Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest ktoś chętny na AUDI S4 B5 2,7 BIT AVANT 2000r. 310 000 przebiegu od pierwszego właściciela z PL ? bardzo atrakcyjna cena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie jest ktoś chętny na AUDI S4 B5 2,7 BIT AVANT 2000r. 310 000 przebiegu od pierwszego właściciela z PL ? bardzo atrakcyjna cena :wink:

filip szkoda ze nie sedan:(

a bysmy lecieli po nią. od jakiegos czasu rozgladam sie za sedanemi narazie nic.

mogłem brac ta od kasku. ale jeszcze nie byłem zdecydowany i teraz mocno załuje bo poszłą na cześci:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest ktoś chętny na AUDI S4 B5 2,7 BIT AVANT 2000r. 310 000 przebiegu od pierwszego właściciela z PL ? bardzo atrakcyjna cena :wink:

filip szkoda ze nie sedan:(

a bysmy lecieli po nią. od jakiegos czasu rozgladam sie za sedanemi narazie nic.

mogłem brac ta od kasku. ale jeszcze nie byłem zdecydowany i teraz mocno załuje bo poszłą na cześci:(

Grzesiek a czemu nie chcesz avanta? Jednego sedana już masz.:decayed: Ja chwilowo nie dysponuję wolną gotówką na S4. A może Kamil/Kasjan - wspominał coś o zmianie auta?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest ktoś chętny na AUDI S4 B5 2,7 BIT AVANT 2000r. 310 000 przebiegu od pierwszego właściciela z PL ? bardzo atrakcyjna cena :wink:

filip szkoda ze nie sedan:(

a bysmy lecieli po nią. od jakiegos czasu rozgladam sie za sedanemi narazie nic.

mogłem brac ta od kasku. ale jeszcze nie byłem zdecydowany i teraz mocno załuje bo poszłą na cześci:(

Grzesiek a czemu nie chcesz avanta? Jednego sedana już masz.:decayed: Ja chwilowo nie dysponuję wolną gotówką na S4. A może Kamil/Kasjan - wspominał coś o zmianie auta?:decayed:

nie przepadam za avantami:)

pozatym jak miałbym s to te wrociło by do serii i oddał bym ojcu. i kupił do jazdy na codzien i do firmy lampowej passka b4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo auto z tego co wiem naprawdę w niezłym stanie, sprawne turbinki itd., właściciel sprzedaje bo odebrał nowe A6 C7 ALLROAD z salonu :whistling: , sam się zastanawiałem dla siebie jako autko na niedzielne rodzinne wypady :grin:, muszę jeszcze tylko żonkę i dzieci załatwić do koimpletu

BTW: Gdyby oferta była aktualna tydzień temu to Kasjan może by ją łyknął, ale kupił 2 dni temu ścigacza łobuz jeden :doh::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie.

Pomoże mi ktoś ustawić tylną klapę w avancie (trzeba nieźle zap... żeby się zamknęła).

I przy okazji zapraszam do sklepu głośniki, radia i cymbał radia w dobrej cenie (Augustów, Rynek Z.Augusta 28 lok 3e wej. od Kościuszki):wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie.

Pomoże mi ktoś ustawić tylną klapę w avancie (trzeba nieźle zap... żeby się zamknęła).

I przy okazji zapraszam do sklepu głośniki, radia i cymbał radia w dobrej cenie (Augustów, Rynek Z.Augusta 28 lok 3e wej. od Kościuszki):wink:.

Cześć Radek. Jeśli się nie mylę to chyba kiedyś śmigałeś czerwoną Coupe, potem siakimś Fordem. :wink:

Wpadnij na spota to się wyreguluje.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka:decayed: A Olecko trochę pojeździło po wczasach, a teraz siedzi w garażu bez przerwy i coś tam grzebie przy samochodach:wink:

Na spota to musi być pogoda..., a z tego co mówią to się nie zapowiada:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do DAZ-Tronik-a i maja kolejki z ponad 2 tygodnie wczesniej trzeba sie umawiac na przyciemnianie szyb i co mnie troche zniecheciło to trzeba oddac samochod o 9 a odebrac dopiero o 17 i nic wczesniej..

Bedziecie w BAU na plywaniu na byle czym ? Jeszcze tam nie bylismy wiec moze wiecie gdzie postawic auto i gdzie to bedzie mniej wiecej oraz o ktorej byc zeby duzo nie nie stracic ?

My jedziemy sobie na mini wczasy od piatku do niedzieli na rybczyzne. Jedziemy sami bo znajomi mieli mieli maly wypadek wiec wyszlo jak wyszlo. Bedziemy na Rybczyznie na osrodku Relaks jak by co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do DAZ-Tronik-a i maja kolejki z ponad 2 tygodnie wczesniej trzeba sie umawiac na przyciemnianie szyb i co mnie troche zniecheciło to trzeba oddac samochod o 9 a odebrac dopiero o 17 i nic wczesniej..

Damian a myślałeś, że oklejenie szyb to trwa tyle co wymiana oleju? Przyjeżdżasz do SUW z rodzinką, stawiasz samochód i lecicie sobie do aquaparku albo nad zalew się pobyczyć, połazić po Plazie itp - przyjemne z pożytecznym. Myślę, że chłopaki uwiną się szybciej niż te 8 godzin. Dla mnie oklejali tylną szybę i też miało trwać 4 godziny a zadzwonili po 2, że można odebrać auto bo już zrobione. W sedanie jest przejebane okleić tylną szybę bo ciasno jest strasznie. Ja jak robiłem sam to mi zeszło 1,5 dnia. Jednego dnia rozebrałem i okleiłem z Marcinem, drugiego składałem. Możliwe, że chłopaki mają patent i robią bez demontażu szyb ale tapicerki trzeba zdejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływanie na byle czym jest w najbliższy weekend na rzece przy ulicy Mostowej. W kwestii samochodu to trzeba mieć po prostu szczęście, bo jak nie to zaparkujesz na drugim końcu miasta dopiero :grin: Mnie akurat w weekend nie będzie na miejscu. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wlasnie problem ze ciezko ostatnio mi wyciułać caly dzien wolnego, ciagle cos trzeba zrobic :wink: Myslalem ze bedzie trwalo z 4 godziny do 5. To ze zdejmuja boczki to wiem i rowniez wiem ze z tylnia szyba jest najwiecej przebojów. Ceny od 350 do 450 zł . Mam do nich zadzwonic na poczatku sierpnia. Ja w poprzednim samochodzie Oplu Astra sam przyciemnialem i zajelo mi to 1.5 dnia, wiec wiem czym to pachnie :decayed: .

No to bedzie trzeba gdzies sie wcisnac w Augustowie albo stawac dalej.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a ja mam takie pytanie z innej beczki, macie jakieś znajomości gdzieś w hurtowni z napojami wyskokowymi? Chodzi mi o zakup wooodki w dobrej cenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a ja mam takie pytanie z innej beczki, macie jakieś znajomości gdzieś w hurtowni z napojami wyskokowymij? chodzi mi o zakup wooodki w dobrej cenie:wink:

Chyba szykuje się wesele w Olecku.:decayed::wink:

Niestety nie pomogę. Kiedyś kumpel mi załatwiał w hurtowni w Suwałkach ale teraz zwinął biznes więc nie da rady. Jak masz jakiegoś znajomego, który prowadzi jakąś działalność (nie ma znaczenia jaką aby działalność) to możesz sprawdzić tu Nasze foldery , tylko nie wiem czy mają mocne alkohole bo piwo to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczególnych znajomości nie mam, mogę tylko wspomnieć o hurtowni alkoholu REDO w Augustowie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...