Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

tak.

co prawda w turku. ale ile czgo i na kiedy potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój brat jest magazynierem w hurtowni REDO, ewentualnie hurtownia Eurocash w suwałkach. Ostatnio załatwiałem dla znajomych tam wódkę sobieski na wesele. Tylko nie pamiętam ile wtedy wychodziła musiałbym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygniatająca jest ta panująca tu cisza :kwasny: Z chlebem baby, z chlebem :naughty::grin:

Pany, zakupiłem profesjonalny czujnik lakieru do Fe i Al, także jakby ktoś potrzebował to odzywajcie się. Mało to nie kosztowało więc chętnie komuś taką usługę sprawdzenia auta zrobię, żeby sobie zakup zwrócić. Mam też kabelek podchodzący pod sporo Audiczek więc można już coś posprawdzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pany :)

ja na urlopie w polsce :)

kminimy kiedy jakiegos małego spota?

Witaj w ojczyźnie.:wink:

Jeśli chodzi o spota to jak najbardziej jestem za.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestm na weekend w BS. co prawda rozbranym autm. bo całe wnetrze czeka na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym podjechał z Grajewa żeby zrobić logi była by taka opcja? z tym ze to a6 1.8t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie brom proponowalem juz w paru tematach ze moge pomoc Tobie zrobic logi to Ty dalej pytasz zeby ktos zrobil logi :mysli: logowalem juz 2 samochody z 1.8T ( AEB, AUM ) oraz dwa z 1.9TDI ( AVB, AVF ). Ja narazie mam urlop i jezdzimy troche. Braciszek przyjechal z UK wiec tez troche zwiedzamy i troche :drinks: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proponuje piątk wieczorki. lub sobota wieczorkiem o ile nie macie innych planów na sobotni wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

:hi:

panowie moze ja zle rozumiem. ale co to jest rezerwacja.

opisze sytację..

wystawiłem swoje fotele, kanapę i boczki za 100zł , koles z klubu napisał ze wezmie ale za parę dni. poprosiłem o rezerwację wysokości 100zł na konto, wpłacił i dzis domaga sie zwrotu rezerwacji bo nie sprzedał swoich foteli i nie ma pieniędzy na kupno moich.

moim zdaniem i tak robie ukłon, czkajac z rezerwacja do poniedziałku. a jak nie wezmie, a uda mi sie je mega szybko sprzeda za 1000zł to napisałem ze oddam rezerwację. ale i tak domaga sie natychmiast zwrotu pieniędzy.

rece mi opadły, jak mozna cos kupowac nie mając za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było nazwać to zadatkiem :wink: Zadatek nie zostaje zwrócony w momencie, gdy klient rezygnuje z transakcji. Natomiast zaliczka musi zostać zwrócona. Terminu rezerwacja nie znam :kwasny: Tzn nie w tym znaczeniu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze trzeba brac zadatek

To co filip będzie w piątek o 18 ? bo nie chce na darmo tyle jechać, a niedawno kupiłem auto i chciałbym sprawdzić czy wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na tym forum ludzie zachowują się jak dzieciaki. Rezerwują chociaż do końca nie są pewni czy chcą kupić i tym samym inni zainteresowani i zdecydowani na zakup tracą szansę. Albo kupujesz albo nie. Skoro zarezerwował i dał zadatek bo wg mnie tak to należy nazwać to niech teraz nie domaga się zwrotu kasy. Napisz mu, że przez jego rezerwację straciłeś zainteresowanego zakupem klienta, który kupił już fotele od kogoś innego i te 100 PLN'ów jest rekompensatą za straconą transakcję bo teraz musisz dalej się kiwać z fotelami. Niech wpłaca resztę i zabiera fotele albo niech nie zawraca tobie głowy swoim dziecinnym zachowaniem.

Co do spota to proponuję raczej piątek bo w sobotę jakieś imprezy są w parku więc może się wybiorę.

Godzina 18:00 jak najbardziej, miejscówkę proponuję TESCO bo pogoda strasznie zmienna ostatnio a tam będzie gdzie się schować przed deszczem będąc jednocześnie na powietrzu.:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, ustalamy spota jutro na 18 ? ;) Ja jutro robię traskę do Warszawki i z powrotem, ale mam nadzieję, że się wyrobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...