Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainwestuj w 16 na przod a tyl jak niemusisz to nic niewsadzaj

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Rozklejał ktoś z was lampy ?

Opublikowano

Raczej kiepsko z tym rozklejaniem a jakie masz? Oryginalne?

Opublikowano

Witam ludziska ;) Mam pytanie znacie może kogoś kto pracuje w ASO albo jest w stanie dotrzeć i dowiedzieć się całą historyjkę na temat mojego autka oczywiście do czasu którego ono było serwisowane. Oczywiście nie za darmo, podobno gdzieś na forum był koleś który cała historie ogarniał za 50 zł. Pozdro.

Opublikowano

ja swego czasu zadzwonilem do kołacza na madalinskiego i typ z serwisu podał mi całą historie. ale to bylo 3 lata temu...

Opublikowano

No to na pewno :) teraz jest inaczej ;)

Opublikowano

Zainwestuj w 16 na przod a tyl jak niemusisz to nic niewsadzaj

Pewnie bym to zrobił, tylko słyszałem, że seryjnie mam 13, więc z 16 trzeba byłoby rzeźbić.

Tak czy inaczej, mam zamiar zainwestować w nieco lepsze głośniki. Tuba gra, ale jest do wzięcia w każdej chwili - wtedy od razu kupię głośniki w drzwi :)

Nikt nie chce radia, zmieniarki, suba fabrycznego, wzmacniacza antenowego, anteny? Ceny są do ostrej negocjacji. Dodatkowo do wzięcia antena CB Lemm 166 cm, mam zamiar wymienić na krótszą tej samej firmy.

EDIT: Antena Lemm 166 z kablem i uchwytem kosztuje od 80 zł na allegro, za moją byłoby miło dostać 60 zł.

Opublikowano

mogę wziąć radyjko w zamian za rabat na jakiś zestaw głośników niemieckiej firmy CarPower bo mam dobre ceny na takowe głośniczki pisz na PW jak by Ci pasiło

Opublikowano
  • Autor

a jak mocowana antenka? na magnes ?

Opublikowano

Rabat? To ile kosztują takie głośniki? Planuję kupić Pioneery w granicach 120 - 140 zł.

Antena z uchwytem montażowym (dziura w dachu, uchwyt na relling, na klapę etc). Magnes to zło :)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie wiem ;d mam na magnes na naklejce ale przymierzam sie do zamontowania jakiegos innego mocowania i prawdopodobnie bedzie do klapy bo sedan..

Opublikowano

spiidy, w takim razie bierz moją antenkę :) Będziesz miał komplet, tzn. kabel z zarobioną wtyczką do radia, dzwonek, motylek, antenę. Ja na tej antenie osiągam do 20 km zasięgu, oczywiście poza miastem - tylko po co mi 20 km zasięgu, skoro nie mam jak wjechać na parking do carrefoura... ;) dlatego chcę kupić Lemma 82 cm.

Cysiu, przyznam szczerze - Magnata czy Pioneera słyszałem w akcji, Carpowerów nigdy, nawet nie słyszałem o takiej marce. Raczej zostanę przy sprawdzonych produktach, szczególnie, że Pioneera można mieć trochę taniej :)

Opublikowano

Mam ładne 13 w drzwi

Opublikowano

hmm ja tez bym w sumie sie skusil na ta antenke do CB :)

Opublikowano

Mam tylko jedną antenkę :)

Kto pierwszy ten lepszy, cena jest bez zmian. W Stargardzie bywam przynajmniej raz w tygodniu.

Opublikowano

no w sumie racja :) ja w szczecinie rzadko kiedy bywam :) ale jak bym musial to bym pojechal i do szczecina :P

Opublikowano

Jak uwazasz ja slyszalem te wszystkie marki przy czym 13 za 100 magnata u rodzicow fajnie graly moze rok pozniej sie skonczyly pioniery 16 jakies 250 za pare mam teraz u siebie w pulce ale tylko dlatego ze mialem je za darmo bede zmienial na wlasnie car powera a te ceny nie sa cenami ostatecznymi to jest zwykly detal ja mam rabaty

Opublikowano

Cysiu, krótko mówiąc - jak będę miał okazję posłuchać takich głośników, to uczciwie się nad nimi zastanowię.

Opublikowano

w mojej byłej B5 włożyłem Hetrze 13" i grały naprawdę przyzwoicie, ale wygłuszenie drzwi + montaż na stelażu drzwi a nie na tapicerce jest obowiązkowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.