Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:bry:

dawno mnie tu nie było :gwizdanie:

co słychać Pany? :wink4:

Filip a ten zlot ogólnopolski na podlasiu to tak na serio? czy ktoś rzucił ta propozycje tak na miękko a my sie jaramy :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, jest to całkiem poważny temat, o tyle, że organizacja takiego zlotu to przedsięwzięcie większe niż się nam wydaje dlatego zapytałem czy w ogóle czy taka opcja wchodzi w grę :cool1:

Jeżeli znajdzie się kilka osób, które podejmą się organizacji + ciekawe miejsce noclegowe + atrakcje na zlot ( przydałoby się jakieś miejsce gdzie można zrobić ćwiartkę itd) to idea zlotu w naszych regionach jest całkiem możliwa.

Póki co ciężko o ośrodek i lotnisko :gwizdanie:

Chyba, że istnieje w naszych regionach lotnisko, które można wynająć, a ja o tym nie wiem :gwizdanie:

Aha, i jeżeli mielibyśmy to organizować to już trzeba działać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

gdybym był na miejscu to z chęcią bym pomógł ale będąc w 3mieście niewiele mogę :no:

Opublikowano
  • Autor
widać że imprezka udana :)

a z jaką ekipą sie trzymaliście?? z chłopakami z Poznania?

Opublikowano

Ja po trochu z każdym :decayed:

przy okazji załapałem się na pożegnanie Małysza :kox:

p3261353.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

widać kto jak się bawił :kox:

Opublikowano

witam pany

a ja szykuję się pomału do sprzedaży swej a4

trochę wysprzątam umyję porobię foty

wystawię na allllllllllegro i podeślę linka

no chyba że ktoś przed myciem zainteresowany to mniej roboty będę miał :> :>

Opublikowano

żyje tu ktoś? :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:59_________________________________________________Może wypadałoby zmienić, że następny zlot w kwietniu a nie marcu :cool1:

Opublikowano

na 17-stego kotoś sie wybiera do białego? :cool1:

Opublikowano

na 17-stego kotoś sie wybiera do białego? :cool1:

Ja - na szkołę. :)

Mam akurat zjazd więc mam zamiar zaliczyć imprezę przy okazji. :wink4:

Opublikowano

Apropos hamownia nie ma na 4 buty tylko jedna oś- cena za min 5 samochodów 70zl w tym 3-4 pomiary.Hamownia godna polecenia V-Techu:-)

Ktoś chętny?Filip może od ciebie ktos się chce taniej shamowac niz u was.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:30_________________________________________________Sylwek to miejsca zaklepiesz :kwasny::cool1:

Sylwek zapodaj watek u ciebie na klubie suwalskim o hamowanie, pewnie jak bedzie wiecej auto to sie dogadamy z cena :kox:

Opublikowano

Spoko! Jutro mamy spota więc jak ktoś chętny to zapraszam, o 18:00 pod Lukasem. :)

Opublikowano

na 17-stego kotoś sie wybiera do białego? :cool1:

ja na bank :)

a tu fotki z dzisiejszych wyścigów na obwodnicy augustowa, było parę fajnych autek :good: m5-e39 poprostu wymiatała

https://picasaweb.google.com/Kamil.Ostrokolowicz/AKSWAugustowie14#

Opublikowano

na 17-stego kotoś sie wybiera do białego? :cool1:

ja na bank :)

a tu fotki z dzisiejszych wyścigów na obwodnicy augustowa, było parę fajnych autek :good: m5-e39 poprostu wymiatała

szkoda ze nie widzialem bo bym sam polecial zobaczyc:-)

Myslcie nad tym hamowankiem pany-moze jacys znajomi chca.Cyna dana juz na team audi suwalki,aks....

https://picasaweb.google.com/Kamil.Ostrokolowicz/AKSWAugustowie14#

Opublikowano

a tu fotki z dzisiejszych wyścigów na obwodnicy Augustowa, było parę fajnych autek :good: m5-e39 po prostu wymiatała

https://picasaweb.google.com/Kamil.Ostrokolowicz/AKSWAugustowie14#

Johny a te wyścigi to tak na dziko czy jakiś główny "organizator" był?? Policja się nie zakręciła?

Opublikowano

no nie bardzo legalnie :naughty: , na szczęscie polizei wpdła na koniec imprezki :decayed: , więc się przenieśliśmy na miejscówkę obok holetu. :good:

Opublikowano

te M5, które tam było na allegro oferuje przejażdżki do ślubu :decayed:

ale chyba większość to BS co?? dużo aut było z BAU??? :kox:

Opublikowano
  • Autor

na 17-stego kotoś sie wybiera do białego? :cool1:

ja na bank :)

a tu fotki z dzisiejszych wyścigów na obwodnicy augustowa, było parę fajnych autek :good: m5-e39 poprostu wymiatała

https://picasaweb.google.com/Kamil.Ostrokolowicz/AKSWAugustowie14#

brakowało jakiegoś RS4 B5 :> powymiatałoby całą resztę :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.