Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nieskromnie powiem, że spot udany, bo i ja niespodziewanie wpadłem :grin:

My (ja, Kasjan, karolasterka, zadymiacz, gwerty) z pod Tesco wyjechaliśmy przed 21, więc troszkę się zeszło :wink: Zapomniałem wspomnieć, że tydzień temu objechałem chyba z 5 Suwalskich komisów w poszukiwaniu transportera, ale tylko same parchy były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Halo halo żyjecie ??!!

nowy kawał po meczu Polski z Grecją:

- Witaj Franek, co u Ciebie ?

-A ciągle bez zmian...

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki obsatawiacie wynik meczu Polska-Rosja?Zobaczymy kto bedzie bliżej typowanego wyniku.....
Ja obstawię na 2:1 dla naszych. Wam też się forum wysypuje? Od kilku dni jak klikam na link z powiadomienia w mailu to zamiast otwierać stronę z logowaniem to wchodzi na forum i informuje, że niczego nie mogę zobaczyć bo nie jestem zalogowany. Emotek też nie mogę dodać. Masakra. Filip - Ty masz dostęp do VIP roomu więc poinformuj kogo trzeba, że coś nie halo z forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam na 1-1 < najgorszy scenariusz 4-1 dal Rosjan.U mnie forum ok nic sie nie krzaczy,sylwek jak czujnik?

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

iiii 1-1 POLSKAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam na 1-1 < najgorszy scenariusz 4-1 dal Rosjan.U mnie forum ok nic sie nie krzaczy,sylwek jak czujnik?

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

iiii 1-1 POLSKAAAAAAAAA

Nadal jesteśmy w grze. :banan: Była szansa ograć Rosjan. W naszej grupie żadna drużyna nie jest pewna wyjścia z grupy. W sobotę wszystkie drużyny zagrają o wszystko. Będzie ciekawie.

Czujnika jeszcze nie zmieniałem, dzisiaj ciekawe mecze więc dopiero jutro zmienię bo mam wolny dzionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej z forum tez wszystko ok, nic nie pokojacego nie widze. Ja z modów pomalowałem zaciski na czerwono.. i szybciej teraz jezdzi ;) . Teraz Tylko oponki na tyl kupic i jednak montaz gazu mnie czeka.. Znajomy montowal w A3 1.8T i sobie chwali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jednak montaz gazu mnie czeka.. Znajomy montowal w A3 1.8T i sobie chwali..

Słuszna decyzja, tylko nie oszczędzaj na instalacji to później nie będziesz narzekał. Dobry zestaw to podstawa niezawodnego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u jednego gazownika i wspominal aby napierw sprawdzic stan silnika czy sie oplaca montowac.. tylko nie pamietam co on mowil aby sprawdzic... jakas komore spalania ? i ze jeden tylko z mechanikow u mnie to ma w miescie. Jest sens ? Cos kolo 3 tys zł mnie czeka na instalacje gazu. Znajomy w swojej A3 zakladal i jak jezdzilem to nie czuc nawet jakiegos chyba spadku mocy, no a spalanie minimalnie wieksze ale napewno tansze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u jednego gazownika i wspominal aby napierw sprawdzic stan silnika czy sie oplaca montowac.. tylko nie pamietam co on mowil aby sprawdzic... jakas komore spalania ? i ze jeden tylko z mechanikow u mnie to ma w miescie. Jest sens ? Cos kolo 3 tys zł mnie czeka na instalacje gazu. Znajomy w swojej A3 zakladal i jak jezdzilem to nie czuc nawet jakiegos chyba spadku mocy, no a spalanie minimalnie wieksze ale napewno tansze :wink:

Odpuść sobie tego gazownika.:wink: Jak coś to polecam Kopiczkę w Augustowie. Mają w ofercie LR Omegas'a ale to wydatek ok. 3500-4000 (taki zestaw siedzi u mnie). Montują też Stag'a z wtryskami Hana, ile za taki zestaw to nie wiem, musisz zapytać. Mam też kumpla w Suwałkach, który zajmuje się montażem hobbystycznie - mogę dać Ci namiar na niego.

Polecam forum LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Sporo osób poleca sterownik Tech - dobry przy zapętlonej benzynie a na tym mocnym programie na pewno masz zapętlone wtryski benzynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki :)

jak tam weekend mija? Jak u Was pogoda?

trzymamy jutro kciuki za naszych!! po tym co ostatnio pokazują, ten awans im się należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki :)

jak tam weekend mija? Jak u was pogoda?

