmy-volkswagen-orginal-2-sztuki-i2038167665.html

kupiłem poza allegro to jeszcze troszkę wytargowałem

teraz jeszcze dwie. i na wiosne lądują 18:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

300 za dwie czy za sztukę? :) Zresztą nawet jak za sztukę to i tak dobra cena.

Sam też się zastanawiam czy nie szukać felg w aukcjach z 1 lub 2 sztukami, można trafić w dobrej kasce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwie :thumbup: :thumbup:

zgadzam sie na sztuki idzie dorwac w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty mod na plus :)

Ja dzis kupilem licznik z FIS-em i kostke czerwona, zostalo mi zdobyc manetke. Ktos przerabial bez fisa na fisa ? :) Duzo z tym babrania, kabelkomanii ? ( Licznik mam rowniez przedliftem, wiec boczne z tego co wiem beda pasowac, i rowniez jest od 1.8T tylko ze od angola ) Moze ktos po krotce opisac co pokoleji zrobic ? I moze ktos ma dojscie albo chce sprzedac manetke pod fisa ? Jesli nie, czeka mnie przekopanie 175 stron watku o zmienie licznika :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty mod na plus :)

Ja dzis kupilem licznik z FIS-em i kostke czerwona, zostalo mi zdobyc manetke. Ktos przerabial bez fisa na fisa ? :) Duzo z tym babrania, kabelkomanii ? ( Licznik mam rowniez przedliftem, wiec boczne z tego co wiem beda pasowac, i rowniez jest od 1.8T tylko ze od angola ) Moze ktos po krotce opisac co pokoleji zrobic ? I moze ktos ma dojscie albo chce sprzedac manetke pod fisa ? Jesli nie, czeka mnie przekopanie 175 stron watku o zmienie licznika :disgust:

kolega zadymiacz ma manetkę fis do sedana przedlifta, wal do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty mod na plus :)

Ja dzis kupilem licznik z FIS-em i kostke czerwona, zostalo mi zdobyc manetke. Ktos przerabial bez fisa na fisa ? :) Duzo z tym babrania, kabelkomanii ? ( Licznik mam rowniez przedliftem, wiec boczne z tego co wiem beda pasowac, i rowniez jest od 1.8T tylko ze od angola ) Moze ktos po krotce opisac co pokoleji zrobic ? I moze ktos ma dojscie albo chce sprzedac manetke pod fisa ? Jesli nie, czeka mnie przekopanie 175 stron watku o zmienie licznika :disgust:

Ja zmieniałem licznika na ten z fis'em. Potrzebne info mogę Ci wysłać na maila. Jeśli licznik jest przedliftowy z kostkami 26 pinowymi to podłączysz bez problemu. Jedyne co musisz zrobić to wiązkę manetka-fis, doprowadzić sygnał spalania (znajdziesz go w kostce pod sterownikiem silnika) oraz zamontować czujnik temperatury oleju i podłączyć (instalacja jest, sygnał do licznika musisz doprowadzić też z kostki pod sterownikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty wielkie dzieki :wink4: Informacje bedą bardzo pomocne :good: . Jak bym mial jakies watpliwosci to nie omieszkam jeszcze Ciebie zapytac. :hi: Jak bede mial juz wszystkie graty i zrobi sie moze cieplej to zabieram sie za rezanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty wielkie dzieki :wink4: Informacje bedą bardzo pomocne :good: . Jak bym mial jakies watpliwosci to nie omieszkam jeszcze Ciebie zapytac. :hi: Jak bede mial juz wszystkie graty i zrobi sie moze cieplej to zabieram sie za rezanie :naughty:

Śmiało pytaj, mam już za sobą montaż "online" przez internet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?

Filip się wybiera no i Johny coś tam przebąkiwał ale nie wie, czy kobieta mu delegacje podpisze. :polew:

Ja też miałem farta i upolowałem 1BE na przód (tył leży już jakiś czas, brakowało przodu) więc proces "bliżej gleby" zapoczątkowany. Z montażem wstrzymam się chyba do wiosny a przynajmniej do marca bo jak śniegu dowali to jeszcze będę sobie w brodę pluł, że założyłem. :wink4:

Komplet razem z amorkami dorwałem w cenie niższej, niż niektórzy na forum sprzedawali same sprężyny 1BE. Ale polowałem kilka miesięcy. :naughty:

No i fotka zabawek:

IMG_9814.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?

Jadę ja, może Johny, Gwerty z kobietą ( oni ruszają z Poznania i widzimy się na miejscu).

I tak w odpowiedzi na pytanie czy warto. Słuchaj, nie będę Ci się rozpisywał jaka to zaje.bista impreza. Powiem tyle, że ja jadę tak trzeci rok z rzędu i to mówi samo za siebie. Atmosfera na zlocie jest nie do przebicia i nie ma co porównywać jej z 1 dniowym kilkugodzinnym wypadem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

każdy z tych, którzy będą był kiedyś pierwszy raz :wink4:

2 lata temu z naszego okręgu ( nawet nikt z Białegostoku czy Olsztyna nie był :no: ) byłem tylko ja i też było megaaaa , rok temu rozpoznałem sporo ludzi, którzy mnie też rozpoznali i było super.

Ja byłem 2 razy w Bukowinie i raz na letnim rok temu w Jarosławcu. :good:

I nie mów, że będziesz sam i nowy :tongue4: , bo będę ja, Gwerty , może Johny i będzie na prawdę :good: :good:

Tym bardziej, że pensjonat w Bukowinie jest od kilku sezonów sprawdzony, jedzonko, kapela góralska, pokoje, obsługa i inne są nie do podrobienia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

A ten znowu swoje. :) Młody - bierzesz litra, szybka integracja :bry::drunk: i będzie tak :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

A ten znowu swoje. :) Młody - bierzesz litra, szybka integracja :bry::drunk: i będzie tak :thumbup:

i wszystko jasne :good:

Także Kasjan szykuj kasę na koniec marca i jedziemy do BT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne :D pozostaje tylko zapytać o przepustkę od ukochanej i się zapisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje tylko zapytać o przepustkę od ukochanej i się zapisywać

a może i ukochana chciałaby też :naughty:

PS. Raczej chciałbyś swoim autkiem się wybrać ? czy dołączyć ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie myślałem jeszcze o tym, ale chyba swoim, no troche na PB pójdzie kasy no ale tak bez mojej a4 na zlocie klubu a4 :P nie wiem jeszcze.

a ukochaną może wezmę jak będzie grzeczna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli swoim to spoko , ja 2 razy byłem sam, w tym roku mam zabrać 2 lub 3 osoby z klubu z okolic Warszawy i dlatego pytam, żeby na koniec nie wypadło, że się rozmyślisz bo samemu Ci nie będzie chciało się jechać ew. przeliczysz koszty i Ci za drogo wyjdzie :)

Z Augustowa do Bukowiny jest ok 800 km :cool1: w każdym razie pojedziemy ( co prawda na początek tylko 2 auta ) , ale kolumną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...