Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam za fajne pieniądze. No tylko tak jak mówiłem w środku niezniszczony, naprawdę ładny. Tylko blacharka nie jest jakaś super. Zreszto bus do wglądu cały czas. 1998r, 9 osób, 2.5TDI, caravelle, 15 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil coś takiego tak?:decayed::wink: :

p1010262.jpg

p1010278.jpg

<br /><br />

:bag:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

to będzie tak jak w jednym ze skeczy " Panie będzie dobrze, szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no coś w ten deseń :grin:

Oj tam dobra szpachla nie jest zła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no coś w ten deseń :grin:

Oj tam dobra szpachla nie jest zła :naughty:

Najbardziej spodobał mi się ten nie zniszczony środek, z reszta widać to po zdjęciach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha bierz , stan igła "P,, jak tam sie macie chłopy? ja jak zwykle zagramanicą :D taki to juz mój ciezki zywot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem z obwodnicy. Kolega chcial porownac swoje b5 1.8t z moja. I tak powiem ze leb w leb. Ale juz gdyby mial wirusa tak jak Sylwek to byloby kiepsko. No i sie przejechalem pierwszy raz 1.8t. No charakterystyka silnika calkiem inny, piekny swist. Ale ja jednak kocham dzwiek mojego v6 ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no coś w ten deseń :grin:

Oj tam dobra szpachla nie jest zła :naughty:

Najbardziej spodobał mi się ten nie zniszczony środek, z reszta widać to po zdjęciach:decayed:

Powalający środek....zabieram na ferme kurzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie albo wiece czy ktos nie ma na sprzedanie jakis fajnych 17" tylko oryg. flaty albo s-line, ewentualnie avus-y, no i najlepiej z oponami. Wczoraj zobaczylem ze mam popekana tylnia opone wzdluz bieznika i albo wymiana opon albo wszystkie koła :wink: . No chyba ze ktos ma ostatecznie dwie bardzo dobre oponki w rozm. 205/55 16r. Przednie mam prawie nowki wiec kompletu nie bede teraz kupowal tym bardziej ze 17" chodza za mna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan, pewnie Twój VW jest bardzo fajny, ale zwyczajnie za drogi. Poszukuję z ojcem takiego wynalazka do wożenia gratów na działkę. Najlepiej, żeby zmieścić się w 10 K, sam nie wiem czy to realne, ale się przekonam. :grin:

Pany, jutro o 12 jestem umówiony na przegląd z wymianą oleju itd. w Auto Hańczy w BS. Przed tym mam w planie jak zdążę pośmigać po Suwalskich komisach. Chętny ktoś podjechać do VW na spontano-spota ?

BTW: Są w BS jakieś komisy o które warto zahaczyć w poszukiwaniu transportera/caddy'ego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie albo wiece czy ktos nie ma na sprzedanie jakis fajnych 17" tylko oryg. flaty albo s-line, ewentualnie avus-y, no i najlepiej z oponami. Wczoraj zobaczylem ze mam popekana tylnia opone wzdluz bieznika i albo wymiana opon albo wszystkie koła :wink: . No chyba ze ktos ma ostatecznie dwie bardzo dobre oponki w rozm. 205/55 16r. Przednie mam prawie nowki wiec kompletu nie bede teraz kupowal tym bardziej ze 17" chodza za mna..

Ja mam 4 sztuki Michelin 205/55 w za***istym stanie, kupiłem je używkę i miałem na nich śmigać no ale trafiły mi się moje 17 i te leża w garażu. Wiec jak coś możemy się dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jutro o 12 jestem umówiony na przegląd z wymianą oleju itd. w Auto Hańczy w BS. Przed tym mam w planie jak zdążę pośmigać po Suwalskich komisach. Chętny ktoś podjechać do VW na spontano-spota ?

BTW: Są w BS jakieś komisy o które warto zahaczyć w poszukiwaniu transportera/caddy'ego ?

Na spontano-spota raczej nie dam rady bo trochę roboty mam. Co do komisów to zobacz na W.Polskiego przy PKS'ach, tam czasem mają coś większego. W pozostałych komisach to raczej drobnica i same osobówki. Wpadnij wcześniej to może coś na giełdzie w SUW trafisz. Giełda jest na Bakałarzewskiej przy stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jutro o 12 jestem umówiony na przegląd z wymianą oleju itd. w Auto Hańczy w BS. Przed tym mam w planie jak zdążę pośmigać po Suwalskich komisach. Chętny ktoś podjechać do VW na spontano-spota ?

BTW: Są w BS jakieś komisy o które warto zahaczyć w poszukiwaniu transportera/caddy'ego ?

Na spontano-spota raczej nie dam rady bo trochę roboty mam. Co do komisów to zobacz na W.Polskiego przy PKS'ach, tam czasem mają coś większego. W pozostałych komisach to raczej drobnica i same osobówki. Wpadnij wcześniej to może coś na giełdzie w SUW trafisz. Giełda jest na Bakałarzewskiej przy stadionie.

Dzięki bardzo Sylwek za rzeczową odpowiedź :thumbup1: Do której jest ta giełda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo Sylwek za rzeczową odpowiedź :thumbup1: Do której jest ta giełda ?

Dawno nie byłem ale szczyt giełdy to tak 9:00-11:00.

A co do tematu spontono-spotów to we wtorek z rana będę w BAU więc możemy jakiegoś spota zrobić na szybko. Myślę, że po 9:00 powinienem być już luźny.

Będzie ktoś chętny?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip.. w ASO dalej robi ten mój kolega? udało się z nimi dogadać?

Niestety chyba już go nie ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!! Dawno nie bylo spota zadnego. A mysle ze teraz bedzie dobra okazja. Dlugi weekend. Gwerty nas odwiedzie. Mozna bedzie sobie milo pogadac. Teraz pytanie ilu chetnych? I jaki termin pt czy sob?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie sms'owałem z Grześkiem, jest pomysł na spota jutro czyli czwartek. W piątek wiadomo kibicujemy więc spot odpada a w sobotę Grzesiek nie może.

Ilu jest chętnych na spota i na którą godzinę? Czekam jeszcze na info od Grześka na którą jemu pasuje. No i gdzie robimy - pod Tesco? Na Kościuszki odpada bo parkometry.:decayed:

Dostałem odpowiedź, że może być na 18:00.:decayed: Komu pasuje i kto będzie? Robimy pod Tesco - jak by pogoda się popsuła będzie gdzie się schować przed deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę :) Z tego co z Filipem gadałem to powinien być w aug ale nie wiem jak u niego z czasem. A i Olecko powinno się pojawić bo dla Karolsterki mam fanta przecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam spotkanko ?

Kasjan, napisalem do Ciebie 2 maila, i nie wiem czy nie odp czy cos jest z wiadomosciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...