Trzymamy jutro kciuki za naszych!! Po tym co ostatnio pokazują, ten awans im się należy :)

Polskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GOLAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

Obstawiam 2-1 dla nas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja typuję 3:1 dla naszych! Trzeci mecz zawsze gramy super!:decayed:

Panowie! Jest na sprzedaż tłumik końcowy oryginalny Remus z A4/B5, dwie końcówki, stan bdb, nierdzewka. Tłumik jest z ośki i do mnie niestety nie pasuje. Zdemontowany z 1.9 TDI po lifcie, wygląd i mocowania jak w oryginalnym tłumiku, do benzyny też będzie pasował. Fotki wkleję jutro lub mogę wysłać mms'em. Cena - powiedzmy 300 PLN'ów ale jest z czego zrzucić.:wink::decayed:

Miałem kombinować i wstawiać do siebie ale za dużo rzeźbienia przy Quattro a i tak nie wiadomo, czy by się wpasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek.. wrzuc foty tego tłumika w wątku, chętnie się przyjrzę bo chyba u mnie końcowy jest do wymiany jeśli dobrze pamiętam więc może byłbym zainteresowany.. a to nie jest żaden jakiś buczący?

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

co do wyniku to liczę na 2:0 żeby nie było nerwowo dla naszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek.. wrzuc foty tego tłumika w wątku, chętnie się przyjrzę bo chyba u mnie końcowy jest do wymiany jeśli dobrze pamiętam więc może byłbym zainteresowany.. a to nie jest żaden jakiś buczący?

Łukasz - tak jak napisałem jest to ori Remus więc na pewno głośniejszy niż seria bo jest to sportowy tłumik. Jak brzmi to nie wiem bo nie słyszałem go przed zdemontowaniem.

Fotki:

WP_000131.jpg WP_000130.jpg WP_000129.jpg

Zdemontowany z 1.9 TDI 116KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. :hi:

Nie było mnie kilka dni na forum. Widzę, że obstawialiście optymistyczne wersja dla Polaków. Niestety nie sprawdziły się :kwasny::thumbdown::doh:

Sylwek, masz jeszcze problem z forum ? Ja tak to zaraz zgłaszam sprawę gdzie trzeba :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. :hi:

Nie było mnie kilka dni na forum. Widzę, że obstawialiście optymistyczne wersja dla Polaków. Niestety nie sprawdziły się :kwasny::thumbdown::doh:

Sylwek, masz jeszcze problem z forum ? Ja tak to zaraz zgłaszam sprawę gdzie trzeba :whistling:

Filip - z forum bez zmian. Sprawa wygląda tak: dostaję maila z powiadomieniem, że ktoś odpowiedział w temacie który obserwuję, klikam na link i otwiera mi się forum ale nic nie mogę odczytać bo w każdym poście jest napisane: Witaj Gosciu! Jeśli chcesz odczytać ... to musisz się zalogować lub zarejestrować. Wtedy muszę przejść na gorę strony, zalogować się po czym ponownie zejść do posta o którym zostałem powiadomiony. Trochę uciążliwe. Sprawdzałem to na kilku komputerach i zawsze jest tak samo.

Wcześniej jak klikałem na link w mailu to otwierało mi się forum z oknem do logowania, logowałem się i przechodziło do posta o którym zostałem poinformowany.

Jak możesz to napisz do kogo trzeba, niech sprawdzi, pracuję na przeglądarce Mozilla, na Explorerze nie próbowałem. Jak coś to mogę zamieścić/podesłać screen'a strony po otwarciu.

Szkoda, że naszym się nie udało, było blisko. Następne emocje za 2 lata na mistrzostwach świata.:wink: Szkoda, że nie u nas ale skoro organizacyjnie wypadliśmy dobrze to może za parę lat będziemy mieli szansę zorganizować MŚ u nas w Polsce.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zgłoszona gdzie trzeba. :hi:

Możesz ze swojej strony odezwać się w tym temacie: http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/pytania-moderatorow-sprawy-techniczne-forum-108301/

Opisz tam ten problem. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zgłoszona gdzie trzeba. :hi:

Fotka jak to wygląda po otwarciu:

screen.jpg

Dzięki za interwencję.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...