Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kur...

niedam rady na czwartek. :decayed:

a naprawde żałuje

kasjan pamietaj o sprawdzeniu nr halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan to kasjan tamto :P

Gwerty: sms poszedł. ja tam innego numeru nie moge sie dopatrzeć

Filip: ok nie zapomnę, cały czas je mam w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie opchniesz ich. ta jak bede w suwałkach,to przymierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. One cały czas u mnie są i nie ogłaszałem się z nimi więc są aktualne cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil widziałeś to ogłoszenie:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230726-oryginalne-felgi-audi-18-wzor-rs6

Spoko cena jak za ori RS6'ki. Gdybym nie miał już w drodze AVUS'ów to bym brał je dla siebie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spotowiskio na czwartek.....f*ck znów waszych mord nie będe widział a bym juz zobaczył.Sylwek już pewnie na dużym setupie będzie.....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spotowiskio na czwartek.....f*ck znów waszych mord nie będe widział a bym juz zobaczył.Sylwek już pewnie na dużym setupie będzie.....pzdr

Raczej nie bo opon jeszcze nie zamówiłem. Ale kto wie, do czwartku whooj czasu.:decayed: Jak poczta nie nawali przed świętami to może jutro już fele bedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój... serce mi pęka. Bo nie mogłem znaleźć niczego i postanowiłem kupić pompkę i ori scyzoryk i zaciski z jarzmami 312mm+tarcze+klocki... i narazie kasiory nie mam. Szkoda ale myślę że coś jeszcze się trafi. Bo na lato już pod remizą chcę na 17'/18' stać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój... serce mi pęka. Bo nie mogłem znaleźć niczego i postanowiłem kupić pompkę i ori scyzoryk i zaciski z jarzmami 312mm+tarcze+klocki... i narazie kasiory nie mam. Szkoda ale myślę że coś jeszcze się trafi. Bo na lato już pod remizą chcę na 17'/18' stać :decayed:

Te zaciski w Twoim V6 to przerost formy nad treścią. Mocy nie podniesiesz więc seryjne heble bez problemu dają radę. Ale to Twoja sprawa.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale jednak czasami brakowało mi dobrychy hebli, ja nie jestem jakis tam zapierdalacz ale jednak wolę mieć czym zachamować a i wygląd będzie lepszy przy większej feli :D a poza tym miałem tarcze do wymiany i tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, te fele 18 " identyczne jak w moim ex. B7 BRD, nawet ET i szerokość ta sama. Ale faktycznie cena super. Ja takie same felgi z oporami Michelin 6mm sprzedałem za 3 K :whistling: więc albo tu jest bardzo tanio, albo ja miałem wielkie szczęście przy sprzedaży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasjan musi być. Nie ma innej opcji :decayed: Olecko również bez wykrętów proszę. Marcinos80 podobnie. :decayed:

Olecko jest częściej na spotach niż część ekipy z Suw :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasjan musi być. Nie ma innej opcji :decayed: Olecko również bez wykrętów proszę. Marcinos80 podobnie. :decayed:

Olecko jest częściej na spotach niż część ekipy z Suw :bag:

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawidłowo. A do Tych z BS co nie przyjeżdżają : bierzcie urlopy, zwolnienia lekarskie do pracy, cokolwiek i przyjeżdżajcie na spota a nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wcześniej mamy ustalony termin to może więcej ludzi da się zebrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, te fele 18 " identyczne jak w moim ex. B7 BRD, nawet ET i szerokość ta sama. Ale faktycznie cena super. Ja takie same felgi z oporami Michelin 6mm sprzedałem za 3 K :whistling: więc albo tu jest bardzo tanio, albo ja miałem wielkie szczęście przy sprzedaży :wink:

Filip - każdy towar musi znaleźć swojego nabywcę. Ja swoje 16" sprzedałem w cenie zbliżonej do ceny tych 18" z ogłoszenia. :decayed:

A najlepsze jest to, że za te swoje 16" zapłaciłem 3 lata temu 900 PLN'ów z praktycznie nowymi oponami (miały 8 miesięcy od DOT wybitego na oponach i 8 mm bieżnika) a teraz z oponami praktycznie do wymiany wziąłem 1110 PLN'ów. :decayed: Felgi poszły do Augustowa, będą jeździły w białym Passacie. Tego samego dnia na forum gość sprzedawał takie same 16" z oponami po ok. 6,0-6,5 mm za 650 PLN'ów i chętnych nie było.:wink::decayed:

Dobra Pany to na ktorą i gdzie się łapiemy? Może wpadniemy pod Aquapark to i Marcinos nas zaszczyci swoją obecnością.wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh chyba trzeba spowrotem na zimoówki sie przezucić :P

co do miejscówki to może byc tesco , albo jak bedize zimnoo to plaza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...