Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobra paczka już poszła priorytetem więc powinna być u Ciebie jutro lub w piątek liczę na Twoją pomoc bo ja już nie wyrabiam psychicznie z tymi lampami :embarrassed:

w dodatku kolejki na poczcie jak w weekendy w supermarketach, jakby ludzie nie mogli opłacać rachunków przez internet :thumbdown:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś ma ochotę na RS4'kę to jest fajny egzemplarz do kupienia:

http://allegro.onet.pl/audi-rs4-b5-salon-polska-prywatnie-od-pasjonata-i1553893468.html

Autko niejakiego "designer'a" z AKP, ładna i doinwestowana sztuka. Chyba zagram dzisiaj w totka. :)

Opublikowano

Ktoś ma ochotę na RS4'kę to jest fajny egzemplarz do kupienia:

http://allegro.onet.pl/audi-rs4-b5-salon-polska-prywatnie-od-pasjonata-i1553893468.html

Autko niejakiego "designer'a" z AKP, ładna i doinwestowana sztuka. Chyba zagram dzisiaj w totka. :)

Sylwek Designer jest też i na naszym forum :wink4:

Marcinos ten chiptuning tylo na vagach robią? może bym opla ojca podkręcił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś ma ochotę na RS4'kę to jest fajny egzemplarz do kupienia:

http://allegro.onet.pl/audi-rs4-b5-salon-polska-prywatnie-od-pasjonata-i1553893468.html

Autko niejakiego "designer'a" z AKP, ładna i doinwestowana sztuka. Chyba zagram dzisiaj w totka. :)

Sylwek Designer jest też i na naszym forum :wink4:

Marcinos ten chiptuning tylo na vagach robią? może bym opla ojca podkręcił :decayed:

podkręć se butlę z LPG w swojej :a4fan::polew:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 18:44_________________________________________________ładny RS :) gdybym miał kasę to bym pewnie nie wahał się nawet chwili :wink4:
Opublikowano

hehe Batman juz nie mam a4 , pewnie już nie bede mógł na spota ;( :evil::decayed:

Opublikowano
  • Autor

komu sprzedaleś??

zdradzisz nas i będziesz jeździł na spoty do innego klubu?? :(

:naughty:

Opublikowano

heh przyjechali konkretni kupujacy i wzieli :decayed: .

Narazie ganiam opelkiem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to jak pozbyłeś się swojego to szukaj nowej furmanki, ostatnio widziałem na statiolu fajna betkę :good:

Opublikowano

ta fajna betka kosztuje 36 tyś :polew:

Opublikowano
  • Autor

no co nie stać cię? :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wybiera się ktoś z was na otwarcie sezonu ? :)

Opublikowano

Wybiera się ktoś z was na otwarcie sezonu ? :)

Ja będę akurat w Białymstoku na zjeździe więc mam zamiar zajechać.

Opublikowano

no co nie stać cię? :shocked:

cena ciut przesadzona moim zdaniem, stać nie stać , auto to nie wszystko :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:08_________________________________________________

Wybiera się ktoś z was na otwarcie sezonu ? :)

ja też będę :)

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

na otwarciu będą wszyscy tylko nie ja :foch::rant:

Opublikowano
  • Autor

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

na otwarciu będą wszyscy tylko nie ja :foch::rant:

i ja :wallbash: :wallbash: dopiero w środe wracam z gda :wallbash:
Opublikowano

Wybiera się ktoś z was na otwarcie sezonu ? :)

Pewnie bede,pzdr :decayed:

Opublikowano

kiedy jakiś spocik w suwałkach jest np . bo bym wpadł tylko napiszcie kiedy dokladnie

Opublikowano

kiedy jakiś spocik w suwałkach jest np . bo bym wpadł tylko napiszcie kiedy dokladnie

Obserwuj wątek - wstępnie planowany jest w sobotę 23 kwietnia, godzina raczej popołudniowa a wiec 18-19. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

Opublikowano

Jak po zlocie-jakies fotki.Ja niestety nie dojechałem .pzdr :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.