Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek, na forum od kilku dni próbują zainstalować jakąś nową wersję softu i chyba dla tego są takowe błędy. Codziennie próbuj czyścić cookies i pamięć podręczną. Problem wkrótce powinien zniknąć. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sylwek, na forum od kilku dni próbują zainstalować jakąś nową wersję softu i chyba dla tego są takowe błędy. Codziennie próbuj czyścić cookies i pamięć podręczną. Problem wkrótce powinien zniknąć. :whistling:

Dzięki za szybką odpowiedź.:decayed: Cookies i podręczna czyszczone są u mnie automatycznie po zamknięciu przeglądarki (tak sobie ustawiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, na forum od kilku dni próbują zainstalować jakąś nową wersję softu i chyba dla tego są takowe błędy. Codziennie próbuj czyścić cookies i pamięć podręczną. Problem wkrótce powinien zniknąć. :whistling:

Dzięki za szybką odpowiedź.:decayed: Cookies i podręczna czyszczone są u mnie automatycznie po zamknięciu przeglądarki (tak sobie ustawiłem).

No tak sylwiasty po stronkach sie w nocy lata i w historii zeby sladu nie byłooooooooooooo000===hi,hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sylwiasty po stronkach sie w nocy lata i w historii zeby sladu nie byłooooooooooooo000===hi,hi

Widzę, że kolega zna sprawę z autopsji.:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy zawalili sprawę, u mnie w domu żałoba narodowa :/

kurde szkoda że ten głośnik miałby być głośniejszy ale jak w weekend będę miał trochę czasu to poczytam o tym i zorientuję sie w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Ja jestem na końcówce walki z sesją na uczelni :decayed:

BTW: Zauważyliście, że forum coś ostatnio podupada ? Widać to po wielu kwestiach- mniej nowych wątków, mniej odpowiedzi na te już założone, mniej nowo rejestrowanych userów itd. :kwasny: Chyba jednak zmiana wyglądu i "tego wszystkiego wokół" źle skutkuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie stare dobre powiedzenie - lepsze wrogiem dobrego. Dla mnie osobiście lepiej użytkowało się poprzednią wersję forum. Nowa wersja nie jest zła ale brak jej kilku rzeczy, które były w starej wersji. Nowe forum ma wiele nowych funkcji ale dla mnie są one praktycznie bezużyteczne.:wink:

Mniejszy ruch na forum może być też spowodowany tym w czym sam właśnie uczestniczysz czyli sesja i zaliczenia, sezon urlopowy...

O tej porze roku długo widno i cieplej jest więc ludzie pewnie siedzą w garażach i dłubią przy autach.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd nie jest aż tak tragiczny i cała reszta.. najgorsza jest nowa szukajka.. jest bezużyteczna.. Filip zorientuj się czy planują coś z nią zrobić ;)

Sylwek trochę szukałem w sprawie tego tłumika i w sumie temat do dobrego przemyślenia, ale musimy ponegocjować z ceną i ostatecznie w pt chcę wejść pod samochód sprawdzić czy mój wymaga wymiany bo nie chcę inwestować w auto bo planuję zmianę :) i w związku ze zmianą zamieszczę dziś prawdopodobnie wątek w "zakup kontrolowany" no chyba że nie zdążę bo dziś mecz :) jak ktoś zechce coś poradzić i podpowiedzieć to zachęcam do aktywnego uczestniczenia w dyskusji ;)

tak na marginesie chciałbym się pochwalić, że dziś na Suwałki doszły mi lampy poliftowe kompletne, z silniczkami wtyczkami itd.. stan prawie że ideał - ojciec tak mówił, podobno wiele od nowych nie odbiegają :)

początkowe zamierzenia to było rezanie bixów ale w sumie nie chce mi sie skoro zmienię furę. Chyba że targnę się na kupno poliftowej B5 :D hehe ale raczej tego bym nie chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem na szkoleniu 4 dni :drunk:, samochod spisal sie wysmienicie, trzasnelem 500 km. W samochodzie raczej nic nie dlubie bo zbieram kase na wakacje, w planach sa i góry i jakies wczasy w miedzy czasie nad woda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto ? Pany, nie wiecie czy w wakacje będzie gdzieś w północno-wschodniej części kraju jakaś impreza samochodowa ? Jakiś VAG Event czy coś :naughty: Chętnie bym się przejechał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i ja bym się przejechał na takie coś :)

Chłopaki, może ktoś sie orientuje w autach.. jakie auto w klasie B7/B8 można kupić za mniejszą kasę ale podobny wypas oczywiście chodzi o to żeby kupić auto innej marki ale coś równie dobrego i sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i ja bym się przejechał na takie coś :)

Chłopaki, może ktoś sie orientuje w autach.. jakie auto w klasie B7/B8 można kupić za mniejszą kasę ale podobny wypas oczywiście chodzi o to żeby kupić auto innej marki ale coś równie dobrego i sprawdzonego?

W tej samej klasie i tańsze to pewnie tylko coś francuskiego: Renault, Citroen, Peugeot itp. Czy będą to auta tak samo dobre i sprawdzone to nie ręczę.

