Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Ty z Jokerem sie lapneles? Ja nie moglem... a zaluje. Ale mam nadzieje ze zdazymy mozna nadrobic. Sorki za bledy ale jestem na tel i nie chce mi sie sprawdzac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 4 z rana wyruszamy, dzis juz musze odstawic %%% zeby jako twk sie czuc w trasie. A co chcesz mnie na randke zaprosic ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie i można by było na jakiegoś grila się umówić, z kierowcą myślę że nie było by problemu :decayed: jeszcze wakacje się nie skończyły heheh też czekam na "tą" fotkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobaćta jakie chetne na zagraniczna dziewczyne :decayed: . Widac ją po powiekszeniu wiec na tapete nie da rady bo pixele beda..

Ja narazie zawalony robota i innymi obowiązkami wiec odpadam. Mam nadzieje ze jeszcze przed zima ( zmiana na stal ) uda nam sie spotkac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja pany na kujawy wróciłem, szkoda myślałem że załapię się jeszcze na jakiegoś spota przed odjazdem ale musiałem nieco przyspieszyć mój wyjazd... Wtajemniczeni wiedzą o co kaman :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja pany na kujawy wróciłem, szkoda myślałem że załapię się jeszcze na jakiegoś spota przed odjazdem ale musiałem nieco przyspieszyć mój wyjazd... Wtajemniczeni wiedzą o co kaman :decayed:

Wysłałem Tobie coś na @ :decayed:

BTW: Będzie jeszcze okazja się zgadać na pewno :wink: i powodzenia w pewnych sprawach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow i mam pytanie /prosbe

szukam kogos z naszego forum z rejonu augustowa ktory obejrzalby w moim imieniu yamahe virago 535 z 1994r no oczywiscie kogos kto conieco ale zna sie na motocyklach prosze o odpowiedz na priwa z gory dziekuje i pozdrawiam augustow i przylegle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? :grin:

Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? :grin:

Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?

Ja kiedyś kupowałem w sklepie internetowym NETCAR. Wychodziło najtaniej. U Drażby możesz się potargować - może coś urwiesz z ceny. Spróbuj też u Grześka na Bakałarzewskiej - jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do mrogala. ma opony w naprawdę dobrych cenach.

w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota?

kasjan musimy sie jakoś ustawić to ogarnę klimę jak jeszcze auta nie sprzedałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do mrogala. ma opony w naprawdę dobrych cenach.

w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota?

kasjan musimy sie jakoś ustawić to ogarnę klimę jak jeszcze auta nie sprzedałeś.

ok, piszę na PW do mrogala :wink:

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? :grin:

Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?

jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny.

podobno gadkę mam co najmniej niezłą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba Janusz internet dostal ;p ja przyjerzdzam z Filipem to kto bedzie mogl to jakies piweczko mozna bedzie lyknac ;) godzina 18?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...