Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spokojnie ten silnik i tak zostaje jak bedzie swap to kupie całe audi v6 zeby skrzynie i dyfer do v8 miec tak ze v6 bedzie na sprzedarz v8 podepne pod skrzynie od v6 wtedy wleci wszystko do tego a 1.8 T do dupowoza :cool1:

dzisiaj zadziałałem kupilem tłoki korbowody olej uszczelki pompe wody i wymyłem silnik jutro skrecam i wyjezdzam na miasto :polew:

p1010013vs.jpg

p1010014tq.jpg

p1010015gx.jpg

Opublikowano

gratki za pojęcie o mechanice i chęci do dłubania samemu :good:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem go z obrócona panewka sam wyremontowałem itd i nie doczytalem ze jak panewka sie zepsuje to korbowód tez juz ma luzy i powinno sie go wymienic...

Tylko to byl 1 raz jak rozkrecałem i skrecałem silnik wiec błedy sie zdarzaja ....

Teraz mysle ze bedzie OK ;)

Opublikowano

gratki za pojęcie o mechanice i chęci do dłubania samemu :good:

dokładnie! :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeden z najladniejszych kombiakow :D Jestem za zeby zrobic jakiegos mini spota ale moze tak bardziej przy wiosnie jak bedzie juz letnie bo teraz moja Nuńka wyglada jak kupa przy 15" stal i koza meee:)

Opublikowano
  • Autor

Jeden z najladniejszych kombiakow :D Jestem za zeby zrobic jakiegos mini spota ale moze tak bardziej przy wiosnie jak bedzie juz letnie bo teraz moja Nuńka wyglada jak kupa przy 15" stal i koza meee:)

Spoko cos sie zmontuje na wiosne ;)

Opublikowano

Mieszkam od Ciebie jakieś 20km, w PPL jestem śr. co tydzień i ani razu Cię nie widziałem - a żałuję :decayed:

Kox Avancior. :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

15 grudnia juz jezdziłem :naughty:

Opublikowano

Swirku, dzieje się coś w temacie? Jakiś lift, swap coś ten teges ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Narazie zastój bracholowi padł silnik w alfie i go robie a powiem ci ze samo wyciagniecie tego dziadostwa to katorga ...

Wolal bym z 3 silniki z audi wyciagac ....

Opublikowano

O kurka to nieciekawie ;( To powodzenia tam świrku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mala zapowiedz jutro reszta bedzie :cool1:

p1172654.jpg

Opublikowano

Mala zapowiedz jutro reszta bedzie :cool1:

p1172654.jpg

fcipe :good:
Opublikowano

Mala zapowiedz jutro reszta bedzie :cool1:

p1172654.jpg

:good::kox:
Opublikowano
  • Autor

Jak sie uda to w nastepnym tygodniu felgi beda szare ten kolor mi troche nie podchodzi

I zrobilem dzisiaj zakup sprzeglo, łozysko oporowe i docisk....

Kurde przed remontem lozysko bylo ok wlozylem silnik i troche brzeczy jak wciskam sprzeglo wiec kupilem odrazu komplet kurde podwojna robota :/

Ale odrazu przelot fi60 zrobie :naughty:

Opublikowano

Mala zapowiedz jutro reszta bedzie :cool1:

p1172654.jpg

dawaj do kalendarza na luty :good:

Opublikowano

Mala zapowiedz jutro reszta bedzie :cool1:

p1172654.jpg

dawaj do kalendarza na luty :good:

dokładnie tak wybierz cos i podsyłaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jedrekx czekam na reszte fot jak cos wybiore to wysle w wiekszej rozdzielczosci ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.