Łukasz - to jakaś prowokacja jest?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, przestań kombinować i kup porządne B8 :decayed:

Myślę, że coś udałoby się znaleźć np. właśnie z francuzów, czy japońców. Wg. mnie najtrudniej będzie o wnętrze takie jak w Audi- wykonane z bdb. materiałów, czytelne itd.

Co tu w ogóle taka cisza ostatnio? Olecko i reszta wyginęła ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem chłopaki :hi:

dawno mnie nie było

musiałem troche podziałac w sprawie działalnosci

i teraz robie polerkę nawet z powierzchniowym utwardzaniem płynnym szkłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokacja to raczej nie :P po B7 mogę już iść i brać praktycznie od ręki :P

była fajna w Oslo, sline wew i zew z 1.9 TDI ale coś w ogłoszeniu było że byl wymieniany przedni panel, tlumaczyłem to w słownikach i w jednym wyszło własnie że przedni panel a w innym że przednia szyba.. i troche się bałem.. no i poszła już :/ a była fajna.. felgi 18" jakieś tam oryginały, ciemno szary kolor no i wypas na prawdę fajny..

była w mojej miejscowości B8, ciemny grafit.. w środku pakiet sport.. kubły skórzane.. zawias sline bixy itp.. felgi 18" jakieś chiny chyba.. i cena była fajna, silnik 2.0TDI 143KM no i się wahałem.. się wahałem.. i jak w sumie się zdecydowałem żeby iść do banku pogadać w jej sprawie to ogłoszenie zginęło :/

jak pech to pech.. czekam dalej.. ale póki co to zaczekam chyba aż wrócę z wakacji z polski bo w sumie mógłbym już na siłę szukać czegoś ale jakbym kupił B8 to byłbym biednym posiadaczem B8, ale że jestem tak rzadko w PL to wolę sobie poczekać z autem i porządzić przez 2 tyg hehe

ogólnie to rozważam dwie kwestie:

1) kupić za gotówkę B5 poliftowe i fajnie rezać i odkładać kasę na A5 na za rok może 2

2) kupić B8, oczywiście kredyt tylko wchodzi w grę, a takie auto trzeba oczywiście ubezpieczyć za kupę kasy bo zniżek żadnych tu nie mam, najgorzej boję się ile by mi zaśpiewali za ubezpieczenie takiej B8

póki co jeszcze zaczekam do wypłaty z września i będę wiedział jaką gotówką dysponuję, na razie odmawiam sobie wszystkich większych wydatków jakie planowałem w polsce i odkładam kasę na samochód, ale nie ma tak łatwo, teraz muszę kupić meble i inne bzdety do domu na co też pójdzie sporo kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis sluzbowo bylem w suwałkach. I wracajac myslalem ze jajko zniose zanim omine augustów. Korek przed miastem w lesie sie zaczynal przed tymi gorkami, przejechalem chyba w 30 min miasto. Godzina okolo 15.

Dzis bylem u klimatyzatora.. dobilem klime, odgrzybilem. I dalej smigam.. Za 2.5 tygodnia urlop :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis sluzbowo bylem w suwałkach. I wracajac myslalem ze jajko zniose zanim omine augustów. Korek przed miastem w lesie sie zaczynal przed tymi gorkami, przejechalem chyba w 30 min miasto. Godzina okolo 15.

Dzis bylem u klimatyzatora.. dobilem klime, odgrzybilem. I dalej smigam.. Za 2.5 tygodnia urlop :banan:

Korki w BAU ok. 15:00 to standard. Trzeba było mówić, że będziesz w SUW to byśmy spontona na szybko zrobili.:decayed:

Ja też muszę jechać na odgrzybianie klimy. W tamtym roku odgrzybiałem i uzupełniałem czynnik, w tym roku tylko odgrzybianie zrobię. Rok temu włączyłem na wiosnę (przed odgrzybieniem) i mi się cała rodzina pochorowała (zapalenie górnych dróg oddechowych).:kwasny: W tym roku jeszcze nie odpalałem klimy.:decayed: Raz kontrolnie czy zadziała - działa, chłodzi więc tylko dezynfekcja będzie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem sluzbowym KIA Sportage 2010r :wink: Jak bede nastepnym razem to dam znac..

Ja od kiedy kupilem samochod to do klimy nie zagladalem, koles przed sprzedaniem mowil ze nabijal i tyle, ale ostatnio na zwyklym nawiewie zaczelo smierdziec, wiec wiele nie myslac zaczerpnelem inf. co gdzie dobrze i nie drogo robi przy klimie i pojechalem. Dobilem 200 g, sporo jeszcze bylo. Bylem tam chyba z godzine, bo to proznie sprawdzali, pozniej odgrzybianie, i znowu dobicie klimy. I teraz juz pachnie :decayed: . Koles spoko bo widac kumaty w audi, bo sam zaczal pytac jak tam lancuch, napinacz i rozne bolaczki. Nie zagioł mnie bo juz wszystkie przeszlem przeboje z samochodem - chyba :